کد خبر: ۷۳۸۰۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
کد خبر : ۷۳۸۰۷۴۱

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: بعید می‌دانم پرسپولیس برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر فوتبال مشکلی داشته باشد.

امیر حسین فشنگچی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارزیابی اش از ادامه یا لغو مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: به نظرم اگر بازی‌های باقی مانده برگزار نشود اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد، اما با مصلحت اندیشی قرار است بازی‌ها انجام شود. البته امیدوارم برای بازیکنان اتفاق بدی رخ ندهد.

او درباره اینکه پرسپولیس موافق برگزاری بازی‌های لیگ برتر است، بیان کرد: به هر حال این موضوع منطقی است که پرسپولیس با ۱۰ امتیاز بیشتر از سایر تیم‌ها و در آستانه قهرمانی دوست دارد ادامه بازی‌های فوتبال برگزار شود. همچنین پرسپولیس شرایط سختی ندارد و بعید می‌دانم اتفاق خاصی برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی  این تیم رخ بدهد.

پرداخت نکردن قراردادها یکی از دلایل مخالفت با برگزاری لیگ است 

فشنگچی درباره اینکه باشگاه‌های خصوصی به علت پرداخت نکردن مابقی قرارداد‌های بازیکنان خود خواستار برگزار نشدن بازی‌های لیگ برتر فوتبال شده اند، گفت:  ابتدا سلامت بازیکنان و خانواده‌های آن‌ها اهمیت دارد و بعد از آن مسائل دیگر مهم است. به هر حال رقم قرارداد‌های بازیکنان زیاد است و پرداخت نکردن مابقی مبالغ یکی از دلایل باشگاه‌ها برای برگزار نشدن بازی‌ها محسوب می‌شود.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: خدا را شکر در حال حاضر وضعیت پرسپولیس خوب است، اما در زمان ما شرایط سرخپوشان چنگی به دل نمی‌زد.

فشنگچی: اتفاق خاصی برای چهارمین قهرمانی پرسپولیس رخ نمی‌دهد

طلبم از پرسپولیس را بخشیدم 

فشنگچی درباره طلبش از پرسپولیس، بیان کرد: با وجود اینکه طلبم کم نبود، اما به خاطر اینکه پرسپولیس را دوست دادم طلبم را بخشیدم.

کاپیتان تیم فوتبال هوادار درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: به هر حال بعد از صدور مجوز ستاد مبارزه با کرونا تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و تیم ما هم شرایط مناسبی دارد و آماده برگزاری بازی‌ها هستیم.

او درباره اینکه برخی از تست‌های کرونای بازیکنان درست نیست، گفت: به نظرم سازمان لیگ باید تیم‌هایی که تست‌های خود را اشتباه اعلام می‌کنند را جریمه و محروم کند تا درس عبرتی برای سایر تیم‌ها باشد.

باشگاه هوادار حدود ۵۰  درصد قراردادها را داده است 

فشنگچی درباره وضعیت مالی باشگاه هوادار  اظهار کرد: مسئولان باشگاه تقریبا قبل از شیوع ویروس کرونا پرداختی‌ها را در موعد مقرر دادند و تاکنون حدود ۵۰  درصد مبالغ قرارداد‌ها پرداخت شده است.

کاپیتان تیم هوادار درباره وضعیت قراردادش با این تیم گفت: من قراردادم با باشگاه هوادار به پایان رسیده است و مسئولان این باشگاه پیشنهادی هم برای تمدید قرارداد ندادند و تصمیمی هم برای آینده ام نگرفتم.

پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس ندارم

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه پیشنهادی از این تیم نداشته است، بیان کرد: از سن و سال من گذشته است و پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس ندارم. 

او درباره اینکه حاضر است بخشی از مبلغ قراردادش را کم کند، گفت: اگر بازی‌ها برگزار نشود مشکلی برای کاهش قرارداد خود ندارم.

فشنگچی درباره وضعیت تیم هوادار در جدول رده بندی گفت: در حال حاضر تیم ما در میانه جدول قرار دارد و تلاش می‌کنیم برای سال بعد بهتر نتیجه بگیریم و هدفمان صعود به لیگ برتر فوتبال است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر