کد خبر: ۷۲۸۹۲۶۴
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
کد خبر : ۷۲۸۹۲۶۴
گروه : قزوین » قزوین
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: باید با همت مضاعف مردم و مسئولان و همچنین بسیج همه امکانات و ظرفیت‌ها ، شعار امسال را به خوبی محقق کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، جمالی پور استاندار در پیام نوروزی با اشاره به نام گذاری شعار سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید گفت: امیدواریم با همت مضاعف مردم و مسئولان و بسیج همه امکانات و ظرفیت‌ها بتوانیم شعار امسال را به خوبی محقق کنیم و فرصت‌های بی بدیلی را پیش روی استان و کشور قرار دهیم.

جمالی پور افزود: ایران اسلامی کشوری پرظرفیت با مردمانی سخت کوش و هوشمند و با استعداد فراوان است و می‌توانیم با همدلی و همزبانی و تلاش بیشتر میهن خود را به اوج قله توسعه رسانده و بیش از پیش آنرا سرافراز کنیم.

او اضافه کرد: سال ۹۸ با همه فراز و نشیب‌ها به پایان رسید، آغاز این سال با حادثه سیل در برخی نقاط کشور و با غم و اندوه به دلیل از دست دادن جمعی از هموطنان در این واقعه همراه بود.

استاندار ادامه داد: تحریم‌های ظالمانه دشمن در این سال ملت ما و همچنین تجار و صنعتگران را با مشکلات زیادی روبرو ساخت و در معیشت مردم تاثیر زیادی داشت و در اواخر سال نیز با ویروس کرونا روبرو بودیم که موجب شد تا جمعی از عزیزان ما در بیمارستان‌ها بستری و جمعی را نیز از دست بدهیم.

جمالی پور گفت: ۹۸ سال سختی، مشقت و به نوعی گرفتاری بود و البته با این وجود، لحظات خوب و خوشی را نیز در آن شاهد بودیم و با لطف خدای بزرگ و مجاهدت مردم کشور قدم‌های بزرگی برای توسعه میهن اسلامی از جمله استان قزوین برداشته شد که حاصل آنرا در افتتاح طرح‌های دهه مبارک فجر دیدیم و شاهد افتتاح طرح‌های مختلفی به ارزش هزار میلیارد تومان در شهر‌ها و روستا‌های استان در جهت تقویت عمران و آبادانی بودیم.

استاندار گفت: امیدواریم سال جدید هیچ نوع گرفتاری و حادثه و بلایی را شاهد نباشیم و ملت ما از جمله شهروندان استان قزوین سالی خوب، خوش و پر از سرافرازی و موفقیت را پشت سر بگذارند.

نماینده عالی دولت در استان قزوین خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال ۹۹ با کمک و همت مردم و مسوولان قدم‌های بایسته‌ای را برای توسعه کشور و استان و اشتغالزایی برای جوانان برداریم.

استاندار در بخش دیگری از پیام نوروزی خود گفت: میهن اسلامی ما به دلیل سیاست‌های آزادی خواهانه و مغایر با حرکت استکبار جهانی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی مورد تهدید دشمنان قرار داشته است بنابراین تنها باید یک راه و اعتقاد می‌شود در قبال این توطئه‌ها و تحریم‌های ظالمانه ایستادگی کرد که همانا همدلی، هم زبانی و بسیج همه امکانات و استفاده از تمامی ظرفیت هاست.

او ادامه داد: نباید فراموش کرد که ملت بزرگ ما هرگجا که با هم بودند و برای عزت کشور یکصدا و همدلانه تلاش کردند و اختلافات را کنار گذاشتند به موفقیت‌ها و دستاورد‌ها و افتخارات بزرگی دست یافتند و امیدواریم در سال جدید تحت زعامت مقام معظم رهبری، با تلاش‌های دولت خدمت گذار تدبیر و امید و سایر قوا و همچنین با همراهی مردم شاهد رشد و توسعه روزافزون کشور و استان قزوین باشیم.

استاندار گفت: در نخستین لحظات سال نو از خداوند متعال خواستاریم که سلامت و سعادت را نصیب همه ما بکند و به مسوولان توفیق خدمت شایسته به مردم عزیز و بزرگ ایران اسلامی را اعطا کند.

او در بخش دیگری از پیام نوروزی خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا و افزایش خطر انتقال آن در اجتماعات انسانی، گفت: برای این که میزبان شایسته‌ای برای گردشگران نوروزی در استان تاریخی، فرهنگی و پر جاذبه قزوین باشیم مدت‌ها تلاش کرده بودیم، اما به دلیل شیوع کرونا که نقاط مختلف کشور را درگیر خود ساخته با هدف حفظ سلامت مردم امسال با تاسف و عرض پوزش قادر به میزبانی از مسافران و میهمانان نخواهیم بود.

استاندار با اشاره به توصیه پزشکان برای پرهیز از اجتماع و سفر و ضرورت در خانه ماندن برای قطع زنجیره ویروس کرونا، اظهار داشت: از همه مردم می‌خواهیم در تعطیلات نوروزی به سفر نرفته و در خانه بمانند تا بتوانیم این ویروس منحوس را شکست دهیم و بر آن غلبه کنیم.

جمالی پور با اشاره به استقرار تیم‌های نظارتی و بهداشتی برای کنترل خودرو‌های دارای پلاک غیربومی و ممانعت از پذیرش مسافران در قزوین، گفت: پس از شکست این ویروس و در مناسبت‌ها و تعطیلاتی که بعد نوروز در سال جدید خواهیم داشت حتما پذیرای گردشگران و هموطنان خود در استان قزوین خواهیم بود.

انتهای پیام/ک

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر