کد خبر: ۷۳۷۹۹۲۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
کد خبر : ۷۳۷۹۹۲۳
گروه : همدان » همدان
در تعطیلات نیمه خرداد؛

رییس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از ثبت ۲ میلیون و ۴۵۸ هزار تردد در محور‌های مواصلاتی استان در تعطیلات نیمه خرداد امسال خبر داد.

بیش از دو میلیون تردد در جاده‌های همدان ثبت شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سعید کریمی، رییس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با اشاره به اینکه تردد‌های امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که دو میلیون و ۷۲۴ هزار تردد بوده، کاهش ۱۰ درصدی داشته است، بیان کرد: ۶۵۶ هزار تردد در روز سه‌شنبه ۱۳ خرداد در جاده‌های استان همدان به ثبت رسید که این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۶۴۷ هزار تردد بوده، افزایش ۲ درصدی داشته است.

او با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی تردد‌های ورودی و خروجی در این روز، ادامه داد: تردد ورودی ۷۲ استان در روز سه‌شنبه ۷۲ هزار تردد و تردد خروجی ۶۱ هزار تردد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۱۵ درصدی دارد.

کریمی افزود: همچنین در روز چهارشنبه ۱۴ خرداد ۶۱۱ هزار تردد در محور‌های مواصلاتی استان صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۷۵۱ هزار تردد بوده، کاهش ۱۹ درصدی داشته است.

او با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی تردد ورودی و خروجی استان در روز ۱۴ خرداد، تصریح کرد: ۷۷ هزار تردد ورودی و ۵۹ هزار تردد خروجی در محور‌های استان در روز ۱۴ خرداد ثبت شده در حالیکه تردد‌های ورودی در مدت مشابه سال گذشته ۱۰۹ هزار و تردد خروجی ۸۵ هزار تردد بوده است.

رییس مرکز مدیریت‌های راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه در روز پنجشنبه ۱۵ خرداد در جاده‌های استان ۵۵۱ هزار تردد به ثبت رسیده است، یادآور شد: تردد در جاده‌های استان در مدت مشابه سال گذشته ۶۴۸ هزار تردد بوده که با کاهش ۱۵ درصدی در سال جاری روبرو شده است.

سعید کریمی با اشاره به اینکه در این روز تردد‌های ورودی استان ۵۹ هزار مورد و تردد خروجی ۵۷ هزار مورد بوده است، گفت: تردد‌های ورودی استان در مدت مشابه سال گذشته ۸۵ هزار و تردد خروجی استان ۷۴ هزار تردد بوده که با کاهش ۳۱ درصدی در سال جاری مواجه شده است.

این مسئول ابراز داشت: ۶۴۰ هزار تردد در روز جمعه ۱۶ خرداد در محور‌های استان همدان صورت گرفته است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۶۷۸ هزار تردد بوده، کاهش ۶ درصدی دارد.

کریمی با اشاره به ۶۶ هزار تردد ورودی و ۹۱ هزار تردد خروجی در این روز، یادآور شد: تردد‌های ورودی مشابه سال گذشته ۷۹ هزار و تردد خروجی استان در سال گذشته ۸۲ هزار تردد بوده که کاهش ۳ درصدی داشته است.

انتهای پیام/ د 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ