کد خبر: ۷۳۳۲۷۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
کد خبر : ۷۳۳۲۷۴۱
در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

روزبه حصاری بازیگر نقش «بچه مهندس۳» از چگونگی ورود به عرصه بازیگری گفت.

خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان- سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی این شب‌ها به عنوان سریال ماه رمضان شبکه دو سیما در حال پخش است. با توجه به استقبال مردم  در دو فصل گذشته حالا   فصل سوم آن پخش می شود.

«بچه مهندس» در سه فصل روایتگر ماجرای زندگی جواد جوادی شخصیت اصلی قصه است که از دوران کودکی، نوجوانی و جوانی او روایت می شود. یونا تدین، مانی رحمانی  بازیگران نقش جواد جوادی را از دوران کودکی  و نوجوانی بازی کردند. حالا در فصل سوم «روزبه حصاری» ایفاگر نقش  «جواد جوادی» است که کودکی‌اش را در یتیم‌خانه گذرانده و دوران نوجوانی پرفراز و نشیبی داشته که حالا در جدیدترین فصل این سریال سعی دارد به عشقش برسد.

روزبه حصاری

از میان آثار تلویزیونی روزبه حصاری می‌توان به سریال‌هایی چون «سلام آقای مدیر»، «یادآوری»، «تاریکی شب، روشنایی روز» و «بچه مهندس ۳» و همچنین سریال اینترنتی «دومینو» اشاره کرد. «بالاخره این زندگی مال کیه»، «برداشت آزاد»، «مرگ در میزند»، «پیتزا جهان»، «اون دختره که با روسری قرمز تو کوچه قدم میزنه خودش نیست»، «تقدیر بازان»، «هام»، «اهالی هوا»، «مرثیه‌ای برای یک دختر»، «جمالزاده»، «سرحدات لیر»، «جلاد ویولون زن» و «نیمه تاریک ماه» از دیگر آثار او در صحنه‌ تئاتر هستند. به بهانه پخش سریال «بچه مهندس» گفتگویی با این هنرمند داشتیم که در ادامه می خوانید:

 خیلی از مخاطبان علاقه‌مند هستند بدانند شما کار خود را از چه سالی آغاز کردید؟ به نظر اینگونه نیست که ره صد ساله را یک شبه طی کرده باشید.

از سال ۸۸ به صورت تجربی تئاتر را شروع کردم و بعد از آن آموزشگاه بازیگری رفتم و دوره‌های بازیگری را گذراندم. البته من قبل از اینکه وارد حیطه بازیگری شوم در موسیقی فعالیت جدی داشتم، اما تمام اشتیاقم این بود ادامه مسیر در عرصه تئاتر، سینما وتلویزیون باشد.

یعنی موسیقی را رها کردید؟

رها نکردم، اما وقت بیشتری به نمایش اختصاص دادم. همواره تمرین‌های موسیقی با من بوده و دغدغه اش را دارم، اما به دلیل اینکه وقت بیشتری در حیطه بازیگری گذاشتم، فرصت ادامه فعالیت مستمر در این حوزه را نداشتم.

با چه کارگردانانی در تئاتر کار کردید؟

برای شروع با کارگردانان هم سن سال خودم کار کردم، هنوز هم این موضوع برای من ادامه دارد. اما افتخار همکاری با سیما تیرانداز، پیام دهکردی و... را داشتم. امیدوارم روزی خودم در مقام کارگردان در تئاتر فعالیت داشته باشم.

روزبه حصاری


آن سالی که شما تئاتر را شروع کردید نسبت به امروز چه تفاوت‌هایی کرده است؟

امروز سالن گرفتن ساده‌تر از گذشته است در واقع به نوعى سانس فروشى است درصورتی که در دوره‌ای که ما شروع کردیم و در سال‌های گذشته سالن گرفتن یکی از سخت‌ترین کار‌ها بود.هر شب از خوشحالی اجرا در تئاتر شهر بغض می‌کردم، چراکه تئاتر شهر برای من دست نیافتنی بود. اینکه الان سالن‌ها زیاد شده نکته مثبتی است. اما نمى دانم برای خود تئاتر و به خصوص نسل جدید که سرمایه اصلى هستند خوب است یا نه. تعداد زیاد تئاتر‌ها که سعی می‌کنم بیشتر آن‌ها را ببینم تولید را بالا برده، اما آموختن را تضعیف کرده و کیفیت را تهدید مى کند، در صورتی که در گذشته گروه وقتی به اجرا می‌رسید تمام تلاش خود را می‌کرد که قدر تک تک لحظاتی که روی صحنه است را بداند.

الان شاید تئاتر کار کردن، به غلط در ذهن مردم اینگونه ایجاد شده؛ همین که اعتماد به نفس حضور روی صحنه را داشته باشیم کفایت می‌کند و این یعنی ما بازیگر هستیم و تمام. امیدوارم شرایط خوب باشد تا ما هم با اطمینان و دل خوش کارکنیم. من به این دوره شلوغ خوش بین هستم چراکه استعداد‌های بیشتری کشف می‌شود.

کار تصویر را چطور شروع کردید؟

اولین کار حرفه‌ای من با افتخار سریال «یادآوری» حجت قاسم زاده اصل بود، حتما خدا خیلی دوستم داشت که این همکاری انجام شد. در آن مقطع دستیار آقای قاسم زاده تست گرفتند و من قبول شدم. البته این همکاری را در «تاریکی شب، روشنایی روز» هم داشتم و می‌توانم زندگی ام را به دو قسمت قبل و بعد از آشنایی با آقای قاسم زاده اصل تقسیم کنم.

اکران نشدن فیلم ها چقدر به شما که کار‌های اول خود را در سینما تجربه می‌کنید، ضربه می‌زند؟

مهمترین ضربه، زخمی است که به روح و روان یک بازیگر می‌زند، شاید این برای یک مدیر قابل اندازه گیری نیست و ایراد هم محسوب نمی‌شود. به عنوان یک ویژگی شغلی، یک مدیر قرار نیست درک کند یک کار بنا به هر دلیلی اکران نمی‌شود، چه تاثیر مخربی برای بازیگر دارد.

مثل این می‌ماند که یکی به شما بگوید دو سالی که سربازی رفتی، هیچی؛ باید دوباره بروید! بنابراین من بعد از این فقط سعی کردم سکوت کنم و به کارخودم ادامه بدهم.

ما خیلی راحت می‌گوییم فلان سکانس پخش نشود، اما یک لحظه فکر کنیم که آن سکانس اگر ۵ دقیقه باشد، تجمیع پنج ۶۰ ثانیه و هر ۶۰ ثانیه تجمیع هزاران لحظه است و یک بازیگر اگر این لحظات را زندگی کند، مى میرد و زنده مى شود.

 شما چهار سال کار نکردید؟

احساس می‌کردم در تئاتر بیشتر فعال باشم، اما در این مدت پیشنهاداتی داشتم البته سعی کردم بیشتر روی خودم متمرکز شوم. بعد از چهار سال «تاریکی شب روشنایی روز» و سریال «سلام آقای مدیر» را داشتم.البته من در سال ۹۳ فیلم سینمایی «جردن» و «ماهور ۹۵» را بازی کردم که متاسفانه فعلا اکران نشده است.

روزبه حصاری

این شب‌ها شاهد بازی شما در سریال «بچه مهندس» هستیم. فصل اول و دوم سریال را دیده اید؟

بله. من مخاطب این اثر بودم باید به آقای سعدی، غفاری، وارسته تبریک گفت که دو فصل پرمخاطب و محبوب را براى مخاطبان عزیز تلویزیون رقم زدند. به هر حال در دوره‌ای هستیم که کار تلویزیون به واسطه رسانه‌های جمعی گوناگون کمى متفاوت شده ولى با همه این تفاوت‌ها هنوز مخاطب اصلی تلویزیون مردم هستند و من هم کارم را فقط برای مردم انجام می‌دهم.

فیلمنامه را که به من ارائه دادند به قلم آقای وارسته قصه جذابی بود و این سیر قصه برای من که در این سن وسال طی می‌کنم، حائز اهمیت است.شناخت دیرینه‌ای به کار‌های آقای غفاری داشتم و این بر همکاری من تاثیر بسیاری داشت و کار کردن برای اولین بار با آقای سعدی قصه حائز اهمیت بود.

برای نقش جواد جوادی فراخوان داده شد، درباره این موضوع توضیح می‌دهید؟

زمانی که برای فصل سوم سریال «بچه مهندس» فراخوان داده بودند من عکس خودم را کنار عکس نوجوانی بازیگر  دیدم که چقدر شبیه هستیم، به خودم اجازه ندادم پیگیر شوم چراکه از نظر حرفه‌ای درست نیست و ممکن است خیلی از جوانان، موقعیت استفاده از این فرصت را مثل جایگاهی که من در سریال «یادآوری» داشتم، داشته باشند و شاید یک جوانی که استعداد دارد با این نقش دیده شود. از طرفی اگر قسمت باشد در مسیر راه من قرار می‌گیرد. البته در این مدت با چند هنرمند مشورت کردم که آیا صحیح است که من پیشنهاد بدهم و نظرات مختلفی را گرفتم، اما در کمال ناباوری دوستان از سریال «بچه مهندس» تماس گرفتند و قرار شد من با آنها همکاری داشته باشم و از این بابت خداراشکر می‌کنم.

درباره ویژگی و جذابیت نقش جواد جوادی برای ما بگویید؟

هر نقشی که به من پیشنهاد می‌شود به تاثیر نقش روی خودم فکر می‌کنم.درون یک بازیگر هزار نفر زندگی می‌کند و همینطور یک بازیگر درون هزاران نفر زندگی می‌کند؛ بنابراین در همه این پروسه‌ها بازیگرهزاران بار می‌میرد و زنده می‌شود به نظرم این تو در توی هزار باره برای رسیدن به آدمیت خیلی مسیردرستی است. من همیشه با یک نقش اینگونه رو برو می‌شوم که نقش در زندگی من برای تبدیل شدن به آدم بهتر برای خودم، خانواده ام، جامعه ام چه تاثیری می‌گذارد. واقعا فرقی نمی‌کند نقش مثبت باشد یا منفی البته تجربه نقش منفی در تئاتر زیاد دارم، نقش منفی اثری دارد که وجوه منفی خود را متوجه می‌شوید و خیلی راحت از آن پرهیز می‌کنیم.

روزبه حصاری

نقش جواد جوادی به شما چه کمکی کرد؟

جواد جوادی به من کمک کرد که شاید شان و اهمیت خانواده را بیشتر درک کنم، حتی بیشتر از قبل چراکه یک جوان با این همه استعداد بدون هیچ پشتوانه‌ای از جمله (پدر، مادر، خواهر، برادر) که هم خون باشند، در این مسیر جای خالی آنها را حس می‌کند. این نقش من را به زندگی معطوف کرد، چقدر چیز‌های خوبی در زندگی داریم و از آن غافل هستیم. حتی نمی‌بینیم و به چیز‌هایی که نداریم فکر می‌کنیم که چگونه به نداشته‌های خود برسیم. این نقش برای من چنین آورده فطری دارد و با آن روبه رو شدم.

 نقش جواد جوادی خیلی مثبت است؟

بله. خیلی مثبت است و البته واقعى، چون ما از این جوان‌هاى نیک اندیش کم نداریم، نمى دانم این آخرین نقش مثبتی باشد که در آن حضور دارم یا نه و دوست دارم که عاشقانه نقش‌های دیگرى را هم تجربه کنم. البته این لطف خداوند و دوستان است که برای نقش اساسی قصه، بنده را انتخاب کردند و من همواره شکرگزارش هستم.

در فصل سوم جواد وارد دانشگاه می‌شود و اتفاقاتی را تجربه می‌کند، تجربه دانشجو بودن خودتان چقدر تاثیر گذار بود؟

من یک دوستی دارم که همیشه در کار‌ها با او مشورت می‌کنم، به او گفتم من و جوادجوادی خیلی به هم نزدیک هستیم. دوستم به من گفت برای همه نقش هایت این حرف را می‌زنی. (خنده)اینقدر درگیر نقش می‌شوم، برخی از تجربه‌ها مهم نیست بازیگر آن را پشت سر گذاشته باشد بلکه مهم این است که حتی بر اساس خاطرات دیگران، آنها را ثبت و باز آفرینی کند. این کار را یک بازیگر انجام می‌دهد. تجربه‌های دانشجو بودن، کار پژوهشی و مدرسه تیزهوشان دارم، به هر حال شاید این تجربیات کمک کرده زودتر با کاراکتر جواد همسو شوم ولى راهنمایی آقای غفاری و فیلمنامه آقای وارسته نقش را براى من ساخت.

چقدر نقش جواد جوادی برای جوانان امروز باور پذیر است؟

شاید من هم اگر از نزدیک شاهد امثال جواد نبودم مى گفتم باورش سخت است و امیدوارم نماینده خوبى براى امثال جواد و بازیگرى براى مردم باشم.

روزبه حصاری

در سینما کم کار هستید یا پیشنهاد‌ها کمتر است؟

امیدوارم روزى در سینما مفید باشم.

با پخش سریال استقبال مخاطبان را چگونه می‌بینید؟ با چه واکنش‌های جالبی از طرف مخاطبان مواجه شدید؟

خدا را شکر با لطف بسیارى از جانب مردم رو به رو شدیم کاراکتر جواد براى نسل جدید خیلى الهام بخش و امیدوار کننده شده، حتى شنیده ام که ایجاد انگیزه اى شده براى مخاطبان کنکورى و دانشجو براى تلاش در مسیر پژوهش و اختراع، حتى جایى شنیدم بعضى از جوان‌ها به فکر تغییر رشته هستند.

 

گفت‌وگو از الهام قبادی

انتهای پیام/

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۷
در انتظار بررسی: ۰
رستا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
آقای روزبه حصاری خیلی خیلی خیلی دوستون دارم اگه این پیام منو میبینید من یک د ختر۱۲ دوازده ساله هستم و از بازی کردن شما با ادب بو دنتون افتاده بودنتون و بازی کردن جذابتون من کاشکی میتونستم شماره ی شمارو داشته باشم و مستقیم از شما تشکر میکردم من عکس ها فیلم ها ی شمارو کلی دانلود کردم از توی گوگل آخه انقد شما خوبین ممنون از این بازی خوبتون من خیلی دوستون دارم
الینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
باسلام وخسته نباشی سریال قشنگی بود وبه گفته بعضی نظرات تخیلی یاواقعی هرچه باشدآموزنده بود و هستن افرادی که اینچنین سعه صدر داشته باشن وسنگ صبوردیگران درحالیکه خودپرازمشکلاتن ممنون ازآقای حصاری امیدوارم موفق باشن چون به نظر میرسد همانندنقششان درفیلم در واقعیت هم آدم سپاسگزار وبدون تکبری باشن موفق باشیدجناب حصاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
فقط فیلم های ایرانی هستند که مظخرفن ما ایرانی ها فقط فیلم وسریال های مظخرف تولید می کنیم
پاسخ ها
رویا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
پس سریالای خارجی خوبه که خیلی زشتو لختی اه اه. به نظر من سریال بچه مهندس خیلی خاصه ومن عاشق روزبه ونقش های او هستم و تشکر میکنم از آقای روزبه حصاری
Z
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
به نظرمن سریال قشنگیه وداستان جالبی داره.
من از فصل اول دیدم وبه نظرم سریال عالییه.
ازعوامل این سریال بابت ساخت سریالی اموزنده وجذاب تشکر میکنم وخسته نباشید میگم.
بالاخره همه سریال ها نقد خودشون ودارن و مردم نظرهای مثبت ومنفی درباره همه سریال ها دارن ولی توقع بیش از حد داشتن درباره یه سریال هم خوب نیست؛داستانش خوبه بازیگرانش هم بازیگران خوبین پس میشه به عنوان یه سریال خوب دونستش.
به هر حال خسته نباشید ودمتون گرم.
ازنظر من این سریال سریالی عالیست.
FATEMEH
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
من که فصل 3رو خیلی دوست داشتم.مخصوصا که آقای روزبه حصاری در نقش جوادی بازی کردند.فقط منتطرم اهنگ ایشون بیاد. اگه این پیام به دست آقای حصاری میرسه لطفا بگید که کی قراره اهنگتون منتشر بشه؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
واقعا عالیه فقط کاش بیش تر به زندگی جواد بها می دادن تا توفیقی و اینا
ممحمد امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
من خیلی دوست دارم بدونم چرا نقش جواد جوادی رو انتخاب کرید آیا علاقه به این رشته وکار داشتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
سریال بسیار عالی و آموزنده ای است و همینطور ایجاد انگیزه برای جوانان میکند...
بیبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
من خودم دانشجوی امیرکبیرم چنین فضایی اصلا حاکم نیست
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ممنونم از آقای حصاری واقعا نقش جواد جوادی رو به خوبی ایفا کردند ایشون بهترررررررررین بازیگر هستند .
مهربون ،نجیب، باادب و...
دوستتون داریم آقای حصاری.
و یه خسته نباشید میگم به آقای علی غفاری بابت ساخت این سریال .
و من کلی انگیزه خوبی گرفتم برای درس خواندن و اینکه با تلاش است که آدمی به هرچیزی که دلش میخواهد میرسد .
باتشکر
M
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
عالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
عالیییییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خیلی سریال زشتیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
فیلم خوبیه ممنون از دست اندرکاران.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
سریال عالی ودیدنی، نقش ها خوب انتخاب شدند
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
سرایل خیلی جالبی و پر از مطالب آموزنده هس
عشق واقعی جواد به یک دختر و دوری از روابط دیگر با دختران دیگر ( ک امروز خیلیا ادعای عشق میکنن ولی درعمل غیر واقعی ست )

یا با نبود سرپرستی تدوام هدف داره جواد تو کار علمی ولی بعضی فرزندان امروز با بودن یکی از والدین یا قیم غیر والد خودشون مورد ترحم دیگران قرار میدند

اینایی ک بالا گفتم خودم تو اطراف موارد زیاد شو دیدم

از نویسنده این سریال تشکر میکنم به نوبه خودم
جلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
این سریال خیلی عالی و برای جوانان پر از تشویق و انگیزه می باشد . ونقش آفرینی آقای جواد جوادی خیلی متین و عالی است . نمره 20
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
در راستای استحکام خانواده,یک مرد بیگانه رو در مقابل برادر یک دختر قرار دادن با جادوی سینما ولبخند دختر از این هماورد....داریم کجا میریم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
پسرم دانشجوست خیلی این سریال روش تأثیر مثبت گذاشته ،خوبه که رفتارهای خوب یاد جوانان بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
یکی ازبهترین فیلمای تلویزیون هس که تابه حال دیدم وتمام خانواده اونوتماشامیکنن به تمام دست اندرکاران این سریال خسته نباشیدمیگم که انگیزه رودرجوونابوجودآوردن وواقعاباورپذره صمیمانه سپاسگزارم
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ممنون از همه عوامل خوب سریال بچه مهندس،
آدم احساس غرور میکنه،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خیلی خوب بود ولی من ندیدم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اینو خوب اومدی خخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نمی دونم چرا تو فیلم های ایرانی همیشه دوست دارن شهرستانی هارو احمق نشون بدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
دقیقا
درصورتی که خیلی از نخبه ها از شهرستانها هستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
کاملا موافقم. همیشه بهشون ظلم میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
چرا تو این فیلم همه عصبی ن با هم دعوا می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
چون داره الگو تهیه میکنه برای همه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
این فیلم در واقع جدال گروه پسرا با دختراست همین و در فیلم های ایرانی همیشه پسرها برنده میدان هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
در ظاهر شاید برنده ی گروه باشه ولی در واقع جفتشون بازنده س...برنده اون کسیه ک اختلاف انداخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نمی دونم چرا تو فیلم های ایرانی همیشه به دنبال این هستند که تو ذهن همه بندازن که پسرا تو علم از دخترا جلوتر و موفق ترن و همیشه جدال و فرق بین دختر و پسر ایجاد می کنند در حالی که در کشورهای دیگه مخصوصا غیر اسلامی به دنبال این هستند که به دنیا نشون بدهند که علم در انحصار هیچ جنس خاصی نیست بلکه همه با همکاری هم کشور خودشون رو می سازند.
پاسخ ها
سینا
| - |
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اگر فیلم دیده باشی جدال بین شخصیت های مختلف همونجوری که همدم با ایجاد تنش تیم رو از هم پاشید و خودش حقیر شد و یا خانم مقدم که با یه مقاله ترس توی تیم رقیب فرستاد و یه شخصیت کاملا مستقل داره ولی توی فیلم ها چون قهرمان داستان پسراست مجبورن اون برنده بشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
این فیلم نقش جواد مهمه که بعد از اون همه سختی وتلاش داره به هدفش میرسه وباید هم همین باشه بحث برد و باخت دختر وپسرها نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
سلام واقعا دارن بااین سریالهای سطح پایین وقت مردمو میگیرند
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
شما برو همون سریالای بی محتوا و آبکی شبکه نمایش خانگی رو ببین که وقتت گرفته نشه. البته حتما به نظر شما اون سریالا خیلی سطح بالا و بامحتوا هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
به نظرم توی فیلم همه ی بازیگرا عصبی و بداخلاقن
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
به غیرازجواد,خونسردعمل میکنه,بقیه یکم عصبین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
سلام من خودم دانشجوی دانشگاه سراسری هستم به نظرم این فیلم تخیلیه من که تا حالا همچین چیزی تو دانشگاه ندیدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مثل کاری که ژاپنی ها با فیلم هاشون می کنن
مثل سوباسا تو فیلم فوتبالیست ها خخخخخ
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
امسال بدترین سریال ها دارن پخش میشن. بهترین همین بچه مهندسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
عاشق
مسلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
فقط بداموزی داشت.
پاسخ ها
زیبا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
چرا مثلا؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
قشنگه
فائزه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ب نظر من هم اینک همه فیلم دوست داشتن یه پسر نوجون تحت شعاع قرار بده خوب نیست .اگه یه نوجون ببینه الگو میگیره من ۱ و ۲ شو چون دیدم عشق و عاشقی ندیدم ولی ۳ که خیلی وارد بحث عاشقی نشده میبینم
باران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بد آموزی داشت ؟؟
چون یک پسری رو مثبت نشون داده ؟؟ پسری ک فقط ب یک دختر دلبسته است و تو دانشگاه فقط دنبال موفقیت علمی ش است ک امروزه تو دانشگاهها موارد برعکس ش زیاد دیده میشه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
واقعاً به سازندگان این مجموعه تبریک میگم،سریال فوق‌العاده ای هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
فصل اولش قشنگتر بود
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
سریال خیلی قوی نیست .فیلمنامه هم ضعیفه اگه باور ندارین از اقای فراستی بپرسین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خیلی هم عالیه فراستی رو چی عیب نمیزاره که رو این نزاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نقش را بسیار عالی بازی میکنند،همچنین از کارگردان و نویسنده بخاطر خلق چنین قصه ای تشکر میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
اقای حصاری خیلی خوبی فوق العاه ای کاش تا اخر هم اینقدر خوب بمونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
جواد جوادی یه انسان خوب و مذهبی و فعال انقلابی هست که در جامعه کم نداریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
بله داریم
ولی موارد برعکس شو تو دانشگاهها داریم
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
ایشان نقش خودشان را بسیار زیبا و جذاب ایفا می‌کند، ضمنأ چهره نجیب و شریف و دوست داشتنی دارد
پاسخ ها
سحر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
عالیه
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر