کد خبر: ۷۳۶۱۶۵۳
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
کد خبر : ۷۳۶۱۶۵۳
گروه : زنجان » زنجان

استاندار زنجان گفت: موفقیت های استان متعلق به مردم است و باید به نحو احسن بیان شود.

مدیران، روابط عمومی ها را باور کنندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،فتح الله حقیقی استاندار زنجان در همایش روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: در استان زنجان در حوزه‌های مختلف اقدامات بسیار خوبی شده، اما نتایج، آنطور که باید به اطلاع مردم نرسیده و محسوس نیست.

مقام عالی دولت در استان با قدردانی از تلاش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی به چند نمونه از اقدامات اساسی که دراستان صورت گرفته اشاره کرد و افزود: کاهش تعداد بیمه بیکاری بیگران و از سوی دیگر افزایش تعداد بیمه شدگان اجباری، ایجاد بیش از ۱۲ هزار شغل، کسب رتبه اول سرمایه گذاری خارجی در کشور با جذب ۱۶۰ میلیون دلار بخشی ازفعالیت‌های استان در سال گذشته بوده است.

استاندار زنجان همچنین کسب رتبه برتر استان در اجرای طرح کاداستر (رفع تداخل اراضی ملی)، افزایش ظرفیت اجرای طرح ملی مسکن از ۷هزار واحد به بیش از ۱۳ هزار واحد، حل مشکل دو شرکت بزرگ استان یعنی ایران ترانسفو و نخ تایر و علاوه برآن بازگشت به کار ۱۰ واحد تولیدی بزرگ که سال‌ها بلاتکلیف مانده بودند و الان برای جوانان استان شغل دوباره ایجاد کرده اند را از دیگر موفقیت‌های استان در نزدیک به دوسال گذشته عنوان کرد که آثار و برکات آن در بین مردم به شایستگی لمس نشد.

رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان زنجان در ادامه همایش روز ارتباطات و روابط عمومی که بصورت ارتباط تصویری و برای نخستین بار با حضور همه مدیران اجرایی استان برگزار می‌شد از اجرای طرح نمونه گیری پادتن برای بررسی میزان مقاومت کسانی که به کرونا ویروس مبتلا و درمان شده اند خبر داد و افزود: در زمینه بیماریابی سرپایی نیز بسیار موفق عمل کردیم بطوریکه نماینده سازمان جهانی بهداشت در زنجان به این موفقیت اذعان کرد و تجربیات در این زمینه در مجله مدیترانه شرقی در حال چاپ است.

 حقیقی مدیران ادارات، مسئولان روابط عمومی و ظرفیت رسانه‌ای را سه ضلع مهم برای نشان دادن عملکرد و موفقیت‌های استان دانست تاکید کرد: مدیران باید همکاران روابط عمومی را باور کنند و در جایگاه واقعیشان قرار دهند تا با این طریق بتوانیم استان زنجان را بطور شایسته در کشور معرفی نماییم.

استاندار زنجان با بیان اینکه مدیران در استان زنجان پا بکارند و شبانه روزی در تلاش برای اعتلای استان هستند افزود: موفقیت‌ها متعلق به همه لست و باید به نحو احسن بیان شود و از این پس باید بیشتر شاهد تعامل مدیران و مسئولان روابط عمومی و رسانه‌ها باشیم.
 
او  تجهیز برخی روابط عمومی ادارات که نیاز به امکانات دارند را ضروری خواند و تصریح کرد: ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی روابط عمومی و همچنان اختصاص نمره ویژه درشاخص ارزیابی مدیرانی که تعامل خوبی با روابط عمومی دارند بعنوان مصوبه این همایش باید مورد پیگیری قرار گیرد.
 
در این جلسه دو نفر از مسئولان روابط عمومی و ادارات و یک نفر به نمایندگی از مدیران نقطه نظرات و پیشنهاداتی برای ارتقاء جایگاه روابط عمومی بیان کردند.

در پایان از ۱۶ روابط عمومی برگزیده در سطح استان زنجان تجلیل شد.
 
انتهای پیام/ن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر