کد خبر: ۷۲۸۸۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
کد خبر : ۷۲۸۸۲۸۶

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سال 98 پُر از اتفاقات تلخ بود اما درگذشت سیامند رحمان یکی از بدترین خبرهای سال بود.

پیروز قربانی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با فرا رسیدن سال نو اظهار داشت: با وجود مشکلات فراوان در سال ۹۸ نمی‌توان به مردم تبریک بگویم. امیدوارم سال جدید همانند سال گذشته نباشد. سال گذشته هم از نظر اقتصادی و هم از نظر بلایای طبیعی سال خوبی برای مردم ایران نبود.

کارشناس فوتبال کشورمان در رابطه با بهترین خاطره و بد‌ترین خاطره خود در سال ۱۳۹۸ بیان کرد: از سال گذشته هیچ خاطره خوبی ندارم، اما خاطرات بد در سال ۹۸ بسیار است. نابسامانی وضعیت اقتصادی، گرانی بنزین، آمدن سیل، سقوط هواپیما و شیوع ویروس کرونا ازجمله خاطرات بد من از سال ۹۸ بود.

او ادامه داد: دردناک‌ترین اتفاق سال ۹۸ گرانی بنزین بود. متاسفانه با گرانی بنزین مشکلات اقتصادی مردم چند برابر شد. بسیاری از سرپرستان خانواده‌های شرمنده اعضای خانواده خود شدند. با این گرانی‌ها سفره مردم ایران کوچک شد. نمی‌دانم مسئولان چگونه می‌خواهند پاسخگوی این اتفاقات باشند.

قربانی درباره مهم‌ترین اتفاق ورزشی در سال ۹۸ اظهار کرد: متاسفانه در بخش ورزشی هم سال خوبی را پشت سر نگذاشتیم. بد‌ترین اتفاق سال گذشته از دست دادن سیامند رحمان، قهرمان وزنه برداری مسابقات پارالمپیک و جهانی بود.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره دوست داشتنی‌ترین رسوم سال نو اظهار کرد: دید و بازدید در ایام نوروز دوست داشتنی‌ترین رسم نوروز بود. متاسفانه با شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم امسال این رسم را به جا آوریم. احتمالا با برقراری تماس‌های تلفنی این رسم را به جا آوریم.

او درباره دوست داشتنی‌ترین سین، از سفره هفت سین بیان کرد: سبزه را بیشتر از بقیه دوست دارم. سبزه نشانه سرسبزی، طراوت و سلامتی است. در دنیا هیچ چیز برتر از سلامتی نیست. متاسفانه ویروس کرونا از اواخر سال گذشته سلامتی ما را نشانه رفت.

قربانی در رابطه با سفر کردن در تعطیلات نوروز و جریمه رانندگی در سفر‌های خود گفت: امسال به هیچ عنوان به سفر نخواهم رفت. جرائم رانندگی در مسافرت‌های نوروزی برایم پیش نیامده، ولی در سفر‌های دیگرم جریمه شده ام.

او ادامه داد: در برخی موارد ماموران راهنمایی و رانندگی از جرائمم چشم پوشی کرده اند و من را بخشیده اند. مواردی هم بوده که مورد عفو قرار نگرفته ام. به هر حال هر کسی که مرتکب خلافی می‌شود، باید جریمه آن را هم بپذیرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره آرزوی خود در سال ۹۹ گفت: آرزو دارم مسئولان را در صف نانوایی و میان مردم ببینم. نمی‌دانم چرا هیچ وقت مسئولان را در میوه فروشی و نانوایی نمی‌بینم. برای من سوال است که مسئولان ما یحتاج روزمره خود را چگونه تهیه می‌کنند.

او افزود: زمانی که مسئولان در کنار مردم زندگی نمی‌کنند و خود را تافته‌ای جدا بافته می‌بینند، طبیعی است که مردم ما مشکلات فراوانی داشته باشند. قوانینی که مسئولان وضع می‌کنند هیچ کدام به سود مردم کشورمان نیست. متاسفانه قوانینی که مسئولان ما وضع می‌کنند در راستای منافع شخصی است.

قربانی ادامه داد: اگر مسئولان کاری را برای مردم می‌کردند، باید تاثیر آن را در زندگی و سفره‌های مردم می‌دیدیم. تلاش مسئولان در جهت به دست آوردن منافع مالی شخصی می‌باشد.

کارشناس فوتبال درباره دروغ سیزده امسال گفت: یک دروغ ورزشی و یک دروغ غیر ورزشی می‌گویم. دروغ غیر ورزشی ام این است که مسئولان دولت ایران همگی به فکر مشکلات مردم هستند. دروغ ورزشی من هم این است که باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس خصوصی شدند و در اختیار مردم قرار گرفتند.

انتهای پیام/

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر