کد خبر: ۷۲۶۷۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
کد خبر : ۷۲۶۷۶۰۸
فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد؛

اشتری گفت: تمام تجهیزات ما مانند تجهیزات یگان ویژه آماده ضدعفونی کردن فضا‌های عمومی هستند.

تجهیزات یگان ویژه آماده ضدعفونی کردن فضا‌های عمومی

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی و سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز در محل وزات بهداشت با هم دیدار و درباره آخرین اقدامات برای کنترل ویروس کرونا صحبت کردند.

اشتری در این دیدار اظهار کرد: این روز‌ها حجم خدمات بالا است البته با همکاری مردم شرایط خوب است و انشالله به زودی مشکل ویروس حل می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه این نیرو با تمام توان در کنار مردم است و مدافعین وطن در کنار مدافعین سلامت ایستاده‌اند، گفت: تمام تجهیزات ما مانند تجهیزات یگان ویژه آماده ضدعفونی کردن فضا‌های عمومی هستند که اقدام دیروز فقط گوشه‌ای از آن است.

او درباره برخرود با افراد سودجو بیان کرد: برخی افراد سودجو اقلام را احتکار کردند که پلیس از همان لحظه اول ورود  انبار‌هایی را شناسایی و به مراجعه قضایی برای اقدامات لازم معرفی کرد که با آن‌ها برخورد شد.

اشتری تصریح کرد: پیلس فتا در زمینه برخورد با افرادی که اخبار کذب را منتشر می‌کنند و قصد تشویش اذهان عمومی را دارند اقدامات خوبی را انجام داده و چند نفری دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کنترل رفت‌وآمد و اقدامات خوبی که توسط پلیس راهور انجام شده است، بیان کرد: تمام اجزای نیرو‌های مسلح به خصوص نیروی انتظامی در خدمت مردم به خصوص وزارت بهداشت است تا کمک لازم را انجام دهد.

برخورد با سودجویان و احتکار کنندگان کالا‌های مورد نیاز

در ادامه نمکی، وزیر بهداشت گفت: با شروع شیوع کرونا از همان لحظات اول ناجا در کنار ما بود و در برقراری امنیت بیمارستان‌هایی که قرنطینه بود کمک کرد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: ناجا در زمینه مبارزه با افراد سودجو که با نشر اخبار کذب در فضای مجازی قصد ایجاد فضای مسموم در جامعه را داشتند و در زمینه ضدعفونی کردن فضا‌های عمومی بسیار کمک کرده است؛ در موضوع کنترل رفت‌وآمد هم پلیس راهور ناجا تا امروز همکاری بسیار خوبی داشتند.

نمکی با تاکید به این موضوع که ناجا در برخورد با سودجویان و احتکار کنندگان کالا‌های مورد نیاز کمک بسیار موثری داشته است، گفت: با کمک نیرو‌های مسلح به خصوص نیروی انتظامی این ویروس را شکست خواهیم داد، من در این مدت هیچ وقت احساس تنهایی نکردم چرا که این عزیزان حضور داشتند.

به گفته او بیمارستان مسیح دانشوری در کنترل کرونا، یکی از بهترین مراکز دنیا شده است.

نمکی با اشاره به فرارسیدن تعطیلات نوروزی گفت: معتقدیم با ارتقا سطح آگاهی مردم، نیازی به قرنطینه در ایام نوروز نیست. البته از پلیس ناجا درخواست کردیم در ورودی و خروجی شهر‌ها، تدابیر تردد را تشدید کنند. معتقدیم اعمال محدودیت پلیس برای ورود افرادی که از شهر‌های آلوده به بیرون شهر سفر می‌کنند؛  می‌تواند کمک کننده باشد.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر