کد خبر: ۷۳۶۵۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
کد خبر : ۷۳۶۵۳۵۶
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران مطرح کرد؛

ترکی گفت: اتمام شیوع کرونا برای مدیران به معنای شروع کار جهادی در راستای جهش تولید است و کار اصلی در بخش اقتصادی و اجتماعی آغاز می‌شود.

اتمام کرونا؛ آغاز کار جهادی مدیران در راستای جهش تولید

به گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در روزهای گذشته کرونایی جلسه ای  با موضوع پیشگیری از کرونا و تبیین برنامه‌های شعار سال ۱۳۹۹ با حضورنعمت الله ترکی  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد.

ترکی بیان کرد: دغدغه اعضای شورا در جلسات قبل برنامه محور بودن کار شورا بود و قرار شد نقشه راهی در این راستا تدوین شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران  ادامه داد: نگاه این شورا باید به افق ۱۴۰۴ باشد و بر اساس آن در بخش فرهنگی حرکت کند. این بدان معنا است که تصمیمات شورا نیز باید بر اساس قوانین و اسناد توسعه باشد.در این چشم اندازی که برای شورای فرهنگ عمومی تدوین شده در ۱۵ سرفصل فرصت‌ها و تهدید‌ها یک به یک اشاره شده است. بعنوان مثال در حوزه ایثار و شهادت احکام دائمی، سند توسعه و برش استانی در این حوزه ریز به ریز آمده و نقاط ضعف و قوت همراه با مقایسه آماری شاخص‌ها در سال‌های گذشته همراه با تامین منابع مالی دیده شده است.

ترکی گفت: برنامه تدوین شده از سوی سازمان مدیریت تهران را به تمامی اعضا می‌دهیم تا نظرات تکمیلی خود را ارائه کنند و پس از بررسی و تائید نهایی بعنوان سند راهبردی تا سال ۱۴۰۰ در حوزه فرهنگ عمومی نقشه راه ترسیم می‌شود.

وی با اشاره به نقشه راه استان تهران در سال ۹۹ گفت: برای سال ۹۹ نقشه راه ویژه‌ای با ۳۸ پروژه با هدف جهش تولید در استان تهران برنامه ریزی کرده ایم که اعضای شورا می‌توانند آن را هم مطالعه کنند تا اگر نیاز به پیوست فرهنگی بود اظهار نظر کنند.


بیشتربخوانید:جزئیات هزینه مقابله با کرونا در ۱۶ بیمارستان مشخص شد


نعمت الله ترکی با اشاره به مخاطراتی که بیماری کرونا برای زندگی، سلامت و معیشت مردم ایجاد کرده گفت: ما تا به امروز فعالیت‌هایی در حوزه‌های پیشگیری از شیوع و درمان این بیماری داشتیم و امروز نیاز به ستاد اقتصادی پس از کرونا و ستاد اجتماعی بیش از هر زمان احساس می‌شود.

وی  در پایان گفت: در ایام پسا کرونا پیش بینی که در سطح جهان در مورد رشد اقتصاد می‌شود با کاهش ۲ درصدی روبرو خواهیم بود. این در حالی است که در ایران تا پایان سال ۹۸ تقریبا بیش از یک درصد رشد اقتصادی داشتیم که با وضعیت کرونا پیش بینی مثبت ۴ درصد دولت تا پایان سال ۹۹ به منفی ۴ تغییر خواهد کرد. این امر نشان می‌دهد که اتمام شیوع کرونا برای مدیران به معنای شروع کار جهادی در راستای جهش تولید است و کار اصلی در بخش اقتصادی و اجتماعی آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر