کد خبر: ۷۳۷۴۳۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
کد خبر : ۷۳۷۴۳۶۹

با گذشت چند روز از اقدام نژادپرستانه پلیس آمریکا، نقاط مختلف این کشور همچنان صحنه برگزاری تظاهرات است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار تصاویر ویدئویی از مرگ جورج فلوید، مرد سیاه‌پوست ۴۶ ساله آمریکایی، به علت نژادپرستی و خشونت‌طلبی پلیس آمریکا موجی از اعتراض را در این کشور برانگیخته است.

این تصاویر نشان می‌دهد که فلوید در نتیجه رفتار خشونت‌بار پلیس آمریکایی جان خود را از دست می‌دهد. او پیش از مرگ از مامور پلیس که زانویش را روی گردن او فشار می‌داد، خواسته بود که به او اجازه تنفس بدهد. 

با گذشت چند روز از قتل جورج، فلوید، شهروند سیاه‌پوست غیر مسلح آمریکا، به دست پلیس در شهر «مینیاپولیس»، نقاط مختلف این کشور همچنان صحنه برگزاری تظاهرات علیه رفتار نژادپرستانه پلیس است.

آخرین خبرها از اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا

آخرین خبرها از اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا
در اعتراضات مردمی علیه نژادپرستی در برخی شهر‌ها، پلیس برخوردی خشونت‌بار با معترضان داشته است.

آخرین خبرها از اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا
آخرین خبرها از اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا

آخرین خبرها درباره اعتراضات مردم آمریکا علیه نژادپرستی را در اینجا بخوانید:

استقرار ۱۷ هزار نیروی گارد ملی در شهر‌های مختلف آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۳

در پی افزایش ناآرامی‌ها در شهر‌های مختلف آمریکا، بیش از ۱۷ هزار نیروی گارد ملی این کشور برای سرکوب معترضان مستقر شدند.

ترامپ خطاب به فرمانداران ایالتی: معترضان را بازداشت و محاکمه کنید
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۴

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خطاب به فرمانداران ایالتی گفت: شما باید بر اوضاع مسلط شوید در غیر این صورت شبیه به یک مشت احمق به نظر می‌رسید. باید معترضان را دستگیر و محاکمه کنید. تمام دنیا به سوختن ایستگاه پلیس مینیاپولیس خندید.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۷

تیم والز، فرماندار مینه سوتا در کنفرانس خبری اعلام کرد: مراسم خاکسپاری جورج فلوید روز پنجشنبه برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۶

اداره پلیس سانتامونیکا در ایالت کالیفرنیا از بازداشت بیش از ۴۰۰ معترض در اعتراضات شب گذشته خبر داد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۵

هزاران نفر با تجمع در آمستردام، پایتخت هلند خشم خود را نسبت به قتل نژادپرستانه یک شهروند سیاه‌پوست به دست پلیس آمریکا اعلام کردند.

مقامات نیویورک برای مقابله با معترضان ممنوعیت آمد و شد وضع می‌کنند
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۸

 بیل دی بلاسیو، شهردار نیویورک از احتمال اعمال مقررات منع آمد و شد در این شهر برای مقابله با موج فزاینده اعتراضات ضدنژادپرستی خبر داد.

تظاهرات آلمانی‌ها در اعتراض به نژادپرستی در آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۸

صدها آلمانی خشمگین در برلین پایتخت این کشور در اعتراض به قتل جورج فلوید برای سومین روز متوالی در این شهر تظاهراتی را برپا کردند.

این تظاهرات پس از آن صورت گرفت که در روز گذشته حدود ۲  هزار نفر از اهالی برلین ضمن حضور در حاشیه سفارت آمریکا در آلمان از نژادپرستی در این کشور اعلام انزجار کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۷

شهردار واشنگتن دی سی اعلام کرد ممنوعیت دو روزه آمد و شد از ساعت ۷ بعدازظهر به وقت محلی اجرایی خواهد شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۶

فرماندار ایندیانا از بکارگیری گارد ملی در این شهر به منظور جلوگیری آنچه آسیب به اموال عمومی در جریان اعتراضات خوانده، خبر داد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۷

شبکه ان بی سی نیوز تصاویری هوایی از یورش یک تانکر نفت به میان جمعیت معترضان در مینیاپولیس منتشر کرد.

سوختن خودرو‌های لاکچری در آتش اعترضات آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۸

در اعتراضات گسترده‌ای که از پنجشنبه گذشته در سراسر آمریکا به راه افتاده است، امروز عده‌ای از معترضان به یک نمایندگی شرکتخودروسازی مرسدس بنز هجوم بردند و تعدادی از خودرو‌های موجود در آنجا را به آتش کشیدند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۷

۵۰ درصد از ایالت‌های آمریکا نیرو‌های گارد امنیتی خود را برای مقابله با معترضان به خدمت گرفته است

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۶

شهردار آتلانتا بار دیگر از ترامپ خواست تا از تحریک معترضان خودداری کند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۶

۵۰ درصد از ایالت‌های آمریکا نیرو‌های گارد امنیتی خود را برای مقابله با معترضان به خدمت گرفته است.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۴

مقامات پلیس شهر نیویورک از بازداشت دست کم ۲۵۰ معترض در جریان اعتراضات شب گذشته خبر دادند

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۷

بنا به اعلام شبکه خبری سی ان ان، در جریان اعتراضات شب گذشته در پورتلند، ۱۲ معترض از سوی پلیس این شهر بازداشت شدند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۴

هزاران نفر در سراسر دنیا، از جمله انگلیس، نیوزیلند، استرالیا و آلمان آلمان برای اعلام انزجار خود نسبت به اقدام نژاد پرستانه پلیس آمریکا برای قتل بیرحمانه یک مرد سیاهپوست ۴۶ ساله تجمعات اعتراضی تشکیل دادند.

شمار معترضان بازداشت شده در آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۴

بنا به گزارش شبکه خبری سی ان ان، از زمان قتل جورج فلوید تاکنون بیش از ۴ هزار معترض به اقدامات نژادپرستانه پلیس آمریکا بازداشت شده اند.

برگزاری بزرگترین تظاهرات در پایتخت آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۹

شبکه الجزیره گزارش داد: واشنگتن -پایتخت آمریکا- شاهد برگزاری بزرگترین تظاهرات از زمان آغاز موج اعتراضات در این کشور بود.

خبرنگار این شبکه گفت: پایتخت آمریکا شب گذشته شاهد بزرگترین تظاهرات از زمان آغاز این اعتراضات بود. پس از این تظاهرات. نیرو‌های امنیتی آمریکا با اعلام مقررات منع آمد و شد، معترضان را از خیابان‌های اطراف کاخ سفید به عقب راندند. شما اکنون شاهد حضور خودرو‌های نظامی گارد ملی آمریکا در این خیابان منتهی به کاخ سفید هستید. دیدن چنین تصاویری در مرکز پایتخت آمریکا عادی نیست.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۹

پلیس شیکاگو اعلام کرده است در تیراندازی‌های روز‌های شنبه و یکشنبه در شیکاگو ۱۶ نفر کشته و دست کم ۳۰ نفر زخمی شدند. مهلک‌ترین تیراندازی در شیکاگو در خیابان نود و پنجم شرقی رخ داد و فردی از داخل خودروی اس یو وی به سمت دو قربانی خود تیراندازی کرد. هر دوی این افراد جان باختند. هنوز هیچ کس در ارتباط با این تیراندازی‌ها بازداشت نشده است.

تیراندازی‌ها پس از آخر هفته پرآشوب در شیکاگو به دنبال درگیری بین معترضان به قتل جورج فلوید با پلیس رخ داده است.

نقشه| اعتراضات در آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۷

روزنامه نیویورک تایمز نقشه مناطقی  را که در آن‌ها تظاهرات ضدنژادپرستی برگزار و یا نیروهای گارد ملی آمریکا مستقر شده‌اند، منتشر کرد.

در این نقشه نقاط محل برگزاری اعتراضات با رنگ قرمز و ایالت‌هایی که گارد ملی در آن‌ها مستقر شده‌، با رنگ زرد مشخص شده‌اند.

آخرین خبر‌ها از اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا/ همه نیرو‌های گارد ملی واشنگتن فرا خوانده شدند

 
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۵

 لانس باتومز، شهردار آتلانتا، از اخراج دو مامور پلیس و تعلیق سه نفر دیگر به اتهام اعمال خشونت در ماجرای دستگیری دو دانشجو خبر داد.

او در یک کنفرانس خبری گفت وی و اریکا شیلدز، رئیس پلیس، این تصمیم را پس از بازنگری فیلم حادثه شنبه شب اتخاذ کردند.

«معترضان خرابکار نیستند»
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۹

یکی از سیاه‌پوستان حاضر در تجمع‌های اعتراضی دیروز مینیاپولیس گفت: کسانی که اموال عمومی را تخریب می‌کنند از معترضات جنبش عدالت‌خواهی و معترض به نژادپرستی در آمریکا نیستند.

او افزود: ما در تلاش هستیم این کار را به گونه‌ای مسالمت‌آمیز انجام دهیم. ما نمی‌خواهیم این وضع دیگر ادامه داشته باشد. مسئله روشن شد؟ من می‌خواهم در محله‌ای سفیدپوست نشین راه بروم و احساس امنیت کنم. من نمی‌خواهم وقتی پلیس با خودرو پشت سرم قرار می‌گیرد، حس کنم می‌خواهند دستان مرا ببندند و شوکر برقی به من بزنند. مطلب روشن شد؟

این معترض سیاه‌پوست اضافه کرد: من فقط می‌خواهم آزاد باشم و نه اینکه درباره هرگامی که بر می‌دارم فکر کنم، زیرا در نهایت، آن‌ها تصور می‌کنند سیاهپوست بودن، ​جرم است. به نظر آنها در نهایت سیاه‌پوست بودن جرم است. نمی‌دانم چرا؟ زیرا ما همه انسان هستیم. این نگرش آنها، تهوع‌آور است.

درگیری معترضان با نیرو‌های امنیتی در مقابل کاخ سفید
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۸

خبرگزاری فرانسه از درگیری تظاهرکنندگان و شرکت‌کنندگان در گردهمایی اعتراضی در مقابل کاخ سفید با نیرو‌های امنیتی خبر داد. نیرو‌های امنیتی برای متفرق کردن جمعیت مجبور شده‌اند از گاز اشک‌آور استفاده کنند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۶

یک مقام ارشد پلیس نیویورک در گفتگو با سی‌ان‌ان گفت: شنبه شب طی برگزاری اعتراضات در شهر نیویورک، بیش از ۳۴۰ تظاهرکننده به دست پلیس دستگیر شدند. این اعتراضات تا صبح روز یکشنبه ادامه یافت.

۵۰ نیروی سرویس مخفی آمریکا در واشنگتن زخمی شدند
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۹

شبکه فاکس نیوز به نقل از یک مقام آمریکایی از زخمی شدن ۵۰ نفر از نیرو‌های سرویس مخفی آمریکا در اعتراضات شب گذشته در واشنگتن خبر داد.

نحوه برخورد پلیس آمریکا با معترضان
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۸
 
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۰۹

شبکه الحره با اشاره به استقرار پنج هزار نیروی گارد ملی در برخی ایالت‌های آمریکا برای مهار تظاهرات، افزود اعتراضات به محله تاریخی «جورج تاون» واشنگتن نیز رسید. تظاهرکنندگان ویترین‌های فروشگاه‌های معروف را شکستند. شیشه‌های ویترین‌ها در خیابانی ریخته شد که گردشگران معمولا در سفر به واشنگتن حضور گسترده‌ای در این خیابان دارند.

فراخوان همه نیروهای گارد ملی پایتخت برای مقابله با اعتراضات
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۰۱
خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس از فراخوان همه نیروهای گارد ملی در شهر واشنگتن -پایتخت این کشور- برای مقابله با اعتراضات خبر داد.
کمک گرفتن نیروهای امنیتی از پلیس مبارزه با مواد مخدر برای حفاظت از کاخ سفید
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۹
شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای امنیتی آمریکا برای مقابله با معترضان در اطراف کاخ سفید، از پلیس مبارزه با مواد مخدر این کشور کمک گرفتند.
آخرین خبرها از اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا
نیویورک تایمز: ۷۵ شهر آمریکا صحنه برگزاری اعتراضات شده است
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۸

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت: کشته شدن جورج فلوید، شهروند سیاه‌پوست آمریکایی، به دست پلیس این کشور، باعث اعتراضات شدید در دست‌کم ۷۵ شهر آمریکا شده است.

وال استریت ژورنال: مرگ فلوید باعث وقوع گسترده‌ترین اعتراضات چند دهه گذشته شده است
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۵

روزنامه وال استریت ژورنال تاکید کرد کشته شدن یک شهروند سیاه‌پوست باعث وقوع گسترده‌ترین اعتراضات چند دهه گذشته در آمریکا شده است.

واشنگتن پست: تاکنون پنج نفر بر اثر خشونت‌ها کشته شده‌اند
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۱

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست اعلام کرد از زمان آغاز اعتراضات در ایالت‌های مختلف این کشور تاکنون پنج نفر بر اثر خشونت‌ها کشته شده‌اند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۰

گروه انونیم سیتوآیان که اخبار سیاسی و جنبش‌های اجتماعی در سراسر جهان را پوشش می‌دهد، در صفحه توئیتر خود ضمن انتشار ویدیویی اعلام کرد تظاهرات جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» در کشور‌های خارجی در حال گسترش است.

آماده‌باش نیروهای امنیتی در لس‌آنجلس
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۶

نیرو‌های امنیتی آمریکا در شهر لس‌آنجلس به حالت آماده‌باش در آمده‌اند. پس از اعتراضاتی که در پی کشته شدن یک شهروند سیاه‌پوست آمریکایی به دست پلیس این کشور‏، صورت گرفت‌‏ نیرو‌های امنیتی آمریکا در ایالت‌های مختلف این کشور برای سرکوب معترضان به حالت آماده باش در آمده‌اند.

 

معترضان در فیلادلفیا چندین خیابان را مسدود کردند
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۵

صدها نفر در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیای آمریکا بر ضد نژادپرستی و بیرحمی پلیس این کشور علیه سیاه‌پوستان و قتل فلوید تظاهرات کردند.

حاضران در این تظاهرات با سر دادن شعار و آتش زدن سطل‌های زباله به این وضع اعتراض کردند.پلیس آمریکا هم به مقابله با تظاهرکنندگان پرداخت. تظاهرکنندگان همچنین چندین خیابان را مسدود کردند و بر روی دیوارها شعارنویسی کردند.

 

انتهای پیام/

 

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۷۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تو کامنتا دیدم دوستان از قطع اینترنت توی واشنگتن میگن که بی اساسه. نهاد های مثل نت‌بلاکس این خبرو رد کردن و خبرگزاری و خبرنگار های مستقر ور واشنگتن هم گفتن قطعی تجربه نکردن. خبرگزاری های خارج از آمریکا که در واشنگتن دفتر داشتن هم رد کردن. ناگفته نماند که جمعیت های بزرگ معترضان روی به خاطر فشار روی شبکه موبایل دچار اختلال شدن.
و اینکه رئیس جمهور آمریکا این اختیارو داره که راه های ارتباطیو در شرایط خاص (مثل شرایط فعلی) میتونه به طور اضطراری و بدون اجازه گرفتن از کسی راه های ارتباطی سیمیو ببنده(این که شامل اینترنت موبایا میشه یا نه جای بحث داره چون این قانون بیش از 80 سال قدمت داره)
هادی حرف حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
این هم از حقوق بشر الان همه اونا که ادعای حقوق بشر رو دارن خدا را شکر لال شدن الان اگه خدایی نکرده این اتفاق تو ایران افتاده بود بعضی از این سلبریتی ها و دشمنان ایران شروع میکردن به پارس کردن
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چرا مسولین ما به اونا ارازل و اوباش نمیگند؟
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اگه نظر من مهم باشه. معترضین در آمریکا هم نادان هستند. دلیلش هم اینه که اگه دولت با شما بد کرده برید سراغ کاخ سفید. اگه پلیس بد کرده برید سراغ ادارات پلیس. آخه چرا شهر خودتون رو آتیش میزنیدچرا خیابان های که خانواده خود شما استفاده میکنه رو خراب میکنید..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
خخخخخخخخ
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
نژاد پرستی و تبعیض چیز جدید در آمریکا نیست منتهی جورج فلوید یک جرقه بود که به انبار باروت افتاد.حالا باید به روسیه بگیم پرونده تظاهرات آمریکا رو به شورای امنیت ببره همون کاری که آمریکا با ما کرد
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
نژاد پرستی و تبعیض چیز جدید در آمریکا نیست منتهی جورج فلوید یک جرقه بود که به انبار باروت افتاد.حالا باید به روسیه بگیم پرونده تظاهرات آمریکا رو به شورای امنیت ببره همون کاری که آمریکا با ما کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
برخورد پلیس رو با برخورد پلیس ایران قیاس کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اگه راست میگید چرا وزارت خارجه این خشونتهای پلیس امریکا را محکوم نمیکند و پلیس امریکا را جز سازمانهای تروریستی معرفی نمیکند دلیلش معلومه چ اقا زادهاشون الان دارند با پول مردم تو امریکا خوش گذرونی میکنند
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
ومکرو ومکر الله . چقدر اتش به جان بقیه کشورها انداختند خودشونم یه کم بچشند. باورم نمیشه تو ایران اینقدر امریکایی هست. یه طوری طرفداری میکنن انگار ترامپ شب تا شب نونشونو میده. پناه بر خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
جان فلوید کارگری زحمت کش مردی فداکار مدافع حقوق زنان کشته شدن این مرد فرهیخته و جان بر کف را به تمام زنان فعال در عرصه مرد پروری آمریکا تسلیت میگوییم و این حرکت آمریکای جهانخوار را محکوم میکنیم مرگ بر امریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
خخخخخخخ
انگار برادرت بوده،که اینقدر خوب میشناسیش!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
عالی گفتی چه اشکی میریزنن خبر گذاری های داخلی برای این تازه در گذشته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
جورج نه جان
کلثوم کرمیان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که در افرینش ز یک گوهرند
بله برادرش بوده
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
جالبه دولت آمریکا بدون روتوش هم برای بعضی از دوستان خیلی عزیزه...
محض اطلاع دوستان هم اینترنت قطع شد،هم دولتشون گفته ایران و روسیه و چین در اعتراضات نقش دارن،ترامپ هم معترضین به نژادپرستی رو اراذل و اوباش میدونه...
یه سوال دارم.
چرا همیشه یه عده هستن که مرغ همسایشون(دشمنهامون) غازه؟
کاش یکی بهم میگفت چی لیاقت سروری (برای اون عده) رو به ترامپ داده؟
خود تحقیری و خود کوچک انگاری تا کی...؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چون تاریخ معاصر رو نخوندن. برن لیست کودتاها، انقلاب مخملیها، جنگها و کشتارهایی که آمریکا توی کشورهای دنیا مسئولشون بوده رو بخونن از این توهم در میان. فکر کردن چون دولت ایران فاسده و امریکا هم دشمنشه پس در نتیجه امریکا خوبه!
کلثوم کرمیان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خوب ادمای برعکس اینجورن دیگه
کم دارن
مریضن
نفهمن
بیشعورن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
یه سوال پیش میاد؛ اگه حکومت آمریکا مث شوروی سقوط کنه ، بازم پراید گرون میشه؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
بی مزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
آمریکا اگر دست از تبعیض نژادی و حمایت از نظام سرمایه داری و سرمایه داران و جنگها و خونریزی‌ها بر ندارد شکست و افولش نزدیک نزدیک است.
پس اگر مردم آمریکا حق خود را بخواهند از نظام ظالم آمریکا بگیرند این کار شدنی است.
بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
نظام سرمایه داری به آخر خط رسیده حالا شماها بظاهر ایرانی های دلسوز آمریکا !!!!!چرا اینقدر سنگ نظام شکست خورده و به پایان رسیده را به سینه میزنید ؟؟؟؟من نمیدانم !!!!
فقط این را بگویم که با کیا شدیم هشتاد ملیون خدا !!!!!!
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
فلوید به چه جرمی دستگیر شد ه بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
مثل ایران باید باشند
آزاد و مرفع و وضع اقتصادی عالی بدون هیچ مشکلی
البته چواشه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
#پایان آمریکا
#حمایت از تمام معترضان آمریکایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
خبر فوری: گرانی کرم های ضد سوختگی در داروخانه های ایران!
به گفته شاهدان عینی غربزده ها دارن آتیش میگیرن...
:))))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چرا در اونجا اینترنت قطع نشده
پاسخ ها
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
سلام

‏نه تنها اینترنت، بلکه کلیه سرویسهای ارتباطی در واشنگتن قطع شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اولا چون شبکه‌های اجتماعی در کنترل خودشونه خیالشون راحته و نیازی ندارند. دوما کی همچین حرفی زده؟ اینترنت واشینگتون رو قطع کردند
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
یک چیز جالبه که هیچ مقام آمریکایی این آشوبها را به عوامل خارجی و وابسته خارجی نسبت نمیدهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
برای اینکه هیچ کشوری غیر از آمریکا توی کشورهای دیگه آشوب به پا نمیکنه.این بار آتیشی که خودشون همیشه روشن می کردن توی کشورهای دیگه توی کشور خودشون روشن شده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چون هیچ دشمن قدرتمندی ندارن که بتونه داخل آمریکا تاثیر بگذارد ...
حمیدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چون اونا خودشون عوامل خارجی آشوب در بقیه کشورا هستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چرا از چیزی که خبر نداری حرف می زنی؟ هم به روسیه هم به چین و هم به ایران نسبت داده شده ولی تو از عمال دولت جنایتکار آمریکا تو ایران هستی و باید به هر صورت که ممکنه ازش دفاع کنی حتی با دروغگویی. این روش امثال شماست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
سوزان رایس گفته اغتشاشات آمریکا کار روسیه اس!!!!
ای کاش چیز دیگه از خدا خواسته بودی!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
سوزان رایس اعلام کرد آشوبها کار روسیه است
مونا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چون فقط خودشون از این کارها بلدند که آشوبگر به کشورهای دیگه بفرستند و کشورها را درگیر همچین مسائلی کنند، حالا خودشون گرفتار شده اند و مثل خر در گل مانده اند،
یه کم فکر کنید بد نیستا،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
پس وقتی کاخ سفید از نقش چین و روسیه در اعتراضات آمریکا صحبت میکند دقیقا منظورش چیه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
قابل توجهتون سوزان رایس ادعا کرده روسیه در آشوبها دست داره و مشاور امنیت ملی ترامپ هم اعلام کرده ایران،‌چین و روسیه در آشوبهای آمریکا دست دارند. البته وقتی ما میگیم آمریکا در اغتشاشات در کشورهای دیگه نقش داره مدرک داریم مثلا صدها کانال ماهواره‌ای و تلگرام و شبکه‌های خبری و رادیو و تلویزیونهای راه اندازی شده به زبان فارسی که ۲۴ ساعته مردم رو مغزشویی می‌کنند ولی آمریکاییها توضیح ندادند ایران تنها با یک شبکه خبری (پرس تی.وی) که آقایون غربی آزادی بیان از شبکه‌های اجتماعی هم حذفش کردند و اکثریت قریب به اتفاق آمریکاییها حتی نامشو نشنیدند چطور می‌تونه حتی کوچکترین تاثیری در شلوغی‌های آمریکا داشته باشه
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چه جالب!!!!؟
ترامپ گفت که این تظاهرات کار چین و روسیه و ایران است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
حتما کوری نمیبینی دارن میگن کار ایران و روسیه و چین هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بابا دانشمند، معلومه که آشوبها را به عوامل خارجی و وابسته خارجی نسبت نمیدهد. چون ایالات متحده که داخل کشور خودش که سفارتخونه نداره.
کلثوم کرمیان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
ندیدی واقعا به روسیه و چین ربطش دادن
چرا ناقص میبینید شماها
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
ظلم همیشه نیست
مردم آمریکا آخر به هدف خودشون می رسند!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
مردم آمریکا و حکومتشون سرو ته یه کرباسند. اینکه به جون هم افتادند خیلی خوبه. بلکه آشوبها تو آمریکا شدت پیدا کنه دنیا از شرشون حداقل برای یه مدت راحت شه
Amir mohamad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
حالا شما هم بیا از آب گل آلود ماهی بگیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
باز دمشون گرم اینترنت رو قطع نمیکنن و تموم خبرها و ویدئوها با کیفیت به کل دنیا مخابره میشه،راستی از آتش سوزی و آسیه پناهی و رومینا و کم آبی جنوب چه خبر؟قیمت گوشت و ماشین چی؟مسکن چی؟جوونای مجرد چی میتونن ازدواج کنن؟حقوق کارگر چی؟نماینده ها تو مجلس پیشنهاد دادن هر جلسه به ختم قرآن؟هزینه ی هر دقیقه جلسه تو مجلس چقدر میشه؟بعید می‌دونم ثبت کنی ولی همین که یه تکونی به مغزتون دادم خودش خیلیه،خبرنگاری شرف و جرأت میخاد کار هرکسی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
خوبه که آمریکا نمیگه این معترضان وآشوبگران وابسته به دولت های خارجی هستند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
شما غربزده ها دیگه آخراتونه ...
زیاد دست و پا نزن....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
عزیزم کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده نه. اینا هیچ وقت به مغزشون تکون نمیدن بذار تو توهمات خودشون غرق شن.رسوندن صدای گرفتاری ومشکلات مردم وانتقاد از مسئولان جرات میخواد که اینا ندارن
فرزند زاگرس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بله با داشتن جوانان خود باخته و خود فروخته ای همانند امثال تو و وطن فروشان ما انتظار پیشرفت نداریم.
با کیا شدیم هشتاد ملیون
جنوب دریاهایی از آب از زاگرس داره مشکل تنبلی و ناکار آغ مدی را در خودشان و مسولانشان ببینند.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اره خیلی خوبه اینترنت قطع نکردن تا فیلم اعتراضات به کل دنیا برسه و آبروشون بره
و دم از مردم سالاری نزنند
رضا معصومی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
آخه نادان به تو چی باید گفت؟ تو مگه اونجا هستی؟ چرا دروغ میگی؟ چی بهت میرسه؟ چون تو مغزت تکون خورده می خوای مغز دیگران را هم تکون بدی؟ تو از شرف حرف نزن چون خودت نداری.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اینجا بخش خخبر بین الملل
ناشناس
| Romania |
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اینترنت همه ی مناطق واشنگتنDC امروز ا ژوئن2020 قطع شد.
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اتفاقا امروز اینترنت در بعضی از ایالات قطع شده
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
قطع نشده
ناشناس
| Canada |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
حالتو می فهمم؛ ذهنیتت ریخته به هم، ناراحت نباش، پیش میاد دیگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
حداقل اینترنت واشینگتون رو مطمئنم قطع کردند هر چند نیازی به اینکار ندارند چون همه شبکه‌های اجتماعی دست خودشونه و حرف آخرو خود رژیم آمریکا میزنه. مقایسه امپراطوری رسانه‌ای صهیونیستی با کشورهای دیگه فقط از مغز یه غربگدا بر میاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
همیشه یه عده احمق هستند ک خود تحقیر کنند .راستی چی عایدتون میشه اینهمه پا روی ارزشهای والا و باکمالات ایران بزارید و مرغ همسایه رو غاز ببینید .نمونه های کمال و اوج عزت ما شهدا هستند حالم از جماعت خود تحقیر کن بهم میخوره
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
الله اکبر الله اکبر الله اکبر : پیروزیتان نزدیک است .
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم :
بسم الله الرحمن الرحیم
نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین : ای مومنین شما را بشارت می دهم به پیروزی نزدیک .
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم :
بسم الله الرحمن الرحیم :
یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ ینْصُرْکمْ وَ یثَبِّتْ أَقْدامَکمْ
ای کسانی که ایمان آورده اید! اگر خدا را یاری کنید شما را یاری می کند و گامهایتان را استوار می دارد.
فقط باید متحد و هماهنگ و یکپارچه شبانه روزی در سر تا سر کشورتان آمریکا بر علیه نظام سلطه ظالمین و ستمگران نژادپرستان دزدان دروغگویان قلدران اراذل و اوباشهای تروریست جانیان جنایتکاران سیاسان موذیهای توطئه گران و فتنه گران شیاطین نژادپرست خبیثان ملعونین شکنجه گران باجگبران فراعنه برده داران همچون دولت ترامپ فاسد فاسق نژادپرست مقاومت و پایداری و ستیز کنید و هرگز ازشان نهراسید و نترسید تا انشاءالله و به مدد الهی پیروز شوید و نژادپرستان سفاک ناعادل جهنمی را برکنار و نابودشان کنید برای همیشه به زباله دان تاریخ بشریت بریزیتشان ، تا به حقوق بشر انسانی عادلانه و رفع تبعیض در جامعه مدنی و به عدالت اجتماعی و حق حقوق عادلانه شهروندی و عدالت در تقسیم صحیح عادلانه ثروتهای ملیتان و صلح جهانی دست یابید و بدانید و آگاه باشید که این وعده الهیست و عده خداوند جل جلاله است که مومنین مستضعفان پیروز و وارثان و حاکمان کره زمین هستند و خداوند جل جلاله با شما مستضعفان و ستمکشیدکان و مظلومان محرومان بشیریت است . والسلام و صلوات التماس دعا و التماس تفکر . و من الله توفیق .
پاسخ ها
ابراهیم پهلو
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
اقا اینها مسلمان نیستند برایشان ایه می خوانی ایه برای جامعه طبقاتی خودمان بخوان.
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
الله اکبر الله اکبر الله اکبر : پیروزیتان نزدیک است .
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم :
بسم الله الرحمن الرحیم
نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین : ای مومنین شما را بشارت می دهم به پیروزی نزدیک .
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم :
بسم الله الرحمن الرحیم :
یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ ینْصُرْکمْ وَ یثَبِّتْ أَقْدامَکمْ
ای کسانی که ایمان آورده اید! اگر خدا را یاری کنید شما را یاری می کند و گامهایتان را استوار می دارد.
فقط باید متحد و هماهنگ و یکپارچه شبانه روزی در سر تا سر کشورتان آمریکا بر علیه نظام سلطه ظالمین و ستمگران نژادپرستان دزدان دروغگویان قلدران اراذل و اوباشهای تروریست جانیان جنایتکاران سیاسان موذیهای توطئه گران و فتنه گران شیاطین نژادپرست خبیثان ملعونین شکنجه گران باجگبران فراعنه برده داران همچون دولت ترامپ فاسد فاسق نژادپرست مقاومت و پایداری و ستیز کنید و هرگز ازشان نهراسید و نترسید تا انشاءالله و به مدد الهی پیروز شوید و نژادپرستان سفاک ناعادل جهنمی را برکنار و نابودشان کنید برای همیشه به زباله دان تاریخ بشریت بریزیتشان ، تا به حقوق بشر انسانی عادلانه و رفع تبعیض در جامعه مدنی و به عدالت اجتماعی و حق حقوق عادلانه شهروندی و عدالت در تقسیم صحیح عادلانه ثروتهای ملیتان و صلح جهانی دست یابید و بدانید و آگاه باشید که این وعده الهیست و عده خداوند جل جلاله است که مومنین مستضعفان پیروز و وارثان و حاکمان کره زمین هستند و خداوند جل جلاله با شما مستضعفان و ستمکشیدکان و مظلومان محرومان بشیریت است . والسلام و صلوات التماس دعا و التماس تفکر . و من الله توفیق .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اینجاست که مکر شیطان بزرگ به خودش برمیگرده اوفیی دلم خنک شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اوضاع اقتصادیت خوب شد یا اختلاس و رانت و رشوه و۰۰۰ کشورمون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اینجاست که مکر شیطان بزرگ به خودش برمیگرده اوفیی دلم خنک شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
سیاست همه ی دولتهاست که به معترضین سیاستهای زورگویانه وظالمانه ی خود، عنوان اراذل واوباش گویند وآنها رابکشند!!! ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
دقیقا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
کاملا درست میگی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
شیطون ، راستشو بگو ؛ تورو کشتن یا نه؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
کاش در مورد ایران هم حداقل یدونه خبر میزدید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
برای مسئولان وخبرگزاریها مشکلات بقیه ی کشورها به مشکلات مردم ایران ارجحیت داره حالا اون کشور میخواد سوریه باشه میخواد امریکا باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
اصلا ایران مطرح نیست
ناشناس
| United States |
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
در ایران خبری نیسته
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
برای عده ای که فکر میکنند مشکلات فقط برای ملت ایران هست باید این خبر ها بشنوند ، و بدانند که امریکا و اروپا چطور جایی هست ، و همس حلوا تقسیم نمیکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
ندیدی که کوچکترین خبرهای ما را هم آنها منعکس می کنند بعدش هم تحلیل می کنند، بعدش هم مسئولین شان اظهار نظر می کنند و میگن ما همراه شما هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
در خبر بین المللی دنبال خبر داخلی میگردید؟
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر