کد خبر: ۷۳۱۴۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
کد خبر : ۷۳۱۴۶۴۷

۱۰ بازیکن با ارزش تیم رئال مادرید را از نظر درآمد بررسی کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، فوتبال یکی از پردرآمد‌ترین ورزش‌های دنیا است. بازیکنان این رشته درآمد‌های نجومی کسب می‌کنند و در رفاه و آسایش به سر می‌برند. تیم فوتبال رئال مادرید یکی از تیم‌هایی است که حقوق‌های نجومی به بازیکنان خود پرداخت می‌کند. در ادامه گزارش ارزش ۱۰ بازیکن گران قیمت تیم رئال مادرید را بررسی می‌کنیم.

ادن هازارد ستاره بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید، پردرآمد‌ترین بازیکن کهکشانی‌ها است. ارزش این بازیکن ۸۰ میلیون یورو است. این مبلغ حدودا معادل هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان است.

البته این بازیکن به اندازه قیمتش برای رئالی‌ها کارآمد نبوده و بسیاری از بازی‌های این فصل تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است. به گفته خود این بازیکن، این فصل برایش مثل کابوس بوده است.

کاسمیرو و رافائل واران به طور مشترک در رده دوم گران قیمت‌ترین بازیکنان تیم رئال مادرید قرار گرفته‌اند. ارزش این ۲ بازیکن ۶۴ میلیون یورو است که تقریبا معادل هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است. هر ۲ بازیکن از فوتبالیست‌های مورد علاقه زیدان سرمربی تیم رئال مادرید هستند.

چهارمین بازیکن با ارزش تیم رئال مادرید، فدریکو والورده بازیکن ۲۱ ساله این تیم است. این بازیکن اروگوئه‌ای راهی طولانی برای تبدیل شدن به یک بازیکن قابل اتکا در تیم رئال مادرید را دارد. ارزش این بازیکن ۵۴ میلیون یورو است که حدودا معادل ۹۱۸ میلیارد تومان است.

تونی کروس در رده پنجم با ارزش‌ترین بازیکنان تیم رئال مادرید قرار گرفته است. این بازیکن آلمانی نقش موثری را در تیمش ایفا می‌کند و به دادن پاس‌های دقیق میان هواداران تیمش معروف است. ارزش این بازیکن ۴۸ میلیون یورو است. این مبلغ تقریبا معادل ۸۱۶ میلیارد تومان است.

تیبو کورتوا دروازه‌بان تیم رئال مادرید رده پنجم با ارزش‌ترین بازیکنان این تیم را با تونی کروس مشترک است. این دروازه‌بان در سال ۲۰۱۸ از تیم فوتبال چلسی به جمع کهکشانی‌ها پیوست و در اولین فصل حضورش نتوانست عملکرد خوبی را برای تیمش داشته باشد. عملکرد ضعیف او در ابتدای فصل جاری هم ادامه داشت، تا اینکه با سخت کوشی خود عملکردش برای کهکشانی‌ها متحول شد و تبدیل به بازیکنان کلیدی تیم رئال مادرید شد. او در ۳۲ بازی که در این فصل برای تیمش به میدان رفته است، موفق شده در ۱۵ بازی دروازه خود را بسته نگه دارد. ارزش این بازیکن هم ۴۸ میلیون یورو است.

وینیسیوس جونیور و رودریگو ۲ ستاره جوان و آینده دار تیم فوتبال رئال مادرید به طور مشترک در رده هفتم با ارزش‌ترین بازیکنان این تیم قرار گرفته‌اند. جونیور برزیلی نقش موثری را در بازی‌های کهکشانی‌ها ایفا کرده است و حتی موفق شده در ال کلاسیکو گلزنی کند.

رودریگو ۱۹ ساله هم عملکرد خوبی برای تیمش داشته است. این بازیکن برزیلی در ۲۱ بازی برای تیمش به میدان رفته است که حاصل آن ثبت ۹ گل و ۲ پاس منجر به گل بوده است. ارزش این ۲ بازیکن ۴۵ میلیون یورو است که حدودا معادل ۷۶۵ میلیارد تومان است.

رده نهم با ارزش‌ترین بازیکنان تیم رئال مادرید به طور مشترک در اختیار ایسکو و دنی کارواخال است. این ۲ بازیکن از سال ۲۰۱۳ به جمع کهکشانی‌ها پیوستند و جز با سابقه‌ترین فوتبالیست‌های این تیم هستند. ارزش این ۲ بازیکن ۴۰ میلیون یورو است. این مبلغ تقریبا معادل ۶۸۰ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ