کد خبر: ۷۳۷۵۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
کد خبر : ۷۳۷۵۴۱۱

رئیس فدراسیون والیبال گفت: آخرین مکاتبات صورت گرفته و نماینده کولاکوویچ برای پرداخت بدهی معرفی شد و تسویه حساب انجام شده است.

به گزارشخبرنگار توپ و تورگروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با رادیو درباره آخرین وضعیت پرداخت بدهی ایگور کولاکوویچ بیان کرد: آخرین مکاتبات صورت گرفته و نماینده کولاکوویچ برای پرداخت بدهی معرفی شد و تسویه حساب انجام شده است.

جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد

او افزود: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد و گزارش هم اندیشی در جلسه مطرح خواهد شد. شاخص تعیین شده برای انتخاب سرمربی که بتواند به والیبال ایران در المپیک توکیو کمک کند که تیم ملی با آمادگی کامل راهی مسابقات شود هنوز فرضیه قطعی نیست.

اگر تا پایان خرداد وضعیت پرواز‌ها عادی نشود، میزبانی‌ها لغو خواهد شد.

داورزنی ادامه داد: با توجه به اتفاقات رخ داده و اینکه به شرایط عادی باز نگشته ایم برگزاری مسابقه‌ای مشخص نیست و اگر تا پایان خرداد وضعیت پرواز‌ها عادی نشود، میزبانی‌ها لغو خواهد شد. در جلسه هیئت رئیسه درباره این موضوع بحث و تبادل نظر خواهیم کرد.

سازمان لیگ به کمیته رویداد‌ها و مسابقات تبدیل شده است

رئیس فدراسیون والیبال در خصوص اینکه چرا آیین نامه سازمان لیگ بدون تصویب هیئت رئیسه ارائه شد؟ گفت: آیین نامه مسابقات هر سال در شورای لیگ و سپس در مجمع بررسی می‌شود. تغییرات در برخی بند‌ها به وجود آمده است و برخی نواقص را برطرف کردیم. در واقع سازمان لیگ به کمیته رویداد‌ها و مسابقات تبدیل شده، در فدراسیون جهانی نیز به همین ترتیب است و ما نیز معادل سازی کردیم. تمام مسابقات در تمام رده‌ها تحت پوشش کمیته مسابقات و رویدهاد‌ها بررسی می‌شود. فردا در جلسه هیئت رئیسه آیین نامه را ارائه می‌دهیم که مراحل قانونی نیز طی شود.

برخی از تیم‌ها سابقه خوش حسابی دارند و هر سال تسویه حساب می‌کنند

او در مورد عدم اجازه به برخی از تیم در مسابقات لیگ برتر به دلیل بدهی اظهار کرد: برخی از تیم‌ها سابقه خوش حسابی دارند و هر سال تسویه حساب می‌کنند، اما برخی از تیم‌ها با وعده و قول در مسابقات حاضر می‌شوند و به همه نیز (هتل‌ها و رستوران‌ها و…) بدهی دارند. ادامه حضور این تیم‌ها در مسابقات به صلاح والیبال کشور و استان نیست و تیمی در سوپرلیگ اجازه فعالیت خواهد داشت که شرایط لازم را داشته باشد.

کاله تصمیم به کناره گیری گرفت و اعلام کرد سال ۱۴۰۰ باز خواهد گشت

وی در ادامه درباره حضور تیم هراز به جای کاله آمل در مسابقات لیگ برتر نیز گفت: تیم‌هایی که قصد خروج از لیگ برتر را دارند می‌توانند امتیاز خود را به نهاد حقیقی و حقوقی واگذار کنند. کاله تصمیم به کناره گیری گرفت و اعلام کرد سال ۱۴۰۰ باز خواهد گشت. جلساتی برگزار کردیم و در نهایت، چون مازندران یکی از قطب‌های والیبال کشور است و بازیکنان ملی پوش داشته و دارد قرار شد این استان سهیمه را از دست ندهد، هراز جایگزین شد تا از ظرفیت استان استفاده شود. باشگاه‌ها اگر در تاریخ اعلام شده نتوانند امتیاز خود را واگذار و بفروشند فدراسیون برای جایگزینی تصمیم خواهد گرفت.

اگر تیمی بدهی داشته باشد، تیم جایگزین باید تمام بدهی را پرداخت کند

داورزنی در پایان گفت: البته اگر تیمی بدهی داشته باشد تیم جایگزین باید تمام بدهی را پرداخت کند، تا تسویه حساب انجام نشود امتیاز واگذار نمی‌شود. کاله از تیم‌های خوش حساب بوده است و بدهی موجود به دلیل تعطیلی مسابقات بود و مشکلی برای تسویه حساب وجود ندارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر