کد خبر: ۷۲۹۹۸۳۴
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
کد خبر : ۷۲۹۹۸۳۴
گروه : قم » قم
سردار نقدی در بازدید از نقاهتگاه بیماران کرونایی در قم:

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت:بیش از ۲ هزار کارگاه تولید مواد بهداشتی به همت بسیج و سپاه در کشور ایجاد شده است.

سپاه در تمام جبهه‌ها همواره در خط مقدم بوده است/ ایجاد بیش از ۲ هزار کارگاه تولید مواد بهداشتی در کشور

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،سردار محمد رضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در حاشیه بازدید از نقاهتگاه بیماران کرونایی در مجتمع یاوران مهدی (عج) مسجد مقدس جمکران گفت: سپاه در همه جبهه‌ها خط مقدم بوده است و خداوند این لطف را به سپاه کرده تا همواره خدمتگذار مردم باشد.


او افزود: در موضوع مقابله با ویروس کرونا بسیج و سپاه به خوبی وارد صحنه شدند و امروز در کشورمان بیش از ۲ هزار کارگاه فعال بزرگ به همت بسیج و نیرو‌های جهادی در زمینه تولید مواد بهداشتی ایجاد شده است.

سردار نقدی بیان کرد: خصوصیت بسیج و سپاه پاسداران این است که همواره تلاش می‌کنند تا سپر بلای مردم باشند، بسیاری از بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم و بقیة الله (عج) تهران بستری شدند.

او  عنوان کرد: مردم باید موارد بهداشتی را رعایت کنند و راهکار مقابله با ویروس کرونا به جز رعایت بهداشت نیست، قرنطینه روزی به پایان می‌رسد و مردم به راحتی زندگی خود را از سر می‌گیرند که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به صفر برسد و قابل کنترل باشد.


سردار نقدی با تاکید بر لزوم رعایت موارد بهداشتی تصریح کرد: امروز امر به معروف رعایت فاصله‌ها و مراقبت‌های بهداشتی است که از سوی متخصصین مورد تاکید است.


معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) در همه صحنه‌ها وارد شده و در حال کمک رسانی برای مقابله با بیماری کرونا در قم است، افزود: افرادی که به این ویروس مبتلا شدند شناسایی می‌شوند و بسیاری از مردم برای مداوا در قرنطینه خانگی و نیازمند رسیدگی هستند و باید امکانات به آن‌ها برسد و سپاه استان با اخلاص در حال خدمت رسانی است.


او ادامه داد: نقاهتگاهی به همت  سپاه استان در جوار مسجد جمکران ایجاد شده است و افرادی که از بیمارستان مرخص می‌شوند در این مکان نگهداری و رسیدگی می‌شوند که اقدام سپاه قم در این زمینه شایسته قدردانی است.


سردار نقدی افزود: مردم قم بسیار دلسوز و مهربان هستند و امکانات در اختیار نقاهتگاه یاوران مهدی (عج) قرار می‌دهند، چرا که بیماران نیازمند تقویت غذایی هستند و مردم در این زمینه غذا برای بیماران تهیه کرده و به این نقاهتگاه می‌آورند.


معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: به لطف خدا ملت ایران به یکدیگر محبت دارند و تعالیمی که از اهل بیت (ع) گرفتند که خدمتگذار یکدیگر بوده واین موضوع سبب شده در این روز‌های سخت به هم کمک کنند.


حضور میدانی در رزمایش خدمت سلامت که به همت در حوزه شهید قربانی در چهار محور ضدعفونی کردن محلات، غربالگری بیماران، مددکاری معیشتی و معاینه پزشکی به بیماران مبتلا به کرونا صورت می‌گیرد، بازدید از کارگاه‌های تولید ماسک و حضور در قرارگاه مردمی کریمه از دیگر برنامه‌های سردار نقدی در قم بود.

انتهای پیام/ش

بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر