کد خبر: ۷۳۷۴۶۲۸
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
کد خبر : ۷۳۷۴۶۲۸
گروه : گیلان » رشت

ثبت‌نام بدون آزمون دانشجو در دانشکده و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان گیلان، آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، رسول شمشادی ،رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان از پذیرش دانشجو در رشته‌های کاردانی "پیوسته و ناپیوسته" و کارشناسی ناپیوسته "کاردانی به کارشناسی" در دانشکده‌ها و آموزشکده‌های این دانشگاه خبر داد.

اوافزود: ثبت نام از علاقمندان در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان از امروز "یکشنبه" یازدهم خرداد آغاز شده و تا هجدهم همین ماه ادامه دارد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: تمامی دانش آموزان نظری، فنی و حرفه‌ای و کار و دانش برای ثبت نام در رشته‌های کاردانی دانشکده و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای استان به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند، رشته‌های پذیرش با آزمون و بدون آزمون در آن مشخص است.

رسول شمشادی  با اشاره به ثبت نام از علاقمندان در مقطع کارشناسی ناپیوسته "کاردانی به کارشناسی" در دانشکده‌ها و آموزشکده‌های این دانشگاه گفت: پیش از این در ماه گذشته از ۱۷ تا ۲۷ اردیبهشت ثبت نام از علاقمندان انجام گرفت، اما این مهلت از ۲۵ تا ۳۱ خرداد" تمدید شده است.

اوبا بیان اینکه دانشجویان علاقمند فارغ التحصیل در همه رشته‌های کاردانی می‌توانند برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته هفت دانشکده و آموزشکده فنی و حرفه‌ای گیلان به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند، گفت: در دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید چمران رشت از پسران، در مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته‌های مهندسی تکنولوژی اجرایی عمران، مهندسی تکنولوژی برق - قدرت، مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات (ICT)، مهندسی تکنولوژی نرم افزار، مهندسی تکنولوژی نساجی، مهندسی تکنولوژی تاسیسات و مهندسی تکنولوژی کنترل – گرایش ساخت تولید ثبت نام می‌شود.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان گفت: در آموزشکده فنی و حرفه‌ای دکتر معین رشت ویژه دختران" نیز در رشته‌های کارشناسی علمی - کاربردی معماری، مهندسی تکنولوژی نرم افزار، کارشناسی علمی-کاربردی تکنولوژی و طراحی دوخت و کارشناسی علمی -کاربردی حسابداری (گرایش مالی) و در آموزشکده فنی و حرفه‌ای شهید خدادادی بندر انزلی مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید - ماشین ابزار و کارشناسی مربیگری ورزشی ثبت نام می‌گردد.

شمشادی افزود: در دانشکده فنی و حرفه‌ای میرزا کوچک صومعه سرا نیز در رشته‌های کارشناسی علمی - کاربردی معماری، مهندسی تکنولوژی اجرایی عمران، مهندسی تکنولوژی برق - قدرت، مهندسی تکنولوژی صنایع چوب و کارشناسی علمی-کاربردی حسابداری (گرایش مالی) در آموزشکده فنی و حرفه‌ای شهید رجایی لاهیجان کارشناسی علمی - کاربردی حسابداری (گرایش مالی)، مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی، کارشناسی گرافیک و کارشناسی علمی - کاربردی معماری ثبت نام انجام می‌شود.

او افزود: ثبت نام در آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران آستانه اشرفیه امام جعفر صادق (ع) در رشته‌های تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی تکنولوژی اجرایی عمران و مهندسی تکنولوژی شبکه‌های انتقال و توزیع در آموزشکده فنی و حرفه‌ای سیدالشهداء رستم آباد کارشناسی علمی-کاربردی حسابداری (گرایش مالی) و کارشناسی علمی-کاربردی مکانیک خودرو می‌باشد.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گیلان با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان دارای حدود ۶۰ کد رشته کاردانی و حدود ۳۸ رشته کارشناسی است، گفت: در سال جاری ۱۰ رشته کارشناسی جدید به دانشگاه فنی و حرفه‌ای گیلان ارایه شده که از جمله آن‌ها می‌توان به دوره کارشناسی پیوسته طراحی دوخت ویژه دختران اشاره کرد.

 انتهای پیام/عط

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر