کد خبر: ۷۳۷۲۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۱
کد خبر : ۷۳۷۲۴۲۵

شرکت اوبر تصمیم گرفت تا با افزودن قابلیت جدید بر روی سرویس خود امکان مشخص کردن زمان به طول انجامیدن سفر را برای کاربرانش فراهم سازد.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که بازار خدمات تاکسیرانی اینترنتی در آمریکا بسیار کساد است و شرکت اوبر از این مسئله بسیار متضرر شده، این مجموعه سعی دارد با معرفی قابلیت‌های جدید تا حدی خلاء ایجاد شده را پر کند و دوایی برای درد خود فراهم سازد. قابلیت جدید شرکت اوبر برای مسافرانی طراحی شده که باید مسیرهای طولانی با چند مقصد مختلف را طی کنند. کاربران حالا می‌توانند توسط گزینه Hourly ساعت احتمالی سفر خود را مشخص ساخته و درخواست را ارسال کنند.

اطلاعات تکمیلی از افزودن قابلیت جدید سفارش خودرو در اوبر برای مسافران

شرکت اوبر قابلیت درخواست سفر چند مسیره را از سال ۲۰۱۷ برای کاربران خود فعال ساخته بود، اما امکان تعیین زمان احتمالی برای کاربران تا به امروز در برنامه این سرویس تاکسیرانی اینترنتی وجود نداشته است. به نظر می‌آید شرکت اوبر سعی دارد به آن دسته از کاربرانی کمک کند که پیش از شیوع ویروس کرونا کارهای مختلف در مکان‌های متفاوتی را انجام می‌دادند و حالا به دلیل احتمال ابتدا به بیماری قادر به استفاده از حمل‌ونقل عمومی نیستند.

کاربران اوبر می‌توانند مدت طول کشیدن سفر خود را مشخص کنند

در بیانیه اخیر شرکت اوبر مدیر فعالیت مسافران، نیراج پتل اظهار داشت این قابلیت یک فرصت تازه برای رانندگان است تا بتوانند درآمد بیشتری را در شرایط فعلی به دست آورند. با انتشار قابلیت جدید برای برنامه اوبر، کاربران باید برای هر ساعت مبلغ ۵۰ دلار را بپردازند. کاربران در زمان انتخاب ساعت به طول انجامیدن سفرشان می‌توانند خود به طور دقیق مدت زمان احتمالی را مشخص کنند و در آخر آن‌ها مبلغ ساعتی که انتخاب کرده بودند را پرداخت خواهند کرد حتی اگر سفرشان کمتر از میزان مشخص شده طول کشیده باشد.

گفتنی است شرکت اوبر ابتدا این قابلیت را در کشورهایی مانند استرالیا، آفریقای جنوبی، بخشی از اروپا و خاور میانه مورد آزمایش قرار داد. حالا این مجموعه در نظر دارد ویژگی جدید خود را در ۱۲ شهر آمریکا نیز مورد استفاده قرار دهد تا بازخوردها را مورد بررسی قرار دهد. بر اساس گفته‌های شرکت سازنده، قابلیت مذکور در هفته‌های پیشه رو به شهرها و کشورهای بیشتری راه پیدا می‌کند.


بیشتر بخوانید: توهین مستقیم بازی هتاک به چهره‌های مذهبی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران 


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ