کد خبر: ۷۳۳۴۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
کد خبر : ۷۳۳۴۹۲۸
سرهنگ خانی خبر داد؛

رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه از دستگیری سارق جوانی خبر داد که از اعتماد راننده‌های تاکسی سوء استفاده می‌کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی اصغر خانی رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه گفت: اوایل هفته گذشته تعدادی از راننده‌های تاکسی با مراجعه به کلانتری ۱۹۰ مجیدیه اعلام کردند که حساب‌های بانکی شان از سوی یک مسافر فریبکار خالی شده است.

وی افزود: ماموران در تحقیق از راننده‌های تاکسی پی بردند که مرد جوان و شیک پوشی در نقش مسافر سوار بر خودرو شده و پس از اعتمادسازی به بهانه اینکه کارت عابر بانکش را در خانه جا گذاشته از راننده‌ها خواسته است تا کارت بانکی شان را در اختیار وی قرار دهند تا از مغازه‌های میوه فروشی و سوپر مارکت خرید کرده و پس از بازگشت به خانه پول قرضی را همراه با کرایه به حساب راننده‌ها واریز کند.

این مقام پلیسی ادامه داد: مرد فریبکار پس از گرفتن کارت‌های عابر بانک راننده‌ها با در اختیار داشتن رمز کارت‌ها از خودرو پیاده شده و پا به فرار گذاشته و حساب طعمه هایش را خالی کرده است.

رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه اعلام کرد: تیم عملیات کلانتری با حضور در محل‌هایی که سرقت‌ها صورت گرفته بود تحقیقات میدانی را آغاز کردند و موفق شدند تصویر واضحی از سارق را در یک مغازه تعویض روغنی به دست بیاورند.

سرهنگ خانی با اشاره به اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و بار‌ها از سوی ماموران این کلانتری دستگیر شده است، گفت: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه سارق جوان در منطقه شیان، با هماهنگی‌ها قضایی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی افزود: متهم ابتدا خود را بیگناه می‌دانست، اما وقتی خود را در برابر شاکیان پرونده دید به ناچار لب به اعتراف گشود و به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ