کد خبر: ۷۳۷۷۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
کد خبر : ۷۳۷۷۰۶۷

در این بسته خبری می‌توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را در تاریخ چهاردهم خرداد ماه سال ۹۹ مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته خبری می‌توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را در تاریخ چهاردهم خرداد ماه سال ۹۹ مشاهده کنید.

ممنوعیت تردد در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال (ساعت ۱۳:۰۰)

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: تردد در محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی افزود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-رشت حدفاصل منجیل تا رودبار و محدوده‌های عوارضی امامزاده هاشم(ع) و پارک جنگلی سراوان و محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل گالری امامزاده هاشم (ع) تا پلور و حدفاصل سه راهی چلاو تا نارنجستان سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین ترافیک در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گیلاوند و دماوند و آزادراه تهران-پردیس محدوده‌های جاجرود و عوارضی و محور تهران-پردیس محدوده سعیدآباد سنگین است و محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه تهران-کرج-قزوین محدوده گرمدره و ترافیک نیمه سنگین حدفاصل پل فردیس تا کردان سنگین است.

وی افزود: محور‌های شریانی شهداد-نهبندان و خرم آباد-پلدختر مسدود هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور قزوین-همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: محور‌های شمشک-دیزین و اولنگ-شاهرود مسدود هستند.

وی افزود: محور غیرشریانی سی سخت-پادنا مسدود است.

ترافیک در آزادراه قزوین-رشت سنگین است (ساعت ۱۱:۰۰)

سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز، محدوده‌های قلعه دختر و از منظریه تا پلور و سه راهی چلاو تا تونل شماره یک سنگین و طول محور پر حجم و روان است.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا افزود: ترافیک در محدوده تونل شماره ۱ در مسیر شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین است.

او بیان کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس، محدوده‌های گرماب تا پیچ سرهنگ، سیاه بیشه، پل زنگوله نیمه سنگین و در محدوده پیچ سرهنگ تا تونل کندوان سنگین و طول محور پر حجم و روان است.

سرهنگ شرافتی ادامه داد: ترافیک در آزادراه قزوین-رشت در محدوده‌های ورودی شهر رودبار و تونل جدید و قدیم منجیل سنگین است و محدوده‌های عوارضی امامزاده هاشم(ع) و لوشان به طور مقطعی نیمه سنگین و طول محور پر حجم و روان است.

او با بیان اینکه در محدوده عوارضی آزادراه تهران-پردیس ترافیک نیمه سنگین است، گفت: در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده‌های ورودی شهر‌های گیلاوند، دماوند، زیرآب و سوادکوه به صورت مقطعی دارای بار ترافیکی نیمه سنگین و طول محور پر حجم و روان است.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا گفت: ترافیک در آزادراه تهران-کرج در محدوده گرمدره و از پل کلاک تا پل فردیس نیمه سنگین است.

سرهنگ شرافتی بیان کرد: ترافیک در آزادراه کرج-قزوین از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری نیمه سنگین است.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا افزود: سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

ترافیک سنگین در محور چالوس (ساعت ۰۹:۲۰)

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نساء و محدوده‌های تونل کندوان، پل زنگوله، سیاه بیشه، مرزن آباد سنگین است و تردد تمام وسایل نقلیه از محور چالوس (شمال به جنوب) از ساعت ۱۹ تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی افزود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه تهران-شمال حدفاصل تونل شماره ۱۸ تا ورودی به جاده چالوس سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-رشت حدفاصل منجیل تا رودبار و محدوده عوارضی امامزاده هاشم(ع) سنگین است، گفت: ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گالری امامزاده هاشم (ع)، منظریه، شاهاندشت سنگین است و تردد تمام وسایل نقلیه از محور هراز (شمال به جنوب) از ساعت ۰۳:۱۵ تا اطلاع بعدی ممنوع است.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نیمه سنگین است و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی افزود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت در برخی از مقاطع و محدوده هشتگرد سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محورهای شريانی شهداد-نهبندان خرم آباد-پلدختر مسدود هستند.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: محور قزوین-همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

وی افزود: محورهای شمشک-ديزين و اولنگ-شاهرود مسدود هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور غیرشریانی سی سخت-پادنا مسدود است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
سلام سفربخیراهسته بروهمسفرباشه ممنم التماس دعافراوان نذرزیادت زانزان امام هشتم فراموش نکن زن بچه های به خاطره مریضی گرونیده۱۹گرونادرمنزلهای که فقط فقط تماشاکردتلویزیون سی دی ویدیو?
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر