کد خبر: ۷۳۴۴۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
کد خبر : ۷۳۴۴۹۴۴

سرمربی تیم ملی و المپین های بوکس ایران طی مراسمی در محل فدراسیون بوکس، پاداش خود را دریافت کردند.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، صبح امروز (چهارشنبه) علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس به همراه سید شاهین موسوی برای دریافت پاداش المپیکی خود در محل فدراسیون بوکس حاضر شده و طی مراسمی پاداش خود را دریافت کردند.

در ابتدای این مراسم حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از زحمات سیامک صالحی نایب رئیس فدراسیون گفت: زمانی یک فدراسیون موفق خواهد بود که همه در قالب یک کار گروهی پیش بروند و به معنای واقعی ما باشیم. سیامک صالحی به عنوان دوست و برادر عزیز من و همچنین عضوی از خانواده بوکس مبلغ ۵۰ میلیون تومان به عنوان پاداش برای المپین‌های بوکس در نظر گرفت که بلافاصله پس از بازگشت المپین‌ها از اردن این پاداش را پرداخت کرد که جا دارد از او تشکر کنیم و خوشحالم که نایب رئیس دلسوز و کاربلدی مانند صالحی داریم.

وی افزود: باید از زحمات حمید قبایی زاده سرپرست دبیری فدراسیون هم تشکر کنم که حلال تمام مشکلات است و بدون هیچ چشمداشتی برای پیشرفت این رشته زحمت می‌کشد.

رئیس فدراسیون بوکس تصریح کرد: از زمانی که رئیس فدراسیون شدم با مربیان مختلفی در رده‌های مختلف سنی در قالب تیم‌های ملی کار کردم و از زحمات تمام این عزیزان تشکر می‌کنم. در خصوص علیرضا استکی هم باید بگویم که او همواره با قلبش برای این رشته کار کرده و هیچگاه چیزی را برای خودش نخواسته و دلسوز ملی پوشان است. این مربی علاوه بر توانایی فنی در زمینه اخلاق هم یک الگو است و امیدوارم با هدایت او در مسابقات پیش رو خصوصا المپیک موفق باشیم.

در پایان این مراسم پاداش ۳۰ میلیون تومانی به استکی و شاهین موسوی اعطا شد. همچنین پاداش دانیال شه بخش که در تهران حضور نداشت برای او ارسال شد.

در این مراسم حسین ثوری رئیس فدراسیون، حمید قبایی زاده سرپرست دبیری، حسین نهرودی و عبدالرضا انصاری حضور داشتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ