کد خبر: ۷۳۷۹۵۸۳
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
کد خبر : ۷۳۷۹۵۸۳
گروه : سیاسی » دولت
روحانی در جلسه ستاد مقابله با کرونا:

رئیس جمهور گفت: نمی‌توانیم کار را تعطیل کنیم، باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنیم و در عین حال مقابله با ویروس کرونا باید ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد:دوره اپیدیمی کرونا طولانی خواهد بود و نمی‌دانیم پایان آن چه تاریخی است و در چنین فضایی باید دستورالعمل‌های بهداشتی با دقت مراعات شوند.

رئیس جمهور همچنین از تداوم ارائه بسته‌های حمایتی به اقشار نیازمند تا پایان سال خبر داد و گفت: تامین نیازمندی‌های بخش بهداشت و درمان برای مبارزه با کرونا، ارائه خدمات ضروری به جامعه، تامین کالا‌های ضروری و اساسی و ارائه بسته‌های حمایتی به اقشار نیازمند، چهار وظیفه مهم دولت است که در روند انجام همه این وظایف، وضعیت به خوبی پیش می‌رود.

روحانی با اشاره به گزارش ارائه شده در این جلسه در زمینه آمادگی وزارت بهداشت و درمان برای مقابله با این بیماری در کشور گفت: بر اساس این گزارش یک هزار و ۲۰۰ مرکز در سراسر کشور برای نمونه‌گیری و آزمایش از افراد آماده فعالیت هستند همچنین ۱۷ هزار و ۵۰۰ خانه بهداشت نیز در سراسر کشور آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم است که این افتخاری بزرگ برای کشور به شمار می‌رود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی و کارآزمایی‌های بالینی در این مدت در حال انجام بوده و بر اساس آمار، در چارچوب این فعالیت‌ها تاکنون یک هزار و ۹۹ بیمار مورد تحقیق قرار گرفته‌اند، اظهار کرد: خوشبختانه کادر درمانی کشور نه تنها در مقام عمل و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران فعال بوده بلکه در زمینه علمی تلاش‌های بسزایی را انجام داده و این در حالیست که ایران در زمینه رتبه علمی در جهان مقام پانزدهم و در منطقه و جهان اسلام در رتبه اول قرار دارد.

روحانی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو دارویی که برای درمان کرونا موثر بوده در کشور شناسایی شده و در حال استفاده از آن هستند، گفت: از دیرباز به ویژه در سال‌های اخیر جایگاه بخش بهداشت و درمان کشور در دنیا قابل توجه بوده است به گونه‌ای که روزگاری مردم در نوبت اعزام به اروپا و آمریکا برای معالجه بودند، اما امروز بسیاری از افراد برای معالجه به ایران سفر کرده و حتی برخی عمل‌های جراحی مانند پیوند اعضا در ایران به بهترین شکل انجام می‌شود.

پایان نامعلوم ویروس کرونا

رئیس جمهور با اشاره به تلاش بخش بهداشت و درمان در مقابله با کرونا و تلاش‌های دستگاه‌های ذیربط برای تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی افزود: در حال حاضر یک هزار دستگاه سی‌تی‌اسکن در مراکز درمانی کشور تجهیز شده و ۴۰ دستگاه سی‌تی‌اسکن جدید نیز برای بیمارستان‌ها آماده شده است و این نشان از تلاش بخش بهداشت و درمان کشور و مدافعان پرنشاط میدان سلامت دارد.

او تاکید کرد: اکنون باید به این نکته توجه کنند که این اپیدمی طولانی‌مدت خواهد بود و پایان مشخصی برای آن تا زمانی که بتوانیم به واکسن مورد تایید دسترسی پیدا کنیم، وجود ندارد و نباید در ذهن مردم اینطور تصور شود که با احتیاط و رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌ها این مشکل تا ۱۵ روز یا یک ماه دیگر حل می‌شود؛ این تصور باید به طور کامل از جامعه حذف شود.

رئیس جمهور ادامه داد: تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی باید برای مدتی طولانی از سوی همه مراعات شود و این اعم از شستن دست و استفاده از ماسک در همه مکان‌ها و برای مدت طولانی خواهد بود.

روحانی اظهار کرد: مردم باید در زمینه برگزاری اجتماعات مانند عروسی، عزا و تجمع‌های طایفه‌ای و قبیله‌ای تا مدت زیادی رعایت کرده و از برگزاری این مراسم‌ها خودداری کنند و این روند تا زمانی که بخش بهداشت و درمان کشور تایید کند، باید ادامه داشته باشد.

رئیس جمهور با اشاره به گزارش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این جلسه مبنی بر افزایش شیوع و ابتلای بیماری در منطقه‌ای به خاطر برگزاری یک مراسم عروسی گفت: همه باید رعایت کنند چرا که افزایش شیوع بیماری در یک منطقه، خسارت‌های اقتصادی و فرهنگی به دنبال خواهد داشت.

او افزود: مردم باید توجه داشته باشند آنچه برای آینده مدنظر قرار می‌دهند نباید محدود به یک هفته یا یک ماه باشد بلکه باید برای چند ماه و حداقل تا پایان سال مراقبت‌ها ادامه داشته باشد و این باید مبنای جامعه و فعالیت‌های اجتماعی باشد.

رئیس جمهور با بیان اینکه ابعاد جدید این ویروس هر روز بیشتر مشخص می‌شود، گفت: زمانی این امید در جامعه بود که با رسیدن به فصل گرما این ویروس از بین خواهد رفت و یا شایع شده بود که این ویروس خود به خود ضعیف خواهد شد، اما این ویروس با وجود گرما نیز از بین نرفت و از لحاظ علمی این مطالب به اثبات نرسید.

او با بیان اینکه نباید به واسطه امید کاذبی که مبنای علمی ندارد و محققان آن را تایید نمی‌کنند برنامه‌ریزی و اقدام کنیم، گفت: این در حالی است که در جامعه چاره‌ای جز ادامه فعالیت کسب و کار‌ها و تولید و انجام رفت و آمد مردم در حد نیاز جامعه و همزمان مبارزه با ویروس کرونا، نداریم.

رئیس جمهور افزود: اینکه ضدانقلاب اینطور تبلیغ می‌کنند که باید همه فعالیت‌ها تعطیل شده و برخی از رسانه‌های داخلی هم سخنان آنان را تکرار می‌کنند درست نیست؛ باید فعالیت‌های مردم که مرتبط با زندگی و کسب و کار آن‌ها و مسائل فرهنگی مانند برگزاری نماز جماعت و عبادت و دعا در مساجد، با رعایت مسائل بهداشتی انجام شود.

روحانی خاطرنشان کرد: چند اصل را باید همگان رعایت کنند؛ اول نظافت شخصی و در رأس آن شستن دست‌ها و دوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و فیزیکی در جامعه است؛ در حال حاضر مثل گذشته چند خانواده نباید به طور همزمان دور هم جمع شوند و همه افراد برای حضور در جامعه و اجتماعات باید از ماسک استفاده کنند. تجمع و اجتماعاتی مانند عروسی، عزا و تجمعات مرسوم فامیلی و طایفه‌ای را باید کنار بگذاریم.

روحانی با تاکید بر اینکه برای انجام فعالیت‌های اجتماعی باید در وهله نخست از فضای مجازی استفاده کنیم و اولویت دوم فضای حقیقی باشد، گفت: همه بخش‌ها باید شرایط را برای دریافت خدمات از طریق این فضا برای مردم فراهم کنند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه بیشترین فعالیت بخش سلامت کشور امروز در فضای مجازی انجام می‌شود گفت: باید در سایر بخش‌ها نظیر بخش آموزش هم فعالیت‌ها در فضای مجازی تا حد ممکن انجام شود و بخش‌هایی که ضرورت دارد که حضوری باشد با رعایت پروتکل‌ها به انجام برسد.

باید با اضطراب و شایعه‌پراکنی در جامعه مبارزه کنیم

روحانی با تاکید بر اینکه باید با اضطراب و شایعه‌پراکنی در جامعه مبارزه کنیم و بیخود مسائل را بزرگ جلوه ندهیم، گفت: توان کشور برای انجام امور درمانی به عنوان سقف فعالیت‌ها در کشور به شمار می‌رود که این شامل امکانات بیمارستانی اعم از دستگاه تشخیص، تخت‌های آی. سی. یو، دستگاه ونتیلاتور می‌شود.

رئیس جمهور افزود: این توان سلامت در جامعه است که باید اپیدمی همواره پایین‌تر از آن باشد یعنی اگر خدای ناکرده در کشور ما در شهری توان سلامت ۱۰۰ و میزان اپیدمی ۹۵ بود باید نگران باشیم، اما اگر توان در منطقه‌ای ۱۰۰ و بیمار ۵۰ است نگرانی ندارد و باید تلاش خود را انجام دهیم.

او تاکید کرد: نباید مردم را مضطرب و نگران کنیم و این در حالی است که مردم نیز باید دستورالعمل‌ها را مراعات کرده و تلاش کنیم که آن‌ها دچار وسواس نشوند و در حدی معقول مسائل را در جامعه پیش ببریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت در این شرایط حساس وظایفی بر عهده دارد که به خوبی آن‌ها را دنبال می‌کند، گفت: وظایف مهم دولت را می‌توان به چهار بخش تقسیم کرد؛ اول تامین آنچه برای بهداشت و درمان مورد نیاز است که خوشبختانه تمامی آنچه امروز برای بخش بهداشت و درمان نیاز داریم در داخل تولید شده و کمبودی در این راستا نداریم و فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی هم به خوبی دنبال می‌شود.

روحانی با اشاره به اینکه دولت در این زمینه کوتاهی نکرده و انبار‌ها و ذخایر، مملو از وسایل مورد نیاز برای بخش بهداشت و درمان است، گفت: دولت تمامی تلاش خود را برای ادامه روند فعالیت در مرز‌ها و روابط با دیگر کشور‌ها با رعایت پروتکل‌ها انجام داده است؛ کما اینکه آنچه دولت در رابطه با خود در زمینه تغییر ساعات کاری و رعایت پروتکل‌ها، آنچه لازم بوده انجام داده است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: وظیفه دوم دولت ارائه خدمات ضروری به مردم اعم از آب، برق، گاز و امنیت بوده است که در این راستا فعالیت در همه بخش‌ها با رعایت دستورالعمل‌ها انجام گرفته و در شرایط خوبی قرار داریم به گونه‌ای که روزانه یک خدمت جدید به مردم در کشور ارائه می‌شود و همانطور که اعلام شد تا پایان سال ۹ سد بزرگ ملی در کشور افتتاح و ۱۸ نیروگاه برق به بهره‌برداری خواهد رسید.

تامین کالا‌های ضروری از وظایف دولت است

روحانی تامین کالا‌های ضروری را سومین وظیفه دولت دانست، افزود: همه بخش‌ها در این زمینه تلاش کردند و شرایط امروز کشور در زمینه کالا‌های اساسی از ماه‌های گذشته به مراتب بهتر است. مردم هیچ گونه نگرانی نسبت به تامین کالا‌های اساسی نباید داشته باشند چرا که تمام آنچه لازم بوده تامین کردیم و شرایط روز به روز بهتر می‌شود.

او تامین بسته‌های حمایتی اعم از تسهیلات بانکی و ارائه بسته‌های معیشتی به مردم را از دیگر وظایف مهم دولت در این شرایط برشمرد و گفت: این روند حمایت‌ها تا زمانی که کرونا وجود داشته باشد ادامه خواهد داشت.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه وزارت بهداشت فعالیت‌های خود را وارد فاز سوم و تمرکز بر بخش‌های آسیب‌پذیر جامعه کرده است، اظهار داشت: همه افراد در جامعه در برابر این ویروس یکسان نیستند و عده‌ای بیماری‌های زمینه‌ای داشته و یا مسن هستند که باید نسبت به آن‌ها مراقبت‌های بیشتری انجام شود و این توسط بخش بهداشت و درمان در حال انجام است و در حقیقت این کار مهم و اصولی فاز سوم غربالگری در کشور به شمار می‌رود.

روحانی با تاکید و تشریح مصوبات جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در جلسه امروز مصوب شد تا علاوه بر مناطق سفید از ابتدای تیر ماه در تمامی مناطق زرد نماز جمعه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و توافق با ستاد اقامه نماز جمعه برگزار شود.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه مصوب شد مهد‌های کودک، کلاس‌های قرآن و آموزشگاه‌ها مانند آموزشگاه زبان نیز از ۲۴ خرداد با رعایت تمامی دستورالعمل‌ها فعالیت خود را آغاز کند.

روحانی افزود: همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تور‌های مسافرتی داخلی هم از ۲۴ خرداد می‌توانند فعالیت خود را شروع کنند، اما در زمینه انجام تور‌های خارجی باید بررسی‌های لازم انجام شده و چارچوب‌ها در این راستا مشخص شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه سینما‌ها و کنسرت‌ها هم به شرط حضور ۵۰ درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت کامل پروتکل‌ها می‌توانند از ابتدای تیر ماه فعالیت خود را آغاز کنند، گفت: مراسمات در فضای باز آرامستان‌ها هم می‌تواند با توافق بخش‌های ذیربط بر چگونگی برگزاری و چارچوب‌ها آغاز شود.

او افزود: مسائل دیگری از جمله مرخصی زندانیان در تیر ماه، اردو‌های راهیان نور و برگزاری برخی اجتماعات هم در این جلسه مطرح شد که بنا شد بررسی‌های بیشتری درباره آن‌ها انجام شده و در آینده تصمیمات لازم در خصوص آن‌ها اتخاذ و به مردم اعلام شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳۸
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
جناب روحانی چرخ اقتصاد در دولت شما قبل از کرونا هم مثل زمان کرونابود پس تعطیل کنید که حداقل مردم مریض نشن
.....
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
خسته شدم همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
چون خوزستان همه نفت وگاز کل کشور ودنیا را تامین میکنه قرنطینه ش نمیکنن..ایهاالناس بداد خوزستان برسید آمار مبتلا وفوتیها زیاد شدن ..ب داد مردم برسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
اهای مردم مسوولین بداد خوزستان برسید فاجعه شده فاجعه مردم خوب نیستن دولت چرا کمک نمیکنه خوزستان قرتطینه کنید اهوازودزفول افتضاح شدن یا قرآن یا خدااا ب داد خوزستان مظلوم برسید ... جوونادارن میمیرن ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روحانی میگی تا آخر سال باماس پس مطمعن باش هیج بچه ای مدرسه نمیره
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
از روز اول هم روحانی حرف از کرونا تا پایان سال را میزد واین یعنی معطل کردن کشور وگرنه با یه ماه قرنطینه کامل همه مشگلات حل میشد حتی روحانی میتوانست تا آخر اسفند این ویروس را از کشور بیرون کند اما؟ ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
شما حقوق سربازهای وطن را بده بقیه پیشکش
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
کار و کاسبی رو نمیشه تعطیل کرد ؟؟
کدوم کار کدوم کاسبی.
بیشتر افرادی که از مغازه مستأجر هستن به دلیل اینکه کاسبی ها فوق العاده خرابه دیگه تمدید نمیکنن و مغازه ها شونو دارن تحویل میدن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
مقصرکسانی هستن که راست یادروغ رای میدن به این ها اینهافکرکمک به مردم نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
والا کسی نمیگفت کرونا کی تموم میشه همین آقا میگفت شنبه تموم میشه و همه چی به حالت عادی برمیگرده
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
لابد می‌خواین بچه رو به مادر کودک آزار مشهدی تحویل بدین، دست مادره رو خب برین ببوسین که کتک میزنه، بچه رو تا آخر عمرش روانی کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
اگه احمدی‌نژاد یا رئیسی الآن بودند، آمار مبتلایان ما یک‌دهم این هم نبود. بی‌تدبیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
آقای روحانی
تاریخ قضاوت خواهد کرد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
رسما ملت رو تحويل عزراييل داد و رفت عقب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
این دولت توان اداره کشور رو نداره
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
تو تعطیلات نوروز که از مردم مایه گذاشتی هم اینطورمی صحبت می کردی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
واقعا قابل درک نسیت چطور میشه رعایت پروتوکل بهداشتی رو به بچه 2ساله تفهیم کرد که امروز آقای رئیس جمهور دستور بازگشایی مهدهای کودک رو صادر کردن واقعا با این تصمیمات روی رئیس جمهور برزیل رو کم کرده احتمالا با رئیس جمهور برزیل و آمریکا کورس بیشترین کشتارو به مردم رو گذاشتن متاسفم برای خودم که بتو رای دادم اصلا حلالت نمیکنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
درسته که دستور اشتباهه ولی مهد چیز واجبی نیست میتونن نفرستن اگر هم میخواهید بگین اونی که میره سرکار چی همون کاری که تا الان میکرد رو بکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روحانی اگه ویروس تا پاییز تموم نکنی عمرا ی بچه بذاریم بره مدرسه الان بجه خواهرم ۸ سالشه تستش مثبت شده ...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
آقای رئیس جمهور محترم-سه ماه و نیمه که عروسی ها تعطیل شده و کار وکاسبی نداریم و کلی بدهکاری و قسط عقب افتاده و هزارجور بدبختی و گرفتاری
گناه ما چیه که کارمون با مراسمات عروسی رونق میگیره-یعنی مترو و بی آر تی کسی کرونا نمیگیره ولی تو عروسی کل مملکت ویروسی میشن؟
کاش خودتونو میزاشتید جای ما که اگه همینطوری پیش بره صنف تالارداران و عکاسان و آرایشگاه عروس و ... باید سر به بیابون بزارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روحانی خوزستان حقش ایی نیس سالیانه چقد گاز ونفت از خوزستان میفروشین بنادر وبقیه ب کنار ب داد مردم برسید امروز خوزستان ۸۷۵ مبتلا با ۲۵ فوتی داشت این یعنی فاجعه چرا فکری بحال مردم نمکنید ??
بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
ایران باید سریع به سمت رباتیک شدن و پیشرفته و اتوماتیک شدن و بروز شدن کارخانجاتش آنهم با فناوری روز و با شتابی سریع و تند حرکت کند.
و کارخانجات خود را بروز و رباتیک سازد .
ضمن اینکه از اینترنت نسل پنج هم نباید غافل شود.
دست پر دست هم میهن خویش را غباد سازیم یقینا آینده از آن ما خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
لطفا آقای روحانی ترددهای استانی رو ممنوع کنید پس از گذشت یکروز از رفتن میلیونی مسافرها از شمال وضعیت ایوجا وآمار بیماری در استان گیلان زیاد شوده گناه مردم گیلان یا اصفهان و مشهد و شیراز وبقیه استانها چیه این همه مسافر مریض تردد میکنن آقا باید زور بالای سرشون باشه این ملت عاشق تعطیلی هستن تا همشن بزن بیرون ماشالله تنها چیزیکه توی تقویم ایران زیاد تعطیلی فقط سه ماه تحمل کنن بعدش از سال بعد بیان تا زودتر این بیماری رو مثل کشورهای دیگه مهارش کنیم بهای جون انسانهای بیگناه در استانها بیشتر از سفرهای غیر ضروری این مسافرهای بی فکر هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
برادر نمیخاد ش فعالیتهای کاری رو تعطیلش کنی همینکه بتونی ترددهای استانی رو تا اول مهر ماه تعطیلش کنید کفایت میکنه تا بیشتر از این تعداد نفرات با بیفکری این همه مسافر وانتقال مریضیشون از شهرهای خودشون به شهرهای وضعیت سفید بیشتر نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
از سخنرانهای بی ثمرت مردم را خسته نا امید می کنی ملت بیشتراز این بدبین نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
تا الان فعالیتی داشتی که به ما میگی به فعالیت ادامه بدین از لونت تا الان بیرون نیومدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
ازآنجایکه تورم فروردین ماه سال99 چهل40درصد کمتر ازاسفندماه سال98شده اردیبهشت ماه بهتر از فروردین ماه شده کجای ایران است تا ما بریم اونجا چونکه دراستانی زندگی می کنیم هر روزش بدتراز دیروز است همه چیز هر روز گرانتر از روز قبل می شود درطول یک سال گذشته کلیه اقلام لازم ضروری وحتی خودرو 5تا6 برابر گران شدن این آمارها را از کجا می آوری که میگین تلاش می کنیم کدام تلاش؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
خسته شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
عجب
بیداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
یک جهش موفقیت آمیز در سال جهش اقتصادی!!! ۵۰ درصد مردم ایران،توانایی خرید برنج هندی رو ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
یک جهش موفقیت آمیز در سال جهش اقتصادی!!!
ناشناس
|
Austria
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
واقعا این رئیس جمهور ماست !!!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
خوزستان منبع گاز ونفت کشور مردمش دارن میمیرن .. فاجعه شده کمک کنید یا خدااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
گند زدن با این مدیریتشون بعد از مدیریت کرونای آمریکا بد می گم. کلا دو هفته تعطیل کردن و یک میلیون (50 دلار) برای چندین ماه کسادی به مردم وام دادن. کشورهای دیگه که خیلی بهتر عمل کردن. اگه زحمت کادر درمانی کشور نبود، الان مضحکه کل دنیا شده بودیم.
#علی_برکت_الله
azizmiar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
این اپیدمی طولانی مدت وباید مردم صبور باشن سعی کنید مراسم خودراکنسل کنید وضعیت خطرناک هستش و نباید تعدا د نفرات بیمار که دچار این ویروس شدن بیشتر از این شه
متین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
جاده هارو که میتونستی ببندی مردم مسافرت نرن که ویرووس دوباره شدت نگیره یا باز بودن جاده ها هم ربطی به کسب و کار مردم داره همه تو تعطیلات رفتن مسافرت دوباره کرونا سیر صعودی پیدا کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
مجری شبکه خبر توی بخش گفت و گو میگفت به چند تا از مسئولین زنگ زدیم رفته بودن مسافرت
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر