در آینده نزدیک؛

سامانه شهروند سپاری در یزد راه اندازی می‌شود

رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد از راه اندازی سامانه شهروند سپاری و ارائه خدمات غیرحضوری سامانه شهرسازی در یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، مجید بیکی رئیس سازمان فاوای شهرداری یزد گفت: سامانه شهروندسپاری به منظور سیاست‌ها و اهداف کلان شهرداری و با محوریت واحد شهرسازی سازمان فاوا و معاونت شهرسازی شهرداری به زودی راه اندازی می‌شود.

او افزود: این سامانه شیوه‌ی نوینی در استفاده از فناوری‌های روز را فراهم و امکان ثبت درخواست غیرحضوری و پیگیری خدمات حوزه شهرسازی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد  ادامه داد: برای راه اندازی این سامانه پیش نیاز‌هایی مثل تغییرات لازم در گردش کار‌های استعلام و مفاصا حساب دفترخانه، پاسخ استعلام و مفاصا حساب، پاسخ استعلام و مفاصا حساب ادارت، پاسخ استعلام دفترچه، تمدید پروانه، پایانکار و پاسخ استعلام دفترخانه میز خدمت، همچنین جابجایی برخی از وضعیت‌ها در گردش کار انجام شده و گام مهمی به منظور راه اندازی سامانه شهروند سپاری برداشته شده که در ادامه این روند تکمیل خواهد شد.

او افزود: همچنین سامانه پیامکی اطلاع رسانی شهروندان از وضعیت پرونده خود در سامانه شهرسازی راه اندازی شده است که در این زمینه پس از ثبت درخواست از سوی مراجعه کنندگان، گردش کار پرونده پس از رسیدن به هر مرحله به صورت پیامک به شهروندان اطلاع رسانی می‌شود.

با فراهم شدن پیش نیاز‌های راه اندازی سامانه شهروند سپاری شهرسازی، در آینده‌ای نزدیک شاهد ارائه کامل خدمات غیر حضوری سامانه شهرسازی بر بستر وب خواهیم بود هر چند بسیاری از خدمات نیز هم اکنون نیز در سامانهhttp://esup.yazd.ir/ugp
قابل دسترسی است.

انتهای پیام/ی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار