کد خبر: ۷۳۵۱۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
کد خبر : ۷۳۵۱۹۵۴

ابرو بعنوان یکی از مؤلفه‌های بسیار مهم در زیبایی ما شناخته شده است. همانطور که می‌دانید حالت و مدل ابرو از قدیم تا کنون تغییرات بسیاری داشته است. در این مطلب ما تصمیم داریم نکته‌هایی درباره این کار برای شما بازگو کنیم.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، لیفت و لمینت ابرو، دو روش جدید جهت حالت دادن و تقویت ابرو‌ها می‌باشد. در این شیوه مثل لیفت و لمینت مژه، تار‌های ابرو تقویت، پر پشت، مشکی و ضخیم‌تر می‌شوند.

لیفت و لمینت ابرو روشی جدید که در آن ابروهایتان به طرف بالا حالت داده میشود، پر پشت تر، مشکی‌تر میشود و تار‌های ابروهایتان زخیم‌تر میشود که همرا با آن ویتامینه هم انجام میشود. در این مدل ابرو‌های شما به طرف بالا کشیده میشود و هاشوری و هالیوودی به نظر میرسد.

لیفت و لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟. اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت٫ طبیعی‌ترین و کم هزینه‌ترین شیوه برای تغییر مدل ابرو و تقویتشان است. لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با ماده‌های ارگانیک و تقویتی انجام میشود، مناسب کسانی است که ابرو‌های نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه ومرتب دوست دارند و میخواهند ابرو پهن‌تر دیده شود بدون هیچ نوع تاتویی که با مواد ارگانیک انجام می‌شود.

با این شیوه تقویتی ابرو‌ها به صورت مرتب و هاشور خورده بنظر میرسد. تار‌های ابرو به طرف بالا و ایستاده و ابرو‌ها پهن‌تر و جا‌های خالی ابرو پر میشود و نه تنها آسیبی به ابرو زده نمیشود بلکه ابرو تقویت هم میشود لیفت ابرو برای ابرو‌های کم و هاشور زده شده هم مناسب است، ولی باید ابرو‌ها بلند شده باشند.

مراحل لیفت و لمینت ابرو

مرحله نخست: ابتدا ابرو‌ها را به جهت دلخواه با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت یا براش ریملی فیکس کنید.

مرحله دوم: مواد شماره ۱ یا لیفت را از ریشه تا نصف مو‌های ابرو مواد گذاری کنید و کاور کنید. تایم مکث برای مواد شماره یک بر اساس برند مواد در نظر گرفته می‌شود.

مرحله سوم: مواد ۱ را کامل از روی ابرو پاک کنید و آنگاه مواد شماره ۲ یا فیکس کننده را روی کل ابرو‌ها بگذارید. ابرو‌ها را با نایلون کاور کنید. مدت زمان مکث ۱۵ دقیقه می‌باشد.

مرحله چهارم: بعداز تمیز کردن مواد فیکس رنگ ابرو گذاشته می‌شود. رنگ ابرو نسبت به سلیقه‌ی مشتری به مدت ۷ الی ۸ دقیقه مکث با کاور نایلونی گذاشته می‌شود.

مرحله پنجم: بعداز رنگ ابرو، ابرو‌ها کاملاً تمیز می‌شود به طوریکه هیچ موادی روی ابرو باقی نمانده باشد.

مرحله ششم: مواد شماره ۳ یا کراتین گذاشته می‌شود. توجه کنید که باید به مشتری گفته شود تا چند ساعت ابرو‌ها را آب کشی نکنند تا کراتین کاملاً جذب ابرو بشود.

لیفت و لمینت تا چه مدت دوام دارد؟

استفاده از این دو روش باتوجه به رشد ابروهایتان چیزی حدود ۳۰ الی ۴۵ روز دوام خواهد داشت. در این روش‌ها از چسب لاتکس استفاده می‌شود و تا ۲۴ ساعت نباید ابروهایتان را بشویید به همین علت نتیجه فورا بعد از پایان کار مشاهده نمی‌شود بنابراین نگران حالت ابروهایتان نباشید چرا‌که بعد از شستشو تار‌های ابرو باز شده و نتیجه نهایی معلوم خواهد شد.

لیفت ابرو با مواد چه فرقی با لمینت ابرو دارد؟

لمینت باعث تقویت و کراتینه کردن ابرو می‌شود در حالیکه کارکرد لیفت تغییر حالت و بالا کشیدن ابرو میباشد.

لمینت در واقع یک فرآیند گیاهی کراتینه است مواد لمینت دارای پیگمنت‌های رنگی هستند که بر روی ابرو یا مژه قرار می‌گیرد موی ابرو و مژه‌ها را حجم‌تر می‌کند و رنگ مژه و ابرو را پر رنگ‌تر و تیره‌تر می‌کنند با این شیوه ابرو‌ها و مژه‌ها واضح‌تر میشوند و ابرو‌ها حالت زیبایی به ابرو می‌دهد افردی که ابرویی افتاده‌ای دارد باید حتماً به فکر لیفت ابرو باشند برای این که لمینت برای ابرو‌هایی افتاده تأثیر چندانی نخواهد داشت

شما میتوانید لیمنت و لیفت را هم زمان و در یک جلسه انجام دهید چرا‌که این دو شیوه فرآیند مشابهی دارند و خیلی تفاوتی با هم نمی‌کنند، هر چند که کارایی‌های مختلفی دارند و موادی که در هر یک از آن‌ها استفاده می‌شود هم با هم متفاوت است.

عوارض لیفت ابرو با مواد

لیفت تاثیری در حجم ابرو ندارد و باعت پرپشت شدن مژه نمی‌شود در واقع چنانچه کسی خواهان افزایش حجم ابرو است باید از لمینت ابرو اسنفاده کند. علاوه‌براین در صورتی که خرید مواد لیفت ابرو ناآگاهانه و بدون آشنایی مواد اصلی صورت بگیرد میتواند خساراتی جبران ناپذیر به ابرو‌ها وارد نماید.

از طرفی موادی که برای لیفت ابرو مصرف می‌شود بسیار قوی هستند، از این جهت باید شرط احتیاط را در استفاده از آن‌ها رعایت کرد. در صورتی که لیفت ابرو در ارایشگاه انجام می‌دهید، آرایشگرتان باید حتماً توانایی و مهارت لازم کار با این مواد را داشته باشد تا شما دچار صدمات جبران ناپذیری نشوید، در غیر اینصورت امکان دارد به آسانی ابرو و مژه‌های شما دچار سوختگی شود و یا به مرور زمان به ریزش بیفتند. ولی باید به این نکته هم توجه کرد که در صورت پیش امدن این مورد از عوارض لیفت ابرو با مواد، مدت زمان افتادن و رشد مجدد مژه‌ها اغلب ۴۰ روز به طول خواهد انجامید.

یکی دیگر از عارضه‌های لیفت ابرو با مواد این است که این شیوه موقتی است. (ولی برای بعضی از اشخاص این مورد میتواند به نوعی حسن و مزیت هم به حساب بیاید.)

فواید لیفت ابرو با مواد چیست؟

در این شیوه ابرو‌ها بدون هیچ آسیبی منظم و هم زمان تقویت میشوند. در صورتی که لیفت ابرو با مواد توسط آرایشگری اموزش دیده انجام شود، کاملاً بی خطر میباشد. روز پس از لیفت ابرو بدون هیچ مشکلی میتوانید دوش گرفته و یا به استخر بروید.

منبع: بیتوته

انتهای پیام/

 

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر