آخرین جزئیات حادثه انفجار در مرکز درمانی سینا اطهر و روند احراز هویت جانباختگان این حادثه را در این بسته خبری بخوانید.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویربه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین جزئیات حادثه انفجار مرکز درمانی سینا اطهر و روند احراز هویت جانباختگان این حادثه را در این بسته خبری بخوانید.


بیشتر بخوانید


غیرعمدی بودن آتش سوزی مرکز درمانی سینا اطهر

علی القاصی دادستان تهران در بخش خبری ۲۱ با اشاره به حادثه آتش سوزی در کلینیک سینا اطهر خیابان شریعتی بیان کرد: به محض اینکه از وقوع انفجار اطلاع یافتیم با همکاران دادسرای جنایی در محل حادثه حضور پیدا کردیم.

دادستان تهران ادامه داد: بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که حادثه غیرعمدی است و اتصال سیم برق و انفجار کپسول‌های اکسیژن موجب ایجاد حریق شده است.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

وی با بیان اینکه امروز یک هیئت کارشناسی ۱۱ نفره به محل حادثه اعزام شد، گفت‌: پیش‌بینی این است که ظرف دو روز آینده با اظهار نظر کارشناسان علت دقیق حادثه مشخص شود.

القاصی تصریح کرد: ۴ نفر بادستور بازپرس تحت نظر قضایی قرار دارند و در بازداشت بسرمی‌برند و تعداد دیگری که به‌لحاظ قصور و کوتاهی ممکن است نقش داشته باشند، احضار شده‌اند.

القاصی‌مهر در واکنش به عدم توجه مسئولین ساختمان مرکز درمانی سینا اطهر به تذکر‌های ایمنی آتش‌نشانی گفت: یکی از موضوعاتی که دستور بررسی آن صادر شده، بررسی رعایت مسائل ایمنی است ظاهر ساختمان نشانگر یک ساختمان مسکونی است و اسناد و مدارک ادعاشده درحال بررسی است.

آخرین جزئیات از احراز علت انفجار کلینیک سینا اطهر

حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حاشیه جلسه کمیته امنیتی استان تهران درباره علت حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر گفت: نشت و انفجار گاز نظریه اولیه بوده و هنوز به عنوان علت اصلی حادثه احراز نشده است.

وی افزود: فیلم‌های ساختمان توسط آتش نشانی و پلیس امنیت بازبینی و گزارش آن اعلام می‌شود.

تشخیص هویت ۱۹ جسد جانباخته حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر

مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: از ۱۹ جسد آتش سوزی شب گذشته خیابان شریعتی تهران که جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی ارجاع شده‌اند، تاکنون ۱۴ جسد تحویل خانواده‌ها شده است.

وی افزود: تمام ۱۹ جسد از جانباختگان حادثه آتش سوزی شب گذشته در کلینیک سینا اطهر در خیابان شریعتی تهران (۱۵نفرزن و۴نفزمرد) که به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران واقع در کهریزک ارجاع شده بود، با تلاش کارشناسان پزشکی قانونی شناسایی و تعیین علت فوت شدند و جواز دفن هم صادر شد و از این تعداد تاکنون ۱۴ نفر با دستور مقام قضایی تحویل بستگان درجه اول شده و ۵ نفر دیگر هم بستگان جانباختگان جهت تحویل به پزشکی قانونی مراجعه نکرده‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: از این تعداد ۱۷ نفر از کادر درمان و دو نفر از مراجعین هستند.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

اسامی فوتی‌های حادثه مرکز درمانی سینا اطهر

سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت درباره حادثه شب گذشته کلینیک سینا اطهر با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴ نفر از عوامل مرکز تحت نظر هستند، اظهار کرد: تحقیق و بررسی از مدیر عامل بیمارستان، مدیر داخلی، مدیر تصویربرداری و متصدی سانترال ادامه دارد.

جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که آیا این حادثه عمدی بوده است؟ گفت: تاکنون به این نتیجه نرسیده‌ایم که حادثه عمدی بوده باشد.

سردار هداوند با اشاره به اینکه احتمالا جرقه برق باعث بروز آتش‌سوزی شده است، اما علت حادثه در دست بررسی است و نتیجه آن متعاقبا اعلام می‌شود، گفت: متأسفانه در این حادثه ۱۹ نفر شامل ۱۶ زن و ۳ مرد جان خود را از دست داده‌اند.

جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه هویت ۴ نفر از افراد فوت شده معلوم نیست، گفت: آیدا زمانی، لیلا عیوض خانی، لیدا خام دایی، مژگان دهقان، رها (فاقد فامیلی)، سوسن سلطان محمدی، خانم یاسمن، خانم دکتر تورانی، خانم رحمانی، محدثه رضی، شبنم دیبایی، مریم خرسندی، محسن پارسا، احسان گنجخانلو و دکتر محمد علی اکبری اسامی ۱۵ نفر از فوت‌شدگان است.

صدور ۳ اخطار ایمنی برای کلینیک سینا اطهر

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح جزئیات بازدید خود از کلینیک سینا اطهر در خیابان شریعتی گفت: متأسفانه در حادثه انفجار و آتش سوزی تعداد ۱۹ نفر از شهروندان جان خود را از دست دادند و باید گفت حادثه‌ای دلخراش بود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا علت حادثه مشخص شده است یا خیر، افزود: بر اساس گفته‌های کارشناسان، در کنار درب ساختمان اتاقکی ساخته شده بود که در آن کپسول‌های اکسیژن نگهداری می‌شد که به دلیل نقص در سیستم برق و گرما موجب آتش سوزی شد.

هاشمی ادامه داد: پس از شروع آتش سوزی دود به سرعت به طبقه چهارم این ساختمان که اتاق جراحی بود، منتقل شده که متاسفانه موجب خفگی افراد شده است.

او بیان کرد: تا پشت بام ساختمان کلینیک رفتم و آن‌چه که گزاش شد حاکی از آن بود در بخشی از مسیر راه پله نیز دپو مواد اشتعال زا انجام شده بود که کار امدادرسانی شب گذشته نیرو‌های آتش نشانی را با مشکل مواجه کرد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: نکته قابل تأمل درباره این ساختمان این است که در ۳ نوبت در سال‌های ۹۴، ۹۶، ۹۷ با موضوع ایمنی اخطار داده شده بود که آخرین اخطار در سال ۹۷ از بازرسی اماکن بود.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

هاشمی ادامه داد: مالک ساختمان در سال ۹۸ اقدام‌هایی را در جهت ایمنی ساختمان انجام داده بود که یکی از آن‌ها نصب سیستم اطفای حریق بود که فعال نبود.

او بیان کرد: ضمن عرض تسلیت به خانواده جان باختگان حادثه لازم است به این نکته تأکید کنم که شهرداری مناطق لازم است تعداد سرکشی‌ها از ساختمان‌های نا ایمن موجود را افزایش دهند تا دیگر شاهد این دست از اتفاق‌ها نباشیم.

علت حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر عصر امروز اعلام می‌شود

منصور درجاتی مدیر کل بحران استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به جلسه‌ای که صبح امروز برای بررسی علت حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر برگزار شد، گفت: هنوز علت حادثه به طور دقیق محرز نشده است و نظراتی که تاکنون به عنوان علت حادثه اعلام شدند، نه به صورت قطعی احراز شدند و نه می‌توانیم آن‌ها را رد کنیم.

وی افزود: علت حادثه در جلسه کمیته امنیتی استان تهران که بعد از ظهر برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

مدیر کل بحران استان تهران ادامه داد: کلینیک خیابان شریعتی که دچار سانحه شده، با مجوز وزارت بهداشت دایر شده بود که البته پیش از سال ۸۲ مجوز مسکونی داشت و بعد به درمانی تغییر کاربری داده است.

درجاتی در خصوص تغییر کاربری ساختمان کلینیک سینا اطهر گفت: شهرداری در خصوص تغییر کاربری مشاغل مرتبط با پزشکی دستورالعمل دارد و طبق آن عمل کرده، لذا این تغییر کاربری منعی نداشته است.

دستور رئیسی به دادستان تهران برای شناسایی دقیق عوامل حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه انفجار مرکز درمانی سینا اطهر تهران را تسلیت گفت و شناسایی دقیق عوامل بروز این حادثه و رسیدگی به مشکلات قضایی و حقوقی خانواده‌های داغدار را خواستار شد.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

توضیحات اورژانس تهران درباره حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در نشست خبری ویدیو کنفرانسی با خبرنگاران درباره حادثه انفجار در خیابان شریعتی اظهار کرد: بلافاصله پس از اعلام انفجاز به ۱۲ دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه موتورلانس و ۱۸ تیم عملیاتی در محل حادثه حضور داشتند و علاوه بر اینکه صحنه را برای ارائه خدمات ایمن کردند، از حوادث ناگوار نیز جلوگیری کردند.

او ادامه داد: متاسفانه در صحنه ۸ نفر فوت شدند و یک نفر در حین احیای قلبی به بیمارستان منتقل شد، اما متاسفانه این فرد جان باخت، ۱۵ مصدوم سرپایی داشتیم که در محل درمان و ترخیص و ۹ نفر به بیمارستان منتقل شدند و این ۹ نفر شرایط پایدار و مناسبی دارند.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

صابریان گفت: علت حادثه را باید متخصصان، پس از بررسی اعلام کنند و نتیجه کارشناسی اعلام شود و ساختمانی که دچار حادثه شد، دی کلینیک و دارای مرکز تصویربرداری، آزمایشگاه و مرکز جراحی محدود بود، خوشبختانه در جریان حریق شب گذشته با همکاری آتش نشانی و پدافند غیرعامل وزارت بهداشت از انتشار و انفجار گاز هلیوم که می‌توانست اتفاق بدی را رقم زند، جلوگیری شد.

صابریان ادامه داد: در حادثه شب گذشته، اغلب افرادی که دچار حادثه شدند افرادی بودند که در ساختمان دچار انفجار حضور داشتند و خوشبختانه برای عابران و همسایه‌ها اتفاق خاصی نیفتاده است.

رئیس اورژانس تهران درباره ایمنی مراکز درمانی و توصیه اورژانس در این زمینه، گفت: درخواست ما همواره این بوده که در ساخت ساختمان‌ها و ارائه مجوزهای درمانی به مراکز درمانی و تصویربرداری در سطح کشور، از نظر ایمنی و اینکه بتوانیم خدمات خوبی به آن لوکیشن ارائه کنیم، از ما نظرسنجی شود اما تا کنون این اتفاق نیفتاده است.

صابریان گفت: ما با افزایش تعداد پایگاه‌ها در تهران تلاش می‌کنیم که بتوانیم خدمات را با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر ارائه کنیم، اما به هر حال خیلی از ساختمان‌ها در شهر تهران از نظر ایمنی شرایط لازم را ندارند و همین موضوع باعث می‌شود این حوادث بیشتر باشد و ما هم در ارائه خدمات با مشکل مواجه شویم.

شروع تحقیقات قضایی خارج از نوبت برای بررسی حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر

علی القاصی دادستان تهران با تأکید بر اینکه پرونده آتش سوزی کلینیک سینا اطهر با دقت و سرعت در دادسرا در حال رسیدگی است، اظهار کرد: از همان ابتدای وقوع حادثه دادستانی با همراهی بازپرس و دادسرای جنایی و همکاران قضایی در صحنه حضور یافتند و یک تیم کارشناسی بنا به دستور بازپرسی ماموریت پیدا کرد که ابعاد مختلف این حادثه را سریعا بررسی و اظهار نظر کنند.

وی افزود: کار شناسایی اجساد با حضور دادسرای جنایی تهران آغاز و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند و تعیین علت فوت در دست بررسی است.

دادستان تهران اضافه کرد: شب گذشته دستورات قضایی لازم برای حفظ و نگهداری صحنه و عدم تردد افراد غیرمرتبط توسط اوامر پلیس صادر شده است و یک تیم کارشناسی بنا به دستور بازپرسی ماموریت پیدا کردند که ابعاد مختلف این حادثه را بررسی و در خصوص علت و چگونگی حادثه سریعا بررسی و اظهار نظر کنند.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

القاصی افزود: هویت تمامی اجساد با توجه به اینکه دچار سوختگی نشده بودند و در اثر آلودگی و گرما و دود ناشی از آن دچار خفگی شده بودند، مشخص و مقرر شد که بعد از تعیین علت فوت اجساد به دستور مقام قضایی تحویل بستگان و خانواده‌های آنان شود.

وی گفت: تحقیقات قضایی شروع شده و این پرونده خارج از نوبت با دقت و سرعت به منظور علت و چگونگی حادثه و برخورد با مقصران احتمالی در حال بررسی است.

گفتنی است، حدود ساعت ۲۱ دیشب کلینیک سینا اطهر در محله خیابان شریعتی پایین‌تر از میدان قدس کوچه ماهروزاده دچار حریق شد.

شناسایی هویت ۱۴ جانباخته حادثه انفجار خیابان شریعتی/ احتمال تحویل اجساد تا پایان امروز

فروزش مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران درباره احراز هویت اجساد جانباختگان حادثه انفجار در خیابان شریعتی گفت: روند انتقال اجساد به پزشکی قانونی صورت گرفته و تشخیص هویت انجام شده است، اگر نیاز به بررسی و معاینه تکمیلی باشد آن‌ها را انجام می‌دهیم و نهایتا با صدور جواز دفن اجساد به خانواده‌ها تحویل داده می‌شوند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران ادامه داد: شناسایی هویت پیکر‌ها در حال انجام است و لازمه اصلی شناسایی پیکر‌ها حضور تمام خانواده‌ها است و تاکنون ۱۴ خانواده از متوفیان به ما مراجعه کرده‌اند و منتظر هستیم سایر خانواده‌ها هم مراجعه کنند.

وی با اشاره به یکی از مصدومانی که از کلینیک به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده بود، گفت: متوجه شدیم که او هم جان خود را از دست داده و بر همین اساس بحث هماهنگی و انتقال پیکر فرد متوفی در حال انجام است و با حضور بستگان او معاینات پزشکی مراحل انتقال و تحویلش انجام خواهد شد.

فروزش با اشاره به زمان تحویل اجساد جانباختگان حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر به خانواده‌هایشان تصریح کرد: این موضوع بستگی به دستور مقام قضایی دارد، اما تعیین علت فوت با توجه به اینکه اجساد سالم هستند با معاینه و تأیید ظاهری بستگان انجام می‌شود و نیازی به انجام آزمایشات ژنتیکی نیست و امیدواریم تا پایان امروز با همراهی و همکاری بستگان متوفیان، تحویل اجساد را انجام دهیم.

علت انفجار خیابان شریعتی نشت گاز و اتصال برق نیست

منصور درجاتی مدیر کل بحران استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر در خیابان شریعتی گفت: اگرچه در ساعات اولیه دلایل حادثه مواردی چون نشت گاز و اتصال برق عنوان شد، اما ادامه بررسی‌ها نشان داده که علت حادثه این موارد نبوده است.

مدیر کل بحران استان تهران تصریح کرد: در حال حاضر جلسه‌ای تشکیل دادیم تا جزئیات حادثه بیشتر واکاوی شود و به علت اصلی پی ببریم.

درجاتی تصریح کرد: در پایان جلسه نتیجه آن اعلام خواهد شد.

دستور روحانی برای بررسی دقیق علت انفجار کلینیک سینا اطهر

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور با ابراز تأثر عمیق از وقوع حادثه تلخ و دلخراش انفجار و آتش‌سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر تهران که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از بیماران و کادر درمانی این مرکز شد، از دستگاه‌های ذی‌ربط خواست هر چه سریع‌تر نسبت به بررسی دقیق و کارشناسانه علت وقوع این حادثه اقدام کرده و اهتمام ویژه برای رسیدگی به مصدومین و خانواده‌های داغ‌دیده و تسکین آلام آنان داشته باشند.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

اسامی مصدومان حادثه کلینیک سینا اطهر اعلام شد

سازمان اورژانس کشور اسامی و آخرین وضعیت مصدومان حادثه انفجار شب گذشته در مرکز درمانی سینا اطهر در میدان قدس را تشریح کرد.

از ۹ مصدوم این حادثه که به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده بودند، متاسفانه یک تن جان باخت، یک نفر همچنان بستری است و هفت نفر از آنها نیز ترخیص شدند.

اسامی و آخرین وضعیت مصدومان حادثه شب گذشته کلینیک سینا اطهر به شرح زیر است.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

دستور بازداشت ۴ نفر از مدیران کلینیک سینا اطهر صادر شد

سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: پس از وقوع انفجار در کلینیک سینا اطهر و بررسی صحنه حادثه دستور بازداشت ۴ نفر از مدیران و مسئولان فنی و تأسیسات ساختمان کلینیک سینا اطهر به دلیل کم کاری و بی توجهی صادر شد.

وی افزود: در حال حاضر یکی از این افراد دستگیر شده و ۳ نفر دیگر نیز تحت پیگرد قانونی برای دستگیری هستند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: دستور دستگیری این ۴ نفر برای بررسی بیشتر پرونده و جوانب وقوع حادثه صادر شده است.

جزئیات فرآیند احراز هویت پیکرهای حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر

فروزش مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران درباره روند احراز هویت جانباختگان حادثه انفجار مرکز درمانی سینا اطهر در خیابان شریعتی اظهار کرد: تاکنون ۱۸ پیکر شامل ۱۵ زن و ۳ نفر مرد به پزشکی قانونی ارجاع شده‌اند.

وی افزود: متأسفانه شب گذشته یک نفر از مصدومان هم که به بیمارستان منتقل شده بود فوت کرد و مراحل انتقال جسد این متوفی هم در حال انجام است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: از ساعاتی قبل با حضور بستگان متوفیان در مرکز تشخیص آزمایشگاهی استان تهران واقع در کهریزک مراحل شناسایی و تأیید هویت پیکر‌ها در حال انجام است.

فروزش تصریح کرد: ان شاءالله تعیین علت فوت سریعاً انجام می‌شود و با دستور مقام قضایی این اجساد تحویل بستگان خواهد شد.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا + تصاویر

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا + تصاویر

انتقال اجساد حادثه انفجار خیابان شریعتی تهران به پزشکی قانونی

پزشکی قانونی استان تهران درباره احراز هویت جانباختگان حادثه انفجار مرکز درمانی سینا اطهر اعلام کرد: تاکنون اجساد ۱۸ تن از جانباختگان حادثه شب گذشته آتش سوزی در کلینیک سینا اطهر خیابان شریعتی تهران جهت تعیین علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شدند.

همچنین این سازمان اعلام کرد: پس از بررسی و احراز هویت با دستور مقام قضایی اجساد تحویل بستگان درجه اول خواهد شد.

جزئیات حادثه انفجار در کلینیک سینا اطهر+ تصاویر

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۱ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹
روحشون شاد ، مخصوصا دکتر محمدعلی اکبری که من چند بار ایشون رو دیدم واقعا انسان شایسته ای بود .... تا کی باید این حوادث تکرار بشن، وقتی هیچکس جای خودش نیست همین میشه، با این مدیریت خدا به داد کشور برسه.
United States of America
مرتضی
۲۲:۱۴ ۲۳ تير ۱۳۹۹
انا الله و انا الیه الراجعون...
Iran (Islamic Republic of)
هادی
۲۰:۱۲ ۱۲ تير ۱۳۹۹
اینها همه از مضرات تجاری سازی نظام درمان است یعنی هر چیزی به سمت خصوصی سازی و تجاری سازی رفته و پول مقدم بر درستی انجام کار شده، این مشکلات بوجود آمده است.

فقط این نیست به خصوصی سازی های شتابزده بنگرید و عمق فاجعه را ببینید که چگونه همه چیز فدای پول می شود.
Iran (Islamic Republic of)
ممد
۱۲:۰۶ ۱۲ تير ۱۳۹۹
خواهشا از نظر تشعشع اتمی هم بررسی شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۳ ۱۲ تير ۱۳۹۹
جزئیات نداره یه مسئول فقط سند سازی کرده جدیت در کار به خرج نداده، دیگه مُردن رفت باز هم بقیه می میرند کسی به فکر انسان نیست فقط رفع تقصیر می کنند و بس
Germany
ناشناس
۱۰:۲۹ ۱۲ تير ۱۳۹۹
توی این مملکت هرکسی سرو دست میشکنه
که پزشک بشه و بعد فراقانونی هرکاری دلش میخواد بکنه . این شده تعریف پزشک تو جامعه ایران .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۰ ۱۲ تير ۱۳۹۹
شلوغش نکنین همه جا ممکنه از این اتفاقا بیفته.البته نمیشه از بی فکری ها و تقصیرات گذشت وباید مقصران جواب پس بدن ولی دیگه شما رو به خدا همه چی رو به ایرانی بودن ربط ندین.
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۰۹:۵۹ ۱۲ تير ۱۳۹۹
کلینیک سینا اطهر نیست ... اسمش کلینیک سینا مهر شمیران هست. .. کلینینیک سینا اطهر نزیک اونجا بوده ...‌اشتباه شده
Iran (Islamic Republic of)
ف
۰۸:۵۵ ۱۲ تير ۱۳۹۹
فوت این عزیزان به بازماندگانشون ودل دردمندهمه ایرانیان تسلیت میگم اداره ماازطرف آتشناسی آمد ومنم باهاشون تومحوطه میچرخیدم.به حدی مشکل امنیتی داشت که با یک اتفاق کوچک کل۱۲۰۰نفرومیتونه بکشه هرچن هنوزهیچکس پیگیر درست کردن وبیرون انداختن وسایل خطرناک رونکرده که بایک روز میشه همه رو درست کرد..یکی ازمشکلات عدم توجه به مسائل امنیتی هست...یک روز اینجاتلاش کنن جان۱۲۰۰انسان نجات میدن
همه جااین مسائل هست..اجبار کنن وآموزش بدن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۵ ۱۲ تير ۱۳۹۹
آقای هاشمی شما که براحتی میگید این ساختمان در سالهای 94 و 96 و 97 اخطار ایمنی گرفته بود خب بگید بعد از اخطارها شما چکار کردید چه پیگیریهای سفت و سختی انجام دادید.بنظرتون درست نبود بعد از اخطار دوم این کلینیک پلمپ میشد؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۸ ۱۲ تير ۱۳۹۹
یعنی مدیران بیمارستان یکیشون هم تو بیمارستان نبودند.
Iran (Islamic Republic of)
عبدلله
۰۷:۴۴ ۱۲ تير ۱۳۹۹
برا دكترا عبرت نميشه كه خون ما رو مي مكن
Iran (Islamic Republic of)
سها
۰۴:۳۴ ۱۲ تير ۱۳۹۹
عزیزان توجه کردید دو نفر پزشک باقی کادر درمان بودن! و حیرت آورده همه خانم اند
Iran (Islamic Republic of)
سها
۰۴:۳۱ ۱۲ تير ۱۳۹۹
من به همتون توصیه میکنم فقط بیمارستان عمل کنید تو کلینیک ها و مراکز جراحی پا نگذارید
Iran (Islamic Republic of)
مهرداد
۰۳:۴۱ ۱۲ تير ۱۳۹۹
واقعا متاسفیم خدا رحمت کننه همه جان باختگان زحمت کش امیدوارم هیچ وقت این حوادث تلخ رخ ندهد به روح بلند درگذشتگان این حادثه تسلیت میگیم متاسفانه پرستاران و دکتران عزیز گشورمون جانشون را از دست دادند ایمنی ساختمان را زیاد کنید که شاهد چنین موارد دردناکی نباشیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۱ ۱۲ تير ۱۳۹۹
من نمیدونم چطوری کپسول اکسیژن منفجر شده گاز که نداره هوا داره توش بعد کپسول اکسیژن اگه روغن بخوره بهش یا زربه بهش بخوره منفجر میشه اونم کپسول فقط شیرش از جا میزنه بیرون تیکه تیکه نمیشه خودم کارم تاسیسات چندین بار منفجر شدن کپسول دیدم .. خدا به همه صبر بده به خصوص خانواده های این بنده های خدا .فکر ها همه درگیر گرفتاری نمیدونیم چکار میکنیم چکار نمیکنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۱ ۱۲ تير ۱۳۹۹
هزینه عوارض شهرداری نقشه پروانه مردمو بدبخت کرده ج
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۹ ۱۲ تير ۱۳۹۹
باز هم تسلیت ایران.
Iran (Islamic Republic of)
" Sarbaze ,, Fadaeye ,, Rahbaram
۲۳:۲۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
سلام . دیشب توی این صفحات مجازی یک چیز جالبی دیدم که نزدیک بود از تعجب شاخ در بیارم . یکی از این معاندین فکرکنم داشت با شبکه عبری _ سعودی ایران‌اینترنشنال راجب اتفاق دیشب که برای مرکز درمانی سینا تهران رخ داده بود صحبت می‌کرد . این منافق وطن‌فروش با تمام وقاحت و دروغگویی به شبکه عبری_ سعودی می‌گفت که بیمارستان سینارو با موشکهای سپاه پاسداران منفجر کردند . یعنی وقتی این تحلیل به اصطلاح کارشناس برنامهَ‌رو شنیدم ، نمی‌دونستم در اون شرایط تلخ به این منافقین و معاندین بخندم یا بخاطرِ اتفاق افتادن چنین حادثه‌ی ناگواری غصه بخورم . باور کنید اصلا یه چیز عجیبی بود . کلا معلوم نیست که سر این بدخواهان بیچاره‌ی نظام چی اومده ؟ خاک بر سرشون که برای خوش‌خدمتی و نوکری کردن برای اون اربابان جنایتکار و تروریست‌شون به هر دروغ و افترا و فتنه‌ایی چنگ میزنند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۱ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اصلا پزشکا حقوق نجومی و این حرفا میگیرن خب! توام درس بخون پزشک شو((((((: اصلا اول کنکور قبول شو و بعد فارغ شو(که کار هر کسی هم اصلا اصلا اصلاا نیست) بعد برو دوباره درس بخون تخصص بگیرر بعد بیا بقول خودتون حقوق نجومی هم بگیر نوش جونت اگه میتونی یا الله....((((((((((: گلم چشمت به داشته های خودت باشه نه دیگران((((((: هرکسی مزد تلاشو زحمتشو میگیره و میخوره((((: یکم وجدانم خوب چیزیه یکمش هم تو وجود همه باشه انقدر عذاب نصیبمون نمیشد..."چشمت به مال و اموال و فیش حقوقی و..دیگران نباشه همه با تلاش به اینجا رسیدن و اون حقوقم برای هر شغلی حقشونه چون تلاش کردن و فرق ما با این افراد توی"تلاش" میباشد نه تقدیر و سرنوشت و دنیاا ((((((((((: " اینو بفهمن اون یکسری(((((((((((((((((:
Iran (Islamic Republic of)
Rehapur
۲۲:۴۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
به نظر شما عجیب نیست که مقامات مسؤل فوراوبدون فاصله زمانی معنی دار مطمئن میشوند آتش سوزی عمدی نبوده وبخاطر اتصال برق اتفاق افتاده ؟!!!!!!
اما من مظنون هستم به دشمنان جمهوری اسلامی که از هر فرصت برای وارد کردن ضربه به کشور استفاده میکنند
کار هواداران منافقین وسلطنت طلبان است .اگر به درستی تحقیقات بدست افراد خبره انجام بشه سرنخ این اتفاق به ضد انقلاب میرسد .بطور حتم.
Iran (Islamic Republic of)
علی حسینی فرد
۲۲:۰۲ ۱۱ تير ۱۳۹۹
چرا اینطوری شده آخه باید رسیدگی کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۹ ۱۱ تير ۱۳۹۹
دولت انفجار
انفجار کشتی هواپیما بیمارستان قطار و بدتر از همه قیمتها که مردمو از گشنگی کشته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۸ ۱۱ تير ۱۳۹۹
خدایا رحمکن دراین مملکت بی سروصاحب نه بهداشت نه بازرسی براکل ساختمانهای پوسیده نه اطاق اسنافی وجوددارد هرروز حادصه انفجار ووووویعنی چه این دولت مردان مسعولین چه میکنندفکرایمنی مردم نیستند فقط سرگرم پست مقام هستندبراپول ثروت جمع کردنه بعدارمرگشون خدایا سرعقل بیان خدایا کمک خسته شدیم ازاین خبرهای بد،،،روح فوت شدگان شاد خدارحمتشون کند
Iran (Islamic Republic of)
امیرحسین
۲۱:۱۱ ۱۱ تير ۱۳۹۹
سلام دوستان،
بجای قضاوت راجع به دلیل اتفاقات، که کار بسیار سخت است، برای شادی روح در گذشتگان حوادث و کرونا، حمد و قل هو ا... بخوانیم و برای سلامتی و هدایت و آگاهی مسولان دعا کنیم، نه قرولند!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
علت این همه انفجار و آتش سوزی چیه؟
Iran (Islamic Republic of)
خفه ازغصه
۲۰:۳۸ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اتفاقات بد چرا تموم نمیشه عجب دوران نحسیه خسته شدیم یه روز خوش نداریم ازغصه داریم خفه میشیم بسه دیگه ....چین وهند این همه جمعیت دارن مرگهای دسته جمعی براشون اتفاق نمیفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
مانی
۲۰:۳۷ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اوه اوه

خبر دردناکی بود انشاالله غم آخر برای مردم ایران و خانوادهای متوفا باشد .

متاسف شدم از ته دل !

من تازه الان خبر دار شدم الان ساعت ۹ شبه !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۲ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اختیار دارید.شما مدیران تاج سر ملتید.تا قبل از شما ما نمی دانستیم دزدی چند هزار میلیاردی یعنی چه؟! چه می دانستیم چجوری میشه رفت کانادا.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۷ ۱۱ تير ۱۳۹۹
متاسفیم. امروز شنیدم که وزارت مطبوع تدکراتی بخاطر عدم رعایت استاندار این به واحد درمانی داده اگر نهاد ها ی مسیول بررسی کنند به این نتیجه خواهند رسید که یکی یا چند تا از سهامداران یا شرکا مسیولین میانی حال یا گذشته وزارتخانه بهداشت هستند که مناسفانه در بعضی ازبیمارستان های خصوصی هم به جشم می خورد در زمان راه اندازی باشگردر امثال طبری ها سهام را به مسیول مربوطه وزارتخانه با رقم ناچیز واگذار میکنند واز رانت وزارتخانه به شکل.های مختلف بعدا استفاده می کنند .مانمی دانیم کی مسیولین ما متوجه خواهند شد که مسیولین نیاید با بخش خصوصی ارتباط وذینفع باشند کی
Iran (Islamic Republic of)
reza
۱۹:۱۲ ۱۱ تير ۱۳۹۹
جای شکرش باقیه که قالیباف شهردار نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۰ ۱۲ تير ۱۳۹۹
منظور
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۹ ۱۱ تير ۱۳۹۹
من این بیمارستان بودم فقط پول میگرفتن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۲ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اولا این کلینیک ِ نه بیمارستان((: ثانیا پس فکر کردی رایگانه؟ بعد میگن چرا ضریب هوشی کشور رسیده به ۶۷! وقتی هنوز فرق خصوصی و دولتی رو متوجه نیستن(((((((:
Iran (Islamic Republic of)
محمدامین
۱۸:۵۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
بخدا خسته شدیم از این همه خبر بد
Germany
ناشناس
۱۷:۴۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
این کلینیک مالِ کیه؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۳ ۱۱ تير ۱۳۹۹
مال جناب کرونا هست
Germany
ناشناس
۲۳:۵۳ ۱۱ تير ۱۳۹۹
از شعبات مرکز تصویر برداری دکتر اطهری تو خیابون مطهری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۰ ۱۲ تير ۱۳۹۹
اسمش سینا مهر شمیران هست .. اشتباه شده ..
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۶ ۱۲ تير ۱۳۹۹
یکی ازمالکینش مسئول یکی از مراکزبهداشتی است داره راس راست میچرخه پست هم می ذاره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۱ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اخه چرا این همه حادثه
چرا این همه آتش سوزی هر چی است یکی پشت این ماجرا است دوماه فقط با آتش سوزی گرفتاریم!!!!
صبح پا میشم فلان جا آتش گرفت!!!!!
شب شبکه خبر رو میزنم میگه فلان کلینیک آتش گرفت
بس بابا مردم بی گناهان
خدا بیامرزه آن های فوت شدن و خدا صبر بده به بازماندگانشو
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۲۱:۴۴ ۱۱ تير ۱۳۹۹
خب امره دیگه ای نبود؟ به صدا وسیما میگم از فردا فقط فوتبال بگذاره. خوبه؟
Iran (Islamic Republic of)
" Sarbaze ,, Fadaeye ,, Rahbaram
۲۳:۰۹ ۱۱ تير ۱۳۹۹
سلام . آخه چرا از طرف آدمها اینهمه گناه‌های جور وا جور سر میزنه . چرا نباید به خودمون بیاییم‌و یک تلنگری به خودمون بزنیم . حتماً میبایست خداوند به ما انسانها تلنگر بزنه ؟ آخه صبر خداهم حدی داره دیگه .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۳ ۱۱ تير ۱۳۹۹
یعنی ذره‌ای از پلاسکو درس نگرفتین!
Iran (Islamic Republic of)
امیر
۱۶:۰۲ ۱۱ تير ۱۳۹۹
یه روز پلاسکو،یه روز سانچی.یه روز هواپیما،یه روز قطار،یه روز درمانگاه.یه روز زلزله.یه روز سیل،یه روز قتل های فجیع.وووووو
اینها وهزاران مورد دیگه در گذشته نه چندان دوراتفاق افتاده ودر آینده نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد.باید ریشه یابی بشه،ولی ازدید بنده دوتا عامل اساسی در این قضایا نقش داره.
۱-دستوالعمل های ایمنی اکثرا"ضعیفند وخیلی مواقع هم اجرا ،نظارت وبازرسی نمیشه.
۲-گرانی ،بیکاری ودیگر مشکلات باعث درگیر کردن افکار مجریان دستورالعمل ها شد که خود باعث ضریب خطای بالاتر میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۷ ۱۱ تير ۱۳۹۹
الان سانچی زلزله سیل چه ربطی به بیکاری یا ایمنی یا نظارت داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۴ ۱۱ تير ۱۳۹۹
حادثه به هرنحوی از انحاءآن در همه ادوار وجود داشته با این تفاوت که الان اطلاع رسانی به صورت انفجاری و محیر العقول است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۱ ۱۱ تير ۱۳۹۹
خیلی ناراحت شدم گریه کردم این خبرروشنیدم اقای رئیسی امیدوارم پیگیری کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
به رئیسی چه
یه نفرم اصلا گرفته باشند
آقای رئیسی سه سال اینور اونور می کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۴ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اگه بجای پرداخت حقوق های نجومی به برخی پزشکان یه مقداری از این پول صرفه مراکز درمانی بشه شاهد اینگونه اتفاقات تلخ نیستیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۸ ۱۱ تير ۱۳۹۹
سه نفر متخصص بودن که کشته شدن ، خجالتم خوب چیزیه ، کاش یه مقدار منصف بودین که خیلی ها پول دلالی میخورن اما پزشکان پول دانش و تلاش و رحمتشون و میخورن ، همه چیز با هم قاطی نکنیم
Germany
ناشناس
۲۳:۵۴ ۱۱ تير ۱۳۹۹
مردم چرا میرن همچین مراکزی از بیمارستانای دولتی اوضاعش بدتر بود پتوهاش انگار برای جنگ جهانی دوم بود
Iran (Islamic Republic of)
سید محمد
۰۲:۲۱ ۱۲ تير ۱۳۹۹
اکثر پزشکا پول میگیرن کار نمیکنن با رانت و هزار تا دوز و کلک ام ورودی پزشکی دانشگاه هارو کم میکنن تا تعدادشون کم بمونه و دستمزدشون بالا
-
محمد
۰۸:۴۲ ۱۲ تير ۱۳۹۹
عجب کله بی مغزی داری تو ... چه ربطی داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۵ ۱۲ تير ۱۳۹۹
تلاش وزحمت وپول حلال رو نمیشه باهاش لگسوس سوار شد . اینی که دوستمون گفتن پول نجس تر از سگ بعضی از پزشکان هست که با گرو کشی سلامت عزیزان مردم در می آرن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۰ ۱۱ تير ۱۳۹۹
چقدر مسئول پیگیر چقدر درخواست های پیگیری نمیدونم با این همه مسئول پیگیر چرا این اتفاق افتاده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
حالا چون کلینیک خصوصی بوده بوق و کرنا شده ، بیمارستان ها دولتی خودمون که خیلی خوبن چند سال پیش بیمارستان تو آتیش سوخت ، این همه بیمارستان دولتی ساخته میشه بعد افتتاح سقفش رو سر پرسنل و مردم خراب میشه ، هیچ چیش کار نمیکنه ، لطف به این بیمارستان و مراکز درمانی خود ساختتون هم یه نگاه بندازید .
Germany
ناشناس
۲۳:۵۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
پلاسکو انقدر کشته نداد که اینجا داد حالا باز خوبه نه شب بود اگه وسط روز بود صد نفر میمردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۰ ۱۱ تير ۱۳۹۹
شما بگو 10 تا اخطار... چه اهميتي داره .. مهم اينه كه يكي بايد پيگيري مي كرده.. چطور شهرداري وقتي قراره جريمه بگيره سريع جلوي ساختمان بلوك سيماني مي گذاره .. اگر براي شما جون مردم مهم بود نمي گذاشتيد يك مركز درماني نا ايمن ادامه كار بده
Iran (Islamic Republic of)
حسام
۱۴:۰۰ ۱۱ تير ۱۳۹۹
دکترا تو صحنه نبودن؟ میگن هرچی سنگه مال پای لنگه ....آدمایی که تو این اوضاع کرونا حتما بعد کلی کلنجار سر رفتن یا نرفتن از ترس کرونا ،رفتن و بعد اینطور...خدا فقط نجاتمون بده...خدا به بازمانده ها صبر بده انشالا
Iran (Islamic Republic of)
ehsan
۱۳:۵۳ ۱۱ تير ۱۳۹۹
آره کپسول منفجر شد راست میگی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۹ ۱۱ تير ۱۳۹۹
گفتن ک ۴ نفرو دستگیر کردن خدا ازشون نگذره اعدام کتید همین فردا
United States of America
ناشناس
۱۵:۳۳ ۱۱ تير ۱۳۹۹
۴ نفرو دستگیر کردن چه?
Iran (Islamic Republic of)
عمار
۱۳:۳۳ ۱۱ تير ۱۳۹۹
بنام خداوند جان و خرد :
احتمالا هم دارد متصدی کپسولهای هوا و اکسیژن برای اینکه سر شیرها را که صفت و خشک باز و بسته می شده توسط روغنکاری که بسیار کار خطر ناک و اشتباهیست در مورد کپسولهای هوا و اکسیژن روغن کاری کرده که به خیال خودش سر شیرها را نرم و روان کند تا برای استفاده به سهولت باز و بسته شود و پس از این عمل ناآگاهانه نسبت به ایمنی کپسولهای اکسیژن کپسولها منفجر شدند و پس از انفجار کپسولها لوله های گاز را هم تخریب و باعث نشت گاز شده و بر شدت آتش سوزی و انفجار این حادثه افزوده . والسلام و صلوات التماس دعا و التماس تفکر
Mauritius
ناشناس
۱۸:۴۰ ۱۱ تير ۱۳۹۹
با شما موافقم!!حتما همینه!وگرنه دلیل دیگه نداره!!
Iran (Islamic Republic of)
عمار
۲۰:۵۷ ۱۱ تير ۱۳۹۹
بنام خداوند جان و خرد :
یک احتمال وجود دارد که اگر دست چرب و دستکش چرب ویا آچار چرب برای باز و بسته کردن سر شیر به شیر باز و بسته کن کپسول هوا و اکسیژن بخورد کند انفجار رخ می دهد که در صنعت هم اینگونه حوادث قبلا بوجود آمده و کشته و زخمی هم داده می توانید تحقیق کنید و از پرسنل ایمنی آتشنشانی با تجربه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی سوال کنید و کسب تجربه کنید .
والسلام و صلوات التماس دعا و التماس تفکر .
Iran (Islamic Republic of)
ساسان
۰۲:۲۵ ۱۲ تير ۱۳۹۹
بنده خودم پزشکم کپسول های جدید رو با گرافیت نرم میکنن تا راحت تر باز بشه اما کپسول های قدیمی رو متاسفانه بعضی ها روغن میزنن که با کوچکترین تحریکی منفجر میشه
United States of America
ناشناس
۱۳:۱۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
فعلا که ابر و باد و مه خورشید و فلک برای به زانو در اوردن ما دست بکار شده اند
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۴:۱۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
هیچ ربطی به ابر و باد و مه و خورشید ندارد برادرِ عزیزم .مشکلِ مملکتِ ما فقط یک جمله هست ،مدیران و مسئولانِ و...
Iran (Islamic Republic of)
ندا
۱۲:۵۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
خدایا خودت امام زمانمون رو برسون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۲ ۱۱ تير ۱۳۹۹
فریاد رس خداوند است
Germany
ناشناس
۰۲:۲۰ ۱۲ تير ۱۳۹۹
تو به همون خیال باش تا بمیری خرافاتی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
سلام .من تعجب میکنم مگر کپسول اکسیژن خود به خود منفجر میشود اگر اینطور باشد باید هر روز انفجار صورت بگیرد.نظر من این است هر کس ویا هر اتفاق دخیل بوده سعی در انهدام کلی ساختمان را داشته.چون انفجار از پایین صورت گرفته.یا قصد انتقام داشته یا جنون داشته.خداوند بیامرزدشان و به خانواده هایشان صبر عنایت کند.ضمنا در همه جای دنیا اتفاق پیش میاید.مختص به ایران نیست برادر.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۸ ۱۱ تير ۱۳۹۹
احتمالا برای بنیاد شهید بوده میخوساته خرابش کنه. مثل پلاسکو که خرابش کرد ،مال خودش بود دوست داشت خرابش کنه
Germany
ناشناس
۲۳:۵۶ ۱۱ تير ۱۳۹۹
یا انفجار شده و اتیش سوزی شده بعد کپسولا اتیش گرفته یا اینم که امروز میگفتن اگه دست چرب به کپسول اکسیژن بخوره منفجر میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۳۲ ۱۲ تير ۱۳۹۹
موافقم باشما درودبرشما
Iran (Islamic Republic of)
Reza
۱۲:۴۹ ۱۱ تير ۱۳۹۹
همش خبر گرونی خبر حادثه هیج دلخوشی نداریم ما قشر ضعیف داجستیوی که هفته پیش ۴ تومن میگرفتم امروز ۵ تومن گرفتم صبر صبر صبر تا کی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
اره واقعا باید قیمت دایجستیو بیاد پایین ما اصن هیچ مشکلی نداریم جز گرونی دایجستیو
Iran (Islamic Republic of)
علیرضا
۱۴:۳۱ ۱۱ تير ۱۳۹۹
هنچیز گرون شده چیزی ارزون نمدنده و نمیمونه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۴ ۱۱ تير ۱۳۹۹
شما هم احتمالا در این گروهی ها هیچ تاثیری نداری هر کی واسه خودش قانون وضع می‌کنه ، از سوپری سر کوچه تا راننده ها تا کلاس خصوصی ها ، همش هم دست مسئولینه ما مردم هم اصلا بیگناهیم ، خجالت نمی کشید آنقدر می‌نالید ، این همه خانم رنگ مشی و ناخن درست کرده ،پسر و دختر های دماغ عملی پول از کجا میارن ،
Iran (Islamic Republic of)
جواد
۱۵:۱۵ ۱۱ تير ۱۳۹۹
والله با این نوناشون .هر روز کیفیت نانها پایین تر میاد و متاسفانه کسی رسیدگی نمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
سحر
۰۷:۳۵ ۱۲ تير ۱۳۹۹
شما که اسم پسر و دختر دماغ عملی میارید، اینا دماغ هاشون مال قبلا که ارزان بوده سال ها پیش عمل دماغ 2 میلیون بوده، الان که عمل دماغ شده 10 میلیون کسی که الان دیگه عمل نمیکنه،