اسلامیان: کی روش ۲ برابر تیم ملی ایران پول گرفته است

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره حواشی قرارداد کارلوس کی روش توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمود اسلامیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: کارهای اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال آغاز شده است. بعد از پایان این کار‌ها اساسنامه باید در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصویب شود.

او درباره پاداش کی روش اظهار کرد: به هر حال تیم ملی فوتبال بعد از ۱۵ سال رتبه سوم  جام ملت‌های آسیا به دست آورد. مقام سومی در این رقابت‌ها  وجود نداشت، اما ما جزو چهار تیم پایانی این مسابقات بودیم. کی‌روش از ما شکایت کرده است. آقایانی که آنقدر علیه کی‌روش حرف می‌زدند و بحث مالی را مطرح می‌کردند، بدانند اکنون این مربی به کلمبیا رفته و حداقل ۲ برابر ما پول گرفته است.

اسلامیان درباره اینکه  اساسنامه قبلی  فدراسیون فوتبال به تصویب هیئت وزیران نرسیده بود، گفت: اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال باید در هیئت رئیسه به تصویب برسد و بعد از آن در مجمع فدراسیون فوتبال بررسی می‌شود و پس از آن باید در هیئت دولت مصوب شود. به هر حال ناهماهنگی‌ها درگذشته بوده  که امیدواریم دیگر شاهد آن نباشیم و اصلاح اساسنامه به درستی انجام شود.  

اسلامیان درباره مشکلات مالی فدراسیون و انتشار قرارداد ویلموتس، بیان کرد: من نمی‌دانم چه اسنادی منتشر شده است. فدراسیون فوتبال یک نهاد شفاف است و ۴ دستگاه نظارتی در اینجا حضور دارند و همه مسائل کنترل می‌شود. متاسفانه این صحبت‌ها خوراک رسانه‌ها شده است، چون فوتبال برگزار نمی‌شود این مسائل را مطرح می‌کنند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره مهدی تاج گفت: تاج مشکل قلبی دارد و بعد از درمان در آینده‌ای نزدیک به کشور باز می‌گردد.  

 عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود مهدی محمد نبی و حیدر بهاروند اختلاف دارند، گفت: من اصلا از این موضوع خبر ندارم، اما تا جایی که من می‌دانم آن‌ها اختلافی با هم ندارد.


بیشتر بخوانید: اسلامیان: تا تشکیل مجمع، بهاروند مسئولیت فدراسیون را برعهده خواهد داشت


انتهای پیام/ 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار