کد خبر: ۷۳۲۷۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
کد خبر : ۷۳۲۷۱۰۴

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: ۲۹ راهبرد برای تحقق جهش تولید به عنوان شعار اعلامی امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در این شرکت هدفگذاری شده است.

تعیین ۲۹ راهبرد برای تحقق جهش تولید در شرکت نفت گچسارانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: برای دستیابی به اهداف طراحی شده در تولید، نگهداشت، حفظ سلامت کارکنان و کمک به محیط پیرامونی با اولویت بندی و تکمیل طرح‌های در دست اقدام برای پیشبرد اهداف سازمان با وجود موانع با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود تمام توان خود را در اجرای برنامه‌های عملیاتی، عملی خواهیم کرد.

او افزود : نگهداشت ظرفیت تولید نفت و گاز مهمترین برنامه امسال برای تحقق جهش تولید در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ابراز داشت:پیگیری و راه اندازی پروژه‌های جمع آوری گاز‌های مشعل به منظور تامین خوراک پالایشگاه بیدبلند از دیگر برنامه‌های امسال خواهد بود که مقداری از گاز‌های جمع آوری شده برای فشار افزایی و تزریق در میادین گچساران و بی بی حکیمه نیز مصرف خواهد شد.

او تاکید کرد: رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط کار و تدابیر لازم برای حفظ سلامت کارکنان تا شکست کامل ویروس کرونا از دیگر برنامه‌های مهم این شرکت در سال جاری است.

او افزود: رفع نواقص و راه اندازی مخازن، پیگیری و تسریع در احداث پروژه‌های فرآیندی در واحد‌های نمک زدایی، تعمیر توربین‌ها و راه اندازی تلمبه خانه نفت خام از دیگر برنامه‌های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در سال ۱۳۹۹ است.

صیدالی از تولید و ارسال مقادیر زیادی گاز مایع به بندر امام و پتروشیمی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برنامه‌های عملیاتی و اجرایی در راستای شعار امسال با همکاری مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب و همت کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران محقق خواهد شد.

او ادامه داد: این صنعت همچنان در جبهه اقتصادی و تولید پایدار در کنار مردم در شهرستان، استان، کشور و محیط‌های پیرامونی در حد توان و چارچوب قوانین همواره تلاش می‌کند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های مهم زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بوده و سهم عمده‌ای در تامین درآمد‌های اقتصادی کشور را عهده دار است که با سیاست گذاری‌های شرکت ملی نفت ایران آمادگی کامل دارد که افزایش ظرفیت تولید را طبق برنامه‌های اعلام شده پیگیری و به سرانجام برساند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ۱ مخزن شامل گچساران، بی بی حکیمه، بینک، پازنان، رگ سفید، نرگسی، سیاهمکان، گلخاری، چلینگر، گرنگان و خویز و رودک دارد.
 
مخزن پازنان بیشتر به لحاظ وجود منابع عظیم گازی و تأسیسات مرتبط با آن دارای اهمیت است.
 
حوزه نفتی گچساران به عنوان یکی از بزرگترین میادین نفتی ایران شناخته می‌شود.
 
این شهرستان دومین شرکت تولید کننده نفت در منطقه جنوب است که افزون بر ۲۰ درصد نفت کشور را تولید می‌شود.

شهرستان ۱۲۶ هزار نفری گچساران در جنوب عربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
انتهای پیام/غ
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ