کد خبر: ۷۳۶۳۲۸۱
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
کد خبر : ۷۳۶۳۲۸۱
گروه : گیلان » رشت
بسته اخبار حوادث امروز ۲ خرداد ۹۹؛

مهم‌ترین حوادث امروز را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت،مهم‌ترین حوادث امروز (جمعه ۲ اردیبهشت ۹۹) استان گیلان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارقان ساختمان‌های نیمه کاره در لوندویل

سرهنگ محمد نمازی، فرمانده انتظامی آستارا گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در شهرستان آستارا، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اوافزود: ماموران انتظامی بخش لوندویل با بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های انجام شده دو متهم را در این پرونده‌ها شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی آستارا با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی ماموران انتظامی به مخفیگاه متهمان اعزام و آن‌ها را دستگیر کردند، گفت: متهمان ۳۰ و ۳۲ ساله در تحقیقات پلیس به یک فقره سرقت کابل برق و چهار فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کردند.

کشف ۷ دستگاه خودرو احتکار شده در رشت

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: با توجه به سوء استفاده عده‌ای سودجو از وضعیت موجود در بازار خودرو و افزایش قیمت، شناسایی افرادی که اقدام به احتکار و نگهداری خودرو‌های صفر کیلومتر کرده‌اند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اوافزود: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به دپو و احتکار چند دستگاه خودرو سواری صفر کیلومتر در حیاط یک باب منزل ویلایی در شهر رشت کرده است، ماموران پلیس امنیت عمومی برای بررسی اعزام شدند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات نامحسوس صحت موضوع برای پلیس محرز شد اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضائی به همراه نماینده تعزیرات حکومتی در محل اعلامی حاضر شدند.

سردار با بیان اینکه در بازرسی از محل مورد نظر ۷ دستگاه انواع خودرو صفر کیلومتر شامل پراید، چانگان، تیبا، کوییک و نیسان احتکاری کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش تقریبی خودرو‌های کشف شده بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این رابطه متهم ۴۷ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد گفت: با دستور قضائی خودرو‌ها به پارکینگ منتقل شدند.

رفع تصرف اراضی ۱۶ میلیاردی در آستانه‌اشرفیه

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط فردی در روستای کشل آزادسرا شهرستان آستانه‌اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان با هماهنگی قضائی به همراه کارشناس اداره منابع طبیعی به محل اعلامی اعزام شده و در بررسی‌های انجام شده دریافتند فردی ۴ هزار متر مربع از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیر قانونی آن را به وسیله سیم‌خاردار، پرچین و حفر خندق محصور کرده است.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با حکم قضائی و به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع، کلیه آثار تجاوز جمع‌آوری و رفع تصرف انجام شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی زمین‌های تصرف شده را ۱۶ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی افزود:در این راستا متهم ۶۱ سالهبا تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/عط

اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر