کد خبر: ۷۴۰۴۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
کد خبر : ۷۴۰۴۹۵۷
در ادامه دردسرهای تجمع انتخاباتی ترامپ؛

گزارشگری که در تجمع انتخاباتی دونالد ترامپ در شهر تالسای اکلاهما حضور داشت مبتلا به کرونا بوده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه آمریکایی هیل، خبرنگاری که در تجمع انتخاباتی دونالد ترامپ که شنبه گذشته در شهر تالسای اکلاهما برگزار شد، حضور داشت اعلام کرد تست کرونایش مثبت اعلام شده است. این خبرنگار که در خبرگزاری «اکلاهما واتچ» مشغول به کار است در این خصوص گفت روز جمعه متوجه مثبت بودن آزمایش کرونای خود شده است.

او در توئیتر خود نوشت «واقعا شگفت زده شدم. هیچ علامتی از بیماری نداشتم و حالم بسیار خوب است. در حقیقت امروز ۵ مایل دویده‌ام.» او در ادامه توئیت خود نوشت روز شنبه حدود شش ساعت در تجمع انتخاباتی ترامپ حضور داشته است.

این خبرنگار در ادامه توضیح داد که در آن مراسم ماسک زده بوده و سعی می‌کرده است فاصله اجتماعی را حفظ کند. او گفت تنها در یک مورد که برای گرفتن میان وعده رفته به دیگر افراد نزدیک شده بود. به گفته این خبرنگار او در این تجمع انتخاباتی به ترامپ نزدیک نشده است.

پزشکانی که نتیجه آزمایش این خبرنگار را اعلام کردند گفتند تعیین آنکه او در این تجمع به کرونا مبتلا شده و یا آنکه پیش از آن مبتلا بوده بسیار دشوار است.

این خبرنگار تنها فرد مبتلا به کرونا در تجمع انتخاباتی شنبه شب ترامپ نبوده است. پیش‌تر نیز اعلام شد شش نفر از کارمندان کارزار انتخاباتی ترامپ به همراه دو عضو سرویس مخفی که برای تدارک و آماده سازی این تجمع در شهر تالسا فعالیت می‌کردند نیز تست کرونایشان مثبت بوده است.

این درحالی است که دکتر بروس دارت، مدیر اجرایی بخش بهداشت و درمان این شهر، توصیه کرده بود این تجمع به دلیل افزایش موارد مثبت کرونا که بیشترشان در تجمعات مبتلا شده بودند به تعویق بیفتد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ