کد خبر: ۷۳۸۷۴۱۸
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
کد خبر : ۷۳۸۷۴۱۸
گروه : مرکزی » اراک
مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی خبر داد;

مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی گفت: انعکاس ایثار و فداکاری جوانان این سرزمین را وظیفه ذاتی خود می دانیم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، داریوش دبیقی مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی در دیدار با مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی از تمرکز ویژه صدا و سیمای استان مرکزی در به تصویر کشیدن خدمات جهادگران بسیجی خبر داد.

.تمرکز ویژه شبکه آفتاب بر بازتاب خدمات جهادگران بسیجی

دبیقی با بیان برنامه ها و چشم اندازهای صداو سیما در زمینه به تصویر کشیدن خدمات جهادگران و جوانان انقلابی افزود: انعکاس ایثار و فداکاری جوانان این سرزمین را وظیفه ذاتی خود می دانیم و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

او اضافه کرد: با تعامل و هم افزایی های سازمانی می توانیم علاوه بر اقدامات صورت گرفته در بستر تولید فیلم های سینمایی و مستندهای فاخر خدمات گروه های جهادی را در معرض دید مردم عزیز کشور قرار دهیم.

میدان داری گروه های جهادی بسیجی در عرصه مقابله با کرونا

مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی با اشاره به میدان داری گروه های جهادی بسیجی در عرصه مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: در ماه های اخیر همگان شاهد بودند که جهادگران در عرصه مبارزه با کرونا در میدان های سخت و خطرناکی قدم گذاشتند

او ادامه داد: این روحیه خطرپذیری و مردم دوستی را جز در دفاع مقدس و صحنه های جهاد در راه خدا نمی توان مشاهده کرد.

دبیقی تصریح کرد: به واسطه حضور جهادگران سلامت و گروه های جهادی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا  در سرتاسر کشور حماسه ای از جنس خدمت شکل گرفت و همین امر باعث شد جمهوری اسلامی ایران بتواند در سطح دنیا عملکرد بسیار مطلوب و بی نظیری داشته باشد.

او افزود: در نهضت بزرگ کمک مومنانه و مواسات هم  مردم و گروه های جهادی برگ زرین دیگری را در تارک انقلاب اسلامی ثبت کردند و توانستند از تهدیدی به مانند کرونا، فرصت سازی کنند.

مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی با اشاره به اینکه نقش بسیج سازندگی در عمران و آبادانی مناطق محروم بر هیچ کسی پوشیده نیست، گفت: بی تردید در سطح کشور با اتکا به مدل مدیریت انقلابی و جهادی تفکر بسیجی  می توانیم در بسیاری از صحنه ها موفقیت و پیشرفت را کسب کنیم.

لزوم انعکاس گسترده ایثارگری ، مجاهدت و جانفشانی گروه های جهادی

امید محترمی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی هم در این دیدار  بر لزوم ادامه انعکاس گسترده ایثارگری ، مجاهدت و جانفشانی گروه های جهادی در ارائه خدمات ارزنده به ولی نعمتان انقلاب اسلامی تاکید کرد.

محترمی با ارایه گزارشی از اقدامات بسیج سازندگی در سطح استان مرکزی افزود: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری خطاب به بسیج سازندگی، انعکاس هنرمندانه اقدامات جهادگران در سطح جامعه یک از مطالبات اساسی رهبرانقلاب است.

او ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارشناسان صدا و سیمای استان مرکزی در انعکاس خدمات جهادگران اضافه کرد: به واسطه تعامل و همکاری صورت گرفته، ویژه برنامه ها و مستندات ارزشمندی در زمینه اقدامات گروه های جهادی تهیه، تولید و پخش شده است.

باید تلاش شود که قهرمانان خدمت به مردم معرفی شوند

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: در بین جهادگران شاهد ظهور سوژه ها و چهره های جهادی هستیم که سرنوشت و اقدامات هر کدام از آنها می تواند الگویی برای نوجوانان جامعه باشد و باید تلاش شود که قهرمانان عصر حاضر در مسیر خدمت و جانفشانی به مردم معرفی شوند.

او با اشاره به رسالت اصلی اردوهای جهادی در پرورش کادر آینده انقلاب اسلامی گفت: با انعکاس اقدامات گروه های جهادی از طریق صداوسیما شاهد افزایش مراجعه جوانان و نوجوانان برای حضور در اردوهای جهادی هستیم و امیدواریم این روند همکاری رو به رشد همچنان ادامه داشته باشد.

در این جلسه مقرر شد که ویژه برنامه ها و مستندات تولیدی از طرح های خدمت رسانی و محرومیت زدایی بسیج سازندگی و گروه های جهادی همچنان با قوت ادامه داشته باشد و برنامه ریزی های لازم در راستای تولید تله فیلم، فیلم سینمایی و سریال با سوژه های مرتبط با گروه های جهادی در دستور کار دو مجموعه قرار گیرد.

قدر دانی از مسئول بسیج صدا وسیمای استان مرکزی

در پایان این دیدار مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی از زحمات حاجعلی عسگری مسئول سازمان بسیج صداسیمای استان مرکزی با اهدای لوح قدر دانی کرد.

قدردانی از مسئول بسیج صداوسیمای استان مرکزی

انتهای پیام /ج

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ