کد خبر: ۷۳۵۴۲۰۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
کد خبر : ۷۳۵۴۲۰۰
گروه : قم » قم

روسای هیئت‌های تیراندازی با کمان و ورزش روستایی قم پیش از پایان دوره چهار ساله ریاست از مسئولیت خود استعفا کردند.

علت استعفای روسای هیئت های تیراندازی با کمان و ورزش روستایی قم چه بود؟

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم   ،در حالی که ۴۷ هیئت ورزشی در استان قم فعال هستند و طبق گفته مسئول امور مجامع هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم قرار است امسال مجمع انتخابات ۱۱ هیئت ورزشی برای تعیین روسای جدید آن‌ها برگزار شود، اما ظاهرا این مجامع انتخاباتی با توجه به استعفای قدرت‌الله باقری از ریاست هیئت تیراندازی با کمان استان قم و رضا رحیمی از ریاست هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قم بیشتر خواهد شد.

مشغله کاری علت اصلی استعفا

 قدرت‌الله باقری رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان قم اظهار داشت: دلیل این استعفا مشغله کاری من است و در سال گذشته هم این موضوع را مطرح کردم که موافقت نشده بود.

او ادامه داد: با صحبت‌هایی که با رئیس فدراسیون و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان داشتم، با استعفای من موافقت شد و امیدوارم کسی که مسئولیت هیئت را در دست می‌گیرد فرصت و تخصص خدمت به این رشته ورزشی را داشته باشد.

کناره‌گیری  به دلیل حجم بالای کار در شهرداری

دبیر این هیئت ورزشی راجع به استعفای رضا رحیمی از هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قم،گفت: باید از زحمات و تلاش‌های رضا رحیمی در سال‌های حضور در این هیأت قدردانی کنیم، زیرا یک مدیر سلامت، پیگیر و پرتلاش بود که برای تحقق اهداف این هیئت زحمات زیادی متحمل شد، اما ایشان به واسطه مسئولیت مدیریت شهرداری منطقه دو قم و به دلیل حجم بالای کار از مسئولیت ریاست هیات کناره‌گیری کرد.

جلال سعادتمند افزود: در دوران حضور رحیمی شاهد تجهیز امکانات ورزش روستایی در بخش‌های تابعه قم بودیم، همچنین خانه ورزش روستایی که در تمام بخش‌ها فعال است در این سال‌ها رونق خوبی گرفت، اعزام‌های مختلفی به مسابقات کشوری داشتیم که با نتایج خوبی برای ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قم همراه بود.

او عنوان کرد: برگزاری جشنواره بازی‌های بومی محلی در روستا‌ها و بخش‌های تابعه قم رونق گرفت و همایش‌های مختلفی برای توسعه ورزش روستایی برگزار کردیم، حضور در مسابقات کشوری جام خوشه‌چین پیش از شیوع کرونا با درخشش ورزشکاران روستایی قم و کسب عناوین مختلف همراه بود.

دبیر هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم راجع به جانشین رحیمی در این هیئت ورزشی گفت: پس از قبول استعفای رحیمی، به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان قم و با ابلاغ رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی به‌زودی یک نفر به‌عنوان سرپرست هیئت معرفی می‌شود تا مقدمات برگزاری مجمع انتخابات هیات به‌منظور تعیین رئیس جدید را فراهم کنیم.

لازم به ذکر است: دوره ریاست قدرت‌الله باقری در هیئت تیراندازی با کمان استان قم و رضا رحیمی در هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قم تا سال ۱۴۰۱ اعتبار داشت و با برگزاری مجمع انتخابات، روسای جدید این دو هیئت ورزشی مشخص خواهند شد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/ش

اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر