کد خبر: ۷۴۲۰۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
کد خبر : ۷۴۲۰۳۳۲

سالاری، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را با احتساب همسان سازی اعلام کرد.

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با احتساب همسان سازی اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری خود به مناسب هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: هیچ الزامی در قانون نیامده که حداقل حقوق بازنشسته تامین اجتماعی به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برسد چراکه این الزام برای بازنشستگان کشوری است، اما ما خود را ملزم میدانیم تا حقوق بازنشستگانمان را افزلیش دهیم، این رقم ۳۲ میلیارد تومانی که از دولت گرفتیم برای اجرای همسان سازی در ۳ سال است.

وی گفت: آنچه ها در جلسات با کانون بازنشستگان تفاهم شد این است که حداقل بگیرانی که تا سال گذشته با ۳۰ سال سابقه یک میلیون و ۵۸۰  هزار تومان می گرفتند امسال با افزایش ۲۶ درصد و احتساب همسان سازی، ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان دریافت کنند و برای افرادی که ۳۵ سال سابقه دارند این رقم به حدود ۳ میلیون تومان می‌رسد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره فرمول اجرای همسان سازی، گفت: ابتدا قرار بود از مهر ماه همسان سازی را اجرا کنیم بعد از آن شهریور ماه تصمیم گرفته شد، اما در نهایت تصمیم نهایی این شد که از مرداد ماه همسان سازی اجرا شود.

وی گفت: افرادی که سنواتشان بیشتر است و حقوق بالایی دریافت می‌کنند بیشتر از منابع همسان سازی بهره مند می‌شوند، فردی که در زمان شاغل بودن حقوق بیشتری دریافت می‌کند یعنی حق بیمه بالایی در زمان شاغل بودن، پرداخت کرده است و فردی که سنوات خود را تکمیل کرده و یا سنوات بیشتری دارد نیز بیشتر از منابع همسان سازی بر حقوقشان افزوده می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در ساختار کلی سازمان باید تغییرات انجام دهیم تا پویا‌تر بتوانیم حرکت کنیم. یکی از آن خروج از بنگاه داری است.

وی بیان کرد: نباید مدیرعامل تامین اجتماعی دغدغه شرکت‌های کشتیرانی، پتروشیمی و.. را داشته باشد چراکه ما را از وظایف اصلی خود باز می‌دارد. در دنیا سازمان‌هایی مانند تامین اجتماعی سهام داری می‌کنند.

سالاری گفت: الزام قانون برنامه ششم، تاکید رئیس جمهور و تاکید وزیر کار این است که از بنگاه داری خارج شویم، اما ما برای خروج از بنگاه داری قصد نداریم سهام‌های خود را بفروشیم و خرج مصارف روزانه کنیم باید سهام‌های بزرگ را بفروشیم و سهام‌های ارزنده‌ای بخریم تا از بنگاه داری خارج شویم. این در بازار فعلی سرمایه امکان پذیر است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: مطالبه شرکای اجتماعی ما این است که به سمت ۳ جانبه گرایی برویم و تعداد نمایندگان جامعه کارگری بیشتر شود که در حال حرکت به سمت این موضوع هستیم. متن آن را آماده کردیم و به هیات وزیران فرستادیم و آماده برای ارائه در صحن علنی مجلس شد، اما به شرایط کرونا برخوردیم و فعلا منتظر هستیم.

وی گفت: سازمان تامین اجتماعی، درآمد_هزینه‌ای اداره می‌شود یعنی ماهانه باید درآمدی داشته باشیم چرا که بودجه‌ی دولتی نداریم برای سال ۹۹، ۱۷۲ هزار میلیارد بودجه ما بسته شده است و هزینه ما برای سال جاری، به ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است، چرا که با احتساب متناسب سازی ماهی ۱۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان باید حقوق به بازنشستگان دهیم. در سال ۹۸ هزینه‌های ما به ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بوده است. اگر یک روز در این درآمد زایی وقفه داشته باشیم مشکلات جبران ناپذیری داریم. با برنامه ریزی صورت در تامین هزینه‌های خود مشکلی نداریم.

وی بیان کرد: یک بحث مهم همسان سازی است که باعث شد هزینه‌های ما از حدود ۶ هزار میلیارد به حدود ۱۰ هزار میلیارد برسد، از دولت و رئیس جمهور برای تحقق این مسئله تشکر می‌کنیم. ۳۲ هزار میلیارد از شرکت‌های خوب دولتی به تامین اجتماعی تخصیص داده شد. این بخشی از تعهدی بود که ما داده بودیم.

سالاری افزود: یکی دیگر از تعهدات ما در حوزه اعتبار دفترچه‌های درمانی بود، سال گذشته ۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی بخش دولتی در وزارت بهداشت و ۶ هزار میلیارد به بخش خصوصی بدهکار بودیم و در همان ابتدای انتصاب بنده وزیر کار و رئیس جمهور در زمان تاکید کردند که بدهی به وزارت بهداشت باید پرداخت شود تا اعتبار به دفترچه تامین اجتماعی بازگردد و امروز یک ریال بدهی به وزارت بهداشت نداریم.

وی در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان درباره شرکت دولتی واگذار شده به سازمان تامین اجتماعی گفت: شرکت‌های واگذار شده در حوزه مختلف هستند، شامل؛ پالایشگاه نفت امام خمینی شازند، طلای زرشوران، آلومینیوم جاجرم، آلومینیوم جنوب، تجهیزات سنگین هپکو، پتروشیمی دماوند، توسعه گردشگری ایران، ماشین سازی تبریز شرکت‌های واگذار شده است. به جز یک شرکت باقی را سهام دار هستیم و یکی از شرکت‌ها را بالای ۵۰ درصد سهام دادند و قرار است تا سال آینده از آن خارج شویم.

وی گفت: مطالبات بخش خصوصی را پرداخت کردیم حتی علل الحساب به وزارت بهداشت جایی که هنوز اعتبارات وصول نشده مبلغی را پرداخت کردیم تا این دفترچه اعتبار پیدا کند. منابع ما برای پرداخت بدهی به وزارت بهداشت از طریق ۶ هزار میلیارد تومان اسناد خزانه‌ای بود که دولت به تامین اجتماعی بابت بدهی اش پرداخت کرد پرداخت کردیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های تامین اجتماعی، اجرای خدمات الکترونیک و غیر حضوری است. این اقدام از اهداف تامین اجتماعی برای سال جاری است. قصد داریم تا پایان بهمن سال ۹۹ مراجعات حضوری ۷۰ درصد کاهش دهیم. یکی از این اقدامات اولیه در این حوزه تمدید دفترچه‌های درمانی به صورت غیر حضوری است که بیمه شدگان با تلفن همراه خود می‌توانند دفترچه خود را تمدید کنند. اطلاع رسانی در این مسئله کامل انجام شد.

وی افزود: گام دوم ما این است بتوانیم دفترچه‌های کاغذی را جمع کنیم و به سمت نسخه نویسی الکترونیک برویم، چرا که این اقدام باعث صرفه جویی می‌شود تجویز‌ها قاعده‌مند خواهد شد. نسخه نویسی الکترونیک کمک می‌کند پرداخت‌های ما به وزارت بهداشت به موقع انجام شود و زمان زیادی صرف پرداخت بدهی نشود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر پرداخت بیمه بیکاری کرونا، گفت: بیمه بیکاری برای ماه‌های اسفند، فروردین، اردیبهشت پرداخت شده است و افرادی که بیمه بیکاری هنوز دریافت نکردند یا شماره شبا خود را اشتباه دادند یا کلا شماره حساب نداده اند، اگر فردی به عدم پرداخت بیمه بیکاری اعتراض دارد می‌تواند با شماره ۱۴۲۰ تماس بگیرد تا همکاران من در سازمان تامین اجتماعی آن‌ها را راهنمایی کنند.

وی به طرح کاهش شکایات در دیوان عدالت اداری اشاره کرد و گفت: ابهاماتی وجود دارد که باعث می‌شود افراد برای طرح شکایت مراجعه کنند. تا ۴۰ درصد می‌توانیم تعداد پرونده‌ها را با انصراف به نفع فرد شاکی کاهش دهیم که مقدماتش فراهم و به دولت پیشنهاد شده است. تجمیع و تنقیح بخشنامه‌های تامین اجتماعی نیز می‌تواند کمک کننده باشد. قصد داریم تعداد بخشنامه‌ها را تجمیع کرده و کاهش دهیم. کار مجریان بخشنامه‌ها ساده‌تر و ابهامات ناشی از تعدد بخشنامه‌ها کاهش می‌یابد.

بیشتر بخوانید

همه چیز درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

فرمول همسان سازی حقوق بازنشستگان مشخص شد

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۷۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
با سلام و خسته نباشید خدمت رهبر معظم جمهوری و دولت و دولتمردان تامین اجتماعی از شما متشکریم که بعد از خدا نگاهی به سفره فقیرانه تامین اجتماعی انداختید با وجود توجهی که به حقوق مستعمری بگیر این سازمان شد ولی باز هم ما دچار گرفتاری بار سنگین گرانی هستیم از شما برادرانه ودلسوزانه همچنان که بودید و هستید میخواهیم خواهش کنیم که همسان سازی رو از ماههای دوم و سوم حساب کنید و عید قربان واقعی رو به منازل ما بیاورید ممنون. التوفیق
پاسخ ها
مستمری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
خیلی خسته نباشن چه نگاهی کردن بهمون به تامین اشتباهی امروز ۲۴۰ هزار با حقوق دادن اونم از همسان سازی بعد ۱۰ سال۲۴۰ هزار تومن نمیدونیم چیکارش کنیم دمتون گرم یکبار دیگه گل سیاه به سر ما بازنشستا گرفتید خدا ازتون نگذره
غلام.عباس.حسنزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
سلام.هروقت.هرزحمت.گش.بخیرمن.۱۵رماه.است.۳۰سال.راتمام.کردم.بانشسته.شدم.هیچ.چیزی.نداده.اندوبیمه.عمرهستم.پول.ان.رابدهید.تازندگی.کنم.بعدازفوت.هیچ.چیزنمی.خواهم.سلام.به.کسی.که.این.را.می.خواندخودت.رابه.جای.من.بزارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سلام ببخشید افرادی که کمتر از ۳۰ سال خدمت کردن به عوض صد ما جبهه شبانه روزی دارند لطفا فکری بحال انان هم بکنیدبازنشست ارتشی بنام مرادی خدامراد استخدام۶۲ ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آقا کسی خبر داره که منظور از اعمال کردن در برجمرداد اینه که اوایل مرداد پول همسان سازی رو واریز میکنن یا اینکه با حقوق مرداد واریز میکنن لطفا کسی میدونه بگه ممنون
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سلام.. پول همسان سازی که میگن واریز میکنیم چرا درست به مردم اطلاع رسانی نمیکنن؟ سوال من و خیلیای دیگه اینه که اقای سالار گفتن مرداد ماه اعمال میشه ولی نگفتن که آیا از فروردین محاسبه میشه یا اینکه 5 ماه رو میخورن یه آب هم روش؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سلام همش دل مردمو خوش میکنین بنده با سی سال سابقه کار حقوق بازنشستگی 1980میدن الان فقط بهش 400اضاف کردن کجای اون دو هشتصد که ما نمی‌بینیم
زهرا قاسمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سلام من یک بازنشسته تامین اجتماعی هستم ۱۷ سال سابقه دارم حقوق دریافتی من ۸۰۰ هزار تومان هست به حقوق من چقدر اضافه می شود
ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سلام اگه لطف کنید یه فکری به شرکت های شخصی هم بکنید که از وقتتمون میخورن و هم از حقوقمون خودشون هم فیش حقوق نمیدن که میبرین اداره کار بعدم میگن اگه قانون کار گفتیم اینه قانون کار خودشون این قانون کار رو واسمون دادن ممنون رسیدگی بشه نه که حرام خوری و درگیری
Amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای سالاری با سوءاستفاده از موقعیت خودش در دولت باعث شده که حقوق معوقه دوسال قبل کارگران شرکت پترو الکتریک که برادرش مدیر عامل آن است تا الان پرداخت نشده و حتی اداره کار خرمشهر بر علیه کارگران با آقای سالاری هم سو شدن، واقعا جای تاسف داره چنین مسئولان بی غیرت و بی وجدانی داریم
محمدصادق ضیایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سلام ،چرافکری بحال ازکارافتادگان ۶۲ درصدباحقوق ۴۰۰ تومن با ۵ سرعایله ومستاجری ومریضی نمیکنید،چقدر توکمیسیون بعضی ازدکترا که بویی ازانسانیت نبردن میارن وفقط هرجوردلشون بخوادرای میدن، من مشکل نخاعی دارم شکستگی معره های کمر وگوشه خانه افتادم بخاطر حادثه برام ۶۲ درصدزدن با ۳۵۰ تومن که پول داروم نمیشه، کارشخصی خودم نمیتونم انجام بدم، انوقت بااین وضع کی به من کارمیده ،بخاطر ۲ درصدکمترمنوخانوادمو تومرز بودن ونبودن گذاشتن ،ایا همون دکتر که روزی چندمیلیوون میگیری ،بگه چکارکنم چکاری میتونم باوضع جسمی وروحی دارم انجام بدم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سلام خسته نباشید که بالاخره توانستید مقداری ازطلب تامین اجتماعی ۱بگیرید ولی خودتان میدانید که بااین تورمی که در کشور ما است حقوق ۲۸۰۰ هیچ دردی رادع نمیکنه ولی بازهم غنیمت بشرط که زمان اجرا از اول فروردین باشد در غیر اینصورت اضافه نکنید خیلی بی منت تر است اقایان طوری بوق کرنا میکنند که انگار تمام مشکلات بازنشستگان با این همه خرج پیری فرزندان دم بخت وام های با کار مزد ۱۸%چکار میشه کرد جالبه که خودشان سبد معیشت رابرای سه نفر ۶۸۰۰۰۰۰ هزارتومان قبول دارند انوقت ۲۸۰۰ میخواهند بدهند انگار قله اورست را فتح کردان ضرب المثل قدیمی است که میگه مردم رابه مرگ بگیرید تا به تب راضی بشوند
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
تو رو خدا یه فکری به حال کسایی که بازخرید شدن یا پیش از موعد باز نشسته شدن هم بکنید حقوقشون خیلی کمه و زندگیاشون به مشکل خورده خدا ثوابتون رو بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
شما که می گویید هیچ الزامی در قانون نیامده که باید حقوق مستمری دوهشتصد باشدامادر همون قانون امده که از هشت سال پیش باید همسان سازی می شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کارمندا که چند بار اضافه شدن تامین اجتماعی ها هم حقشون
نوبتی هم باشه فکری برا کشوریا بکنین
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کار افتاده ها را هم دریابید که مظلوم ترینند
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
من کارمند موسسه دولتی بودم ولی بعل قراردادی بودن متاسفانه بیمه تامین اجتماعی شدم و در نهایت با اینکه سی سال کار کردم متاسفانه چون در ابتدا شرکتی بودم بیست وهفت سال برایم حق بیمه واریز شده بود و دیگر دستم به آن کارفرمای دزد نرسید و با سن پنجاه و پنج سال و همان بیست و هفت سال بازنشت شدم و الان آیا انصاف است حقوق من هم مانن سی سال سابقه خا محاسبه نشود
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
من کارمند موسسه دولتی بودم ولی بعل قراردادی بودن متاسفانه بیمه تامین اجتماعی شدم و در نهایت با اینکه سی سال کار کردم متاسفانه چون در ابتدا شرکتی بودم بیست وهفت سال برایم حق بیمه واریز شده بود و دیگر دستم به آن کارفرما نرسید و با سن پنجاه و پنج سال و همان بیست و هفت سال بازنشت شدم و الان آیا انصاف است حقوق من هم مانن سی سال سابقه خا محاسبه نشود
ناشناس
|
Sweden
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
الان نزدیک یک ماه حقوق بازنشسته ها عزیز رادیرتر میدن و این خودش یکماه همیشه عقب هستی چرا حقوق را سر بزج نمیدن میرن بعد از 25 ام میدن ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
چرا کارمند بازنشسته باید حقوق کمتر بگیره ؟ چرا زندگی را برای بازنشسته ها سخت کردید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
من یک زن سرپرست خانوار که همسرم طی ماموریت با هفده سال سابقه فوت شده با حقوق یک میلیون و پونصد با دوتا بچه خدایی میشه زندگی کرد
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقای سالاری بنده با ۱۹/۵ستل سابقه در کارهای سخت و ریان آوردر سال ۷۸ کار افتاده کلی شدم ، پس نلکیف ما چی میشود.
محمد طهماسب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
لطفا این موضوع را مشخص و روشن کنید.
کسی که 15سال سابقه داره و دریک سانحه دچار آسیب نخاعی شده و از کار افتاده دائمی شده و یک و 500 حقوق میگیره،
حقوقش میشه 2800؟
باشگاه خبرنگاران گرامی،لطفا اگر واقعا دغدغه این رو دارید این رو سوال کنید معلوم کنید؟
یک انسان از کار افتاده معلول،مستاجر با چندسر عائله
و حقوق یک و 500،گریه داره
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کاملا صحیح است ، کارافتاده ها مظلوم نرین قشر تا مین اجتماعی هستند. که از یاد رفته اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
هزاران بار تشکر از yjc
هزاران بار تشکر از مسئولان مربوطه
این حق بازنشسته تامین اجتماعی بود ولی باز هم تشکر که حق را دادید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
تشکراز شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
آقادیگه 30سال 40سال ندارد گفتین همسان سازی یه مبلغ تقسیم کنید بین همه به صورت مساوی نه یک ریال کم نه یک ریال زیاد.
پاسخ ها
اران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
طبق سالهایی که حق بیمه ریخته شده محاسبه میگردد مثلا کسی که ۳۰ سال حق بیمه پرداخت کرده با کسی که ۱۰ سال پرداخت کرده انصافا جور در نمیاد طبق گفته خودشان طبق حق بیمه پرداختی محاسبه میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام جناب آقای سالاری پدرم با اینکه کارمند رسمی دولت بوده ما در سازمان تامین اجتماعی حقوق بازماندگان می گیریم وقتی هم که می گویم پرونده ما را بدهید تا از این سازمان برویم می گوید بازمانده نمی تواند تغییر صندوق بدهد . و متاسفانه با 25سال سابقه کار پدرم ما الان حداقل حقوق تامین اجتماعی رو می گیریم . چرا پرونده ما را نمی دهید تا از تامین اجتماعی به کشوری برویم . بخاطر بازمانده بودن باید حق ما پایمال شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
من یه مستمربگیر تامین اجتماعی هستم خداشاهده هر چی ب حقوق ما اضافه کردین ماه گذشته همون قد صاحبخونه به اجاره اضافه کرد یعنی باز زندگی بخور و نمیر انصافا ما هم تو این مملکت ادمیمم و داریم زندگی میکنیم چجور حقوقی نجومی مدیران و بقیه میگیرن ک هیج کاری هم نمیکنن ولی پدر من یه عمر زحمت کشیده خوب کمتر به اونا بدین اینقد حرص و طمع دنیا رو نکنید ما هم زندگی برامون جهنم شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
یعنی واقعیت داره چ عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بازنشستگان کشوری و لشگری را هم اعلام کنید
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
همانطور که الان ماهی ۶۱۰ هزار تومان واریزی بیمه داریم باید حقوق تامین اجتماعی که هم بالا بره
سیدمصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
با سلام ایا به مستمری بگیران بیمه بیکاری هم اضافه حقوق تعلق میگیره
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اگر بخواهید واقعیت را بدانید هرچند سال که بازنشسته بودی دولت و تامین اجتماعی کلا سرما گذاشتن اول ما حق بیمه کارگری ریختیم ولی موقع عیدی کارمندی پرداخت کردند که باید رسیدگی شود چون اصلا ربطی به ما ندارد دوم اخرین حقوق کارگری خود را بعد از بازنشستگی با کارگر فعلی مقایسه کنید متوجه عمق فاجعه خواهید شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
تشکر از آقای سالاری ونمایندگان کانون برای تمام تلاش و پشت کارتون خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اضافه شده های ماه‌های قبل رو چطور واریز می کنید.لطفا باشگاه خبرنگاران پیگیری کنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
عزیزم 80 دلار ارزش حرف زدن هم نداره به خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
این سالاری از مدیرانی هست که نمیدونه این مملکت چطور به اینجا رسیده. الزامی نداری حقوق اضافه کنی مگه مملکت قانون نداره مگه 30 درصد بابت حقوق از تامین اجتماعی کسر نمیکردن نکنه سرمایه تامین اجتماعی به اینجا رسیده از ارثیه پدر گرامیتونه.
اکرم محمدی شاملو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
باسلام ماهی 1600خودتون سرپرست خانواده باشید میتونید زندگی کنید باگرونی و تورم به داده مردم برسید
نسرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
من یه مستمری بگیرم با ۱۱ سال سابقه بیمه مگه من خواستم که شوهرم بمیره .. با این اوضاع مملکت گرانی .. با دوتا بچه مستاجر بدون پول .. خدا ازتون نگذره که ما رو بدبخت کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
برای چندرغاز افزایش منت هم میزارن .هیچ الزامی نیست !!؟ راست میگه اون همه دریافتی از کارگر باید حقوق ومزایای حضرات بشه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
ایکاش کسی می بود کمی به فکر مستمری بگیران ومددجویان کمیته امدادوبهزیستی می بود
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
کسی نیست
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چه فایده ای این حقوق کفاف خرجی منی که دوتا جوان بیکار رو دارم توخونه با این گرونی رو نمیده دولت منت نزاره که حقوقو زیاد کرده
حححح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
تامین اجتماعی باید و وظیفه دارد رفاه اجتماعی برای بازنشستگان تامین کند اگر با کمبود بودجه و سوئ مدیریت و هر مشکل دیگری نتواند وظیفه خود عمل کند این مشکل بازنشستگان نیست.خود تامین اجتماعی مقصر است.ز کشور های دیگر یاد بگیرید اگر بلد نیستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روشن کنید که ما تفاوت حقوق این چهار ماه از سال رفته چقد واریزمیکنید ؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مستمری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
هیچی اینجام قانون هیچی نگفته ماهم از مرداد شروع میکنیم فقط میخان ببرن از این حقوق فقط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بودجه را طوری تنظیم کنید که همه افراد حق و حقوق و کرامت داشته باشند افرادی که بیکار شده اند دراین شرایط یا کار پیدا نمی‌کنند .‌ فقط نشستن با صندوق ها بازی میکنند . بقیه مردم چه جوری زندگی کنند .کشور رانتی به جایی نمی‌رسد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چه منتی داره میزاره که قانون همسا سازی واسه کشوریاست نه تامین اجتماعی...خدا لعنت کنه اینایی ک شدن مسئول بی کفایت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
آقا همشو بدید به این حداقلی بگیرها که بدون منطق فکر میکنن با مبالغ کم حق بیمه پرداختی شون، بایستی همتراز بقول خودشون بالا بگیرها بشن. حالا رو چه اصلی و منطقی معلوم نیس!
پاسخ ها
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
فقط مونده بودتونظربدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
نه همشو بدن به تو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چون حق بیمه شون افرادی مث شما پرداخت کردن
سامان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
نه بابا همشو میگیم به توبدن ....این حرف هارو خود فکر کردی گفتی یا کسی برات گفت شیطون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
مگه از جیبش میخواد بده که منت میذاره
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جلوی دردی و غارت را بگیرید دیناری بما ندید خودتون با حقوق ضد میلیون وام میلیاردی راحترید بازنشسته نمیره تا بیشتر نصیب شما بشه لعنت بر دزدان بیت المال غارتگران اختلاصکران ومسولین که فرزندش آمریکا و اروپا است
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چرا دروغ میگید..بیمه بیکاری اردیبهشت رو کِی پرداخت کردید.. شماره شبا هم درست بوده.. اسفند و فروردین پرداخت شده اونم صدقه اسمشه نه بیمه بیکاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بخورید بیاشامید. ما ل حرام را الهی توزندگی. بعد مردنتان تبدیل به موش
کانال شوید لجن خوار شوید
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
وااقعا شرمت باد بایدازخجالت برید زیرزمین پس یه دفعه بگید مستمری بگیران برن گدایی کنن دزدی ک بلدنیستیم شما برویک ماه با ۱۵۰۰زندگی کن نفست ازجای گرم درمیاده ۴ تامدرک جعلی گرفتن رفتن شدن مدیرورییس نماینده بهتره برید.........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چرا به بنیاد مستضعفین مجوز بانک نمیدن حداقل اون بانک به ما مستضعفین کمکی بکنه این همه بانک هست برا ماها چیکار کردن ما بازنشستگان عیالوار وبیمار با این مخارج بالا.
پاسخ ها
شجاع
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بانک دی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
فعلا بازنشستگان کشوری هم کامل همسانسازی نشدن، لطفا حقوق ما را کامل بدین همانندکارمندان.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بانک سینا متعلق به بنیاد مستضعفان است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
به من که کشوریم فقط و فقط ۱۶% اضافه شد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چرا نباید برسه به ۲۸۰۰۰۰۰هزار تومان حق همه بازنشسته هاست به گدا میخوان پول بدن حق الناس هستش اقای سالاری خجالت داره این حرف خیلی زشته برای شما مقام مسئول پیش خدا مسئولی
امیره دیبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جناب اقای سالاری موفق وموئدباشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام اقای مدیر در قانون کار امده متناسب با نرخ تورم بایست مستمری افزایش بابد
مستمری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام این چجور همسان سازی دیگه این دوباره اونایی که حقوق شون بالاتره برا اونا خوبه پس اونایی که زیر حقوق میگیرن چی؟ درسته که در زمان شاغلی کم بیمه ریختن ولی دلیل نمیشه که تا اخر حق ش ضایع بشه این همسان سازی حقوق مگه نیس دوباره اختلاف میفته بین بازنشسته و مستمری،بعد آقای سالاری چرا همش منت میذاری میخواستیم مهرماه همسان سازی کنیم گفتیم بذار بشه مرداد ماه تازه شما باید از فرودین ماه حساب کنین عین لشکری کشوری کجا دیدن که وسط سال اعمال کنن
خدت
|
Austria
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پس مستمری بگیران چی؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
هچی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چرا دروغ می‌گوید اندازهخون پدرمادر تان گرانیرا در کشور ایران فراوان کردید 100000هزارتومان اضافه میکنید درجایی مزایای دیگری راکم کردید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
100000هزارتومان کمه?
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
حقوق کارکنان تامین اجتماعی جزئ بالاترین حقوق در کشور هست یعنی هر کس ارزو میکنه کارکنان تامین اجتماعی باشه ولی به ما میرسن دولت بعد ۱۰سال حالا میخاد بده رئیس تامین اجتماعی زورش میاد
شهین بهمنی وراوی نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
این سالاری انگار از جیب باباش میبخشه خودش صدقه سری ملت حقوق نجومی میگیره یادش رفته تشکر کنه منت میزاره بازنشستگان نمایندگانش ماهها اعتراض داشتند تا شده این آقا میگه بازنشستگان کشوری بعد ما که حداقل حقوقمان بعداز سالها بازنشستگی ۱۶۰۰۰۰۰۰ ریال دارند هیچ خبری برایمان نیست چون ۲۰ هزارتومان بیستر میگرفتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چرا فقط بازنشسته های با سابقه سی سال وسی پنج سال، بازنشستگان با سابقه کمتر واز کار افتادگان کلی هیچی دیگه؟؟؟؟؟؟ اون ها از خانواده تامین اجتماعی نیستد؟؟؟؟یا این که حقوقشان از بقیه بیشتر هست ؟؟؟؟لطفا پیگیری کنید.
از کار افتاده معدن ذغالسنگ زیراب سوادکوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خدایا ظالم رو نابود کن.خدایا بداد ما برس .خدایا شر مدیران نا لایق با پارتی بر صندلی تکیه زدند و صد برابر کارگر حقوق میگیرند را کم کن.خدایا دروغگو ها رو رسوا کن .خدایا عمر با عزت به حامی ما مستضعفان مانند دهقان کیا بده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بانکها چرا راحت و آسان وام به بازنشستگان کشوری، تامین اجتماعی نمیدهند وسنگ اندازی میکنند و شرایط زیاد دارن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اقای سالاری اگه ناراحتی حقوق همه ما مال شما مگر در قانون الزامی امده که حقوق شما بالای پانزده میلیون باشد ومستمری بگیر یک میلیونو پانصدمگر الزامی در قانون امده که پراید هفت ملیونی نودو پنج میلون باشد مگر درقانون الزامی امده که دلار یک ملیون و پانصدی بیست و دو ملیون باشدشما یک مدیر هستی چنین حرفی ازشما باعث خجالت است پس خجالت بکشیدما از شما به همت مستمری بگیران شکایت خواهیم کرد وباید جوابگو باشید
مستمر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پس ماچی؟کی به فکرمانیست.ماهاکه زیرحقوق میگیریم جکارکنیم .مارو یکدفعه زنده بگور کنین وخلاص بشین.ماخط قرمز خورده روزگاریم.کسی به فکر مانیست.خدایا خودت به فریاد دل ما برس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
با سلام:اقای سالاری مگرباز نشستگان کشوری خونشان از ما رنگینتر است یاخرجشان ازما بیشتر است بله زمانی که جنگ بود همین کارگرهای بازنشسته بودند که به جبهه رفتند وجلوی دشمنان را گرفتندهمی باز نشستگان امروزی بودند که فرزندان خود را براب حفظ کشور از دست دادندچرا با این حرفت توسر مستمری بگیران میزنی اری ما ایرانی هستیم وهمه از یک کشور وباید باهم برابر باشیم کشوری وتامین اجتماعی نداردماهم از سرمایه کشورمان سهمی داریم ودولت باید سهم مارابدهدحقوقی که می گیریم از پرداخت حق بیمه خودمان است پس ایرانی بودمان هم سهمی داریم که دولت باید بدهدشما چه مسیٔولی هستی که ازتامین اجتماعی حقوق می گیرید واینجوری از حقشان دفاع میکنی باید در برابر این حرفت جوابگوباشید
بی پدر
|
United Kingdom
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
الان هر کسی که به صورتی با تامین اجتمایی سر و کار دارد از مدیران گلایه دارد زیرا هیچ کشوری دارایی و سرمای تامین را نداشت چه املاک تجاری و غیر تجاری که تامین اجتماعی حراج کردو این درد هرگز مرحمی نخواهد داشت در یک شهرستان ا۰۰۰ متر زمین تامین فروخته است ۹۰۰ میلیون توما و هم اکنون همان زمین ده میلیارد تومان است این چوب حراجی بود که اکثرا میدانند چرا فروخته شد و هم اکنون باید باز نشسته و مستمری بگیر تاوان بدهد
امیر آذرفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
با سلام اگر نظرتون اینه که انصاف را رعایت کنید باید کل پرداخت حق بیمه دریافتی را در ۳۰ سال محاسبه کنید..اکثر حد اقل بگیران بخاطر نابه سامانی مملکت و استفاده از مدیران نالایق باز خرید شده های ادارات دولتی بوده اند که حق بیمه های حد اکثری پرداخت کرده اند ولی در سالهای آخر پرداخت به اجبار حد اقل را پرداختن ..بنده ۱۷ سال تمام حق بیمه معادل ۵برابر کارگر ساده پرداخت کرده ام ولی در سالهای آخر بعلت بیکاری حد اقل پرداختم وملاک تامین اجتماعی دو سال آخر پرداخت میباشد..آیا انصاف است که بنده اندازه ۹۰سال یک کارگر پرداخت داشته ام..اکنون با حقوق ناچیز سر کنم..آقای سالاری وقتی نمیتونن مدیر یت به حق داشته باشند..خود را تصمیم به گیر حق بدانند
مجاهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خدایا به حق حضرت فاطمه زهرا مسولین سازمان تامین اجتماعی را بخاطر ظلم به بیمه شدگان رسوای دنیا و آخرت بگردان الهی آمین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
الهی آمین.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اینان نه خدرامیشناسن نه دین و نه پیامبر را
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خوشبحال بازنشستگان تامین اجتماعی تمام مشکلاتتان حل شد..... کاش یه فکری هم به حال بازنشستگان مظلوم وزارت نفت میکردید
پاسخ ها
مستمری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
مگه وزارت نفت مشکلی داره ما هر چی شنیدیم میگن یارو تو شرکت نفته وضع ش خوبه
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
واقعا جوری صحبت می کنه انگار منت سر کارگر داره میزاره
واقعا متاسفم

"مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری خود به مناسب هفته تامین اجتماعی اظهار کرد: هیچ الزامی در قانون نیامده که حداقل حقوق بازنشسته تامین اجتماعی به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برسد"
پاسخ ها
حححح
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
باید بدید مگر قانون را کی نوشته .قانون را که خراب است درست کنید.باید به بازنشستگان برسید این الزام سازمان واقعی تامین اجتماعی است.مگر کی هستی کی به بازنشستگان از بالا نگاه میکنی.کی این الزام را در قانون آورده که فردی مثل شما اینقدر حقوق باید بگیرد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خدا ازتون نگذره که حق بازنشستگان تامین اجتماعی را میخورید زندگیت آتیش بشه بره هوا به اذن خدا معیشت بازنشستگان تامین اجتماعی هم در خطره چرا نمی بینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
همش بهانه بنفع خودتون شما هم واسه خودتون جلسه بذارید سواره از پیاده خبر نداره سیر از گرسنه خبر نداره پایه طبق معمول در دنیا رو بذار بعد برو امتیاز بده چون همه انسان هستن تو این موقعیت بن به چه درد ملت میخوره همش صف راه انداختن ولی حقوق درست با شه به اندازه خرید میشه اصراف هم نیست انشاءالله که بدرد مردم رسیدگی بشه امین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام. افرادی مثل من که سابقه ای 21سال دارنند.چقدرحقوقشون اضافه میشه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام آقای سالاری شما به فکر بازنشسته ها و حداقل بگیرا بودین چرا به فکر از کار افتادگان کلی و خانواده هایی که سرپرست خودشونو از دست دادن نیستین با این وضع گرانی و تورم این افراد چه گلی به سرشون بگیرن! من بازمانده از کاری رو میشناسم علاوه بر اجاره خانه و.... ماهی 600-700 هزار تومن فقط پول دکتر و داروهاشونه!!! خانواده ای رو میشناسم که سرپرست خودشو از دست دادن 4 تا دختر دارن که هر 4 تا ازدواج کردن ماهی علاوه بر اجاره خانه و... باید مایحتاجی مثل گوشت و مرغ و برنج و... تهیه کنن به فکر اینا کی باید باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اینو با رابطه اونجا کاشتن، هیچی از حق و حقوق نمیدونه
ناشناس
|
-
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
باسلام وتشکر از کسانی که برای احقاق حق بازنشستگان نلاش میکنند .خواهشا کاری کنید که علاوه براینحقوق ناچیزی که به بازنشستگان میدید لااقل مثل ادارهای دیگه بن های رفاهی وخواربار هم بدید که کمکی به حال این اقشارزحمت کش باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چراهیچکس‌به‌فکربازنشسته‌های‌تامین‌اجتماعی‌نیست‌اینقدرپول‌بیمه‌کم‌میکنندبیمه‌تکمیلی‌کم‌میشه‌بازم‌هزینه‌هاوتعرفه‌هاازادحساب‌میشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اگر قراراست حقوق حداقلی ها اضافه شود چرا از حقوق ما کم شده وبرای ما ۱۵درصد افزایش شامل شده باسی سال سابقه دو میلیون و نه صد حقوقم بوده ۱۵ درصد اضافه شده که بسیار کمتر از رشد تورم است این بی انصافیست دولتی که شعار همسان سازی را میدهد بودجه آنرا فراهم کند.چرا بودجه آنرا فراهم نمیکند چرا بدهی تامین اجتماعی را پرداخت نمیکند از حق ما کاسته تا شعار خود را عملی سازد حقوقهای نجومی را از کجا میاورد مارا دریابید از خدا بترسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
باسلام تاز مانیکه تحریم وجود دارد وتورم افسار گریخته حقوقهایمان روزبروز از ارزشش کاسته می شود تنها راه بستن تنگه هرمرز و تحریم نفتی واقتصادی کشورهای اروپایی و بعضی از کشورهای عربی است و صادرات ونزولایی متکی به نیروی نطامی است فعلا قوانین بین الملل قوانین جنگلی است و همدردی با مردم واستفاده از کالاهای ایرانی وکمک به محرومان وفقط سجده در مقابل خداوند متعال است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
کاملا مشخص است که سالاری ناراحته که حقوف بازنشستگان ت م امتماعی همسان سازی شود یعنی چه اازامی نیست که حقوف ما۲۸۰۰ شود اگرازالزام قانون حرف میزنی باید حقوق ما۵میلیون باید باشه پس ازالزام قانون صحبت نکن
عبدالله زارع بهرام آبادی کد ملی ۴۶۶۹۵۲۵۰۶۹
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
افرادی که شکایت کرده، اند؟ در مورده ۲درصد بیمه جانبازان چی شده لطف کنید هرچه زودتر اقدام نمایید لطفا...
قبلا از همکاری شما سپاس گذارم....
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جانباز دیگه قدیمی شد ، الان سردار مد شده .
اعتراض بکنی جواب میشنوی برای خدا رفتی جبهه ، برو از خدا بگیر .
نادر زارعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
شما خوب میدونید پارتی بازی ساختی با ساخت باخت دو سال اخر پرداخت بیستر حقوق بالا می گیرند اگر تو ۳۰ سال پروندش نگاه کنید پرداخت بالا ندارند همه می توانند این گار کنند مصلمنه نه ما زمان کارگری حقوق خودمن زور میگرفتیم ام هم خود خورد
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
دقیقا به این میگن قانون من درآوردی سازمان تامین اجتماعی کارگر من من با حداقل پرداختی حق بیمه ومالیات پرداخت کرده‌ و وسال آخر بیشتر پرداخت کرده یعنی قانون را دور زده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
آقای مدیر به این مسئله توجه کنند که دو مشکل اساسی در تعیین حقوق بازنشستگان وجود دارد یک اینکه مخصوصا کسانی که ... زمان پایان بازنشستگیشون را در اول یا ماه های میانی سال در نظر میگیرند که افزایش سالیانه اینگونه افراد روی حقوق ندارند و میانگین دوسال آخر کم میشه و کسی که مثلا تو مهر بازنشست میشه میانگین ۲۴ ماه قبل میشه سه سال قبل واین شش ماه افزایش حقوق نه طرف حقوق داشته و نه میانگین براش حساب میشه دو اینکه برخی سالهای اولیه بیمه کامل با اضافه کار پرداخت کردند و گاهی طی دو یا سه سال اخر با مشکلاتی مواجه میشن که نمیتونن اضافه کار داشته باشند دوباره میانگین دوسال اخر در حقشون ظلم میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
نمیدونیم قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس مگر قرار نبود کف حقوق ۲۸۰۰بش بعدا همسازی حال کف حقوق با همساسازی به ۲۷۵۰ خر حودتان هستید حقوق خودت چقدر خجالت بکشین خدا هم هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
این حقوقش با دلار حساب میشه نه با تومان
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
باعرض سلام و خسته نباشید.من یک بازنشسته هستم ک تاالان دریافتیم۱میلیون وششصدهزارتومن بوده که خداشاهده دارم ماهی۲میلیون و۲۰۰هزارتومن فقط قسط میدم۳۰سال بیمه ریختم حساب ک الان انقددریافت کنم؟ک الان برای گذروندن خرج زندگیم با۶۰سال سن برم راننده ماشین مردم بشم براماهی۲میلیون؟بازنشسته سراغ دارم ماهی۷میلیون حقوق میگیره آیامابنده خدانیستیم؟بااین اضافه حقوق من باید۲۰۰هزارتومنم بزارم روش ک فقط قسطموبدم این انصافه؟توروقران تورا بخدا ی فکری ب حال ماکنید...
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اگر پرداخت مبالغ پرداخت شده مستمری بگیران در بیمارستانهای خصوصی به بازنشستگان از سه چهار ماه به حدودا یکماه تنزل پیدا کند تا بازنشستگان به پول خود برسند بسیار متین و خوب خواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
چرا بازنشستگان کشوری همسان سازی تا 50 درصد حقوق مصوب شد ولی تامین اجتماعی تا سقف عدد ثابت 800 هزارتومان، مگر ما در دو کشور متفاوت زندگی می‌کنیم، ملاک برای تعیین سقف 800 چی بوده، این عین بی‌عدالتی هست، ما بازنشسته ها را تا این حد بازی ندید شرم آوره
پاسخ ها
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سازمان تامین اجتماعی هزاران قانون من درآوردی داره وهزار سوراخ موش وارثیه
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام من ۷۲ سال دارم راننده ماشین سنگین بودم ۳۰ سال سابقه کاری داشتم که بنابه کم لطفی برخی از ادمای بی وجدان صورت حساب بیمه هامو پرداخت نکرده بودن الان به زور با ۱۰ سال بازنشست شدم فقط ماهی ۵۰۰ تومن آخه بنظرتون این انصاف من با این حقوق چقد میتونم زندگیمو بچرخونم و شرمنده ی خونوادم نباشم این مسئولین کی میخوان ب داد ما برسن چرا هیچکس صدای مارو نمیشنوه بله اضافه بکنید ولی اونایی که اینقد کم حقوق میگیرن هم در نظر بگیرین ما وقتی رآی میدیم خیلی ها فقط وعده میدن وقت عمل که میاد هیچکس پشت لین مردم بدبخت وای نمیایسته واقعا متاسفم برا ادمایی ک فقط اسمشونو گذاشتن مرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اشتباه میکنید میرید رای میدید که براتون ایجاد توقع میشه.
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
۳ تومن فقط هزینه تست کرونا طرف رو جواب میده
بهتر نبود میگفتین برین بمیرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خجالت اوره!!!!!!!!
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
هیچ کس مقدار افزایش حقوق حداقل بگیران کار افتاده و مستمر بگیر تامین اجتماعی صحبتی نمی کند
راز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
این چه قانون مسخره ی همسانسازیه
اینکه حداقل کمتر بگیره پ چطوری میخوان همسان کنن
چرا فقط منت میزارن
خوب یکی از اون مسیولین زحمت کش خارج ندیده ی بی حقوق بدبخت بیچاره بیاد توضیح بده که جریان چیه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
انشاالله خیره
ناشناس
|
Canada
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جناب آقای سالاری لطفا برسی نماید حقوق افراد رسمی کشوری چقدراست ۲۲۴۷۰۰۰ هزار تومن است به انها اضافه نماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
لطفا شبکه خبر خواهش میگنم از اقای رییسی بپرسید پس کی هپکو اراک به ایمیدور واگذار میشه تا کی تحمل کنم این وضع حقوق دادن به ما نیست ما هم خانواده داریم تاکی حقارت بکشیم تا کی از زن و بچه هامون خجالت بکشیم تو رو حضرت عباس پیگیری کنید دلتان برای بچه هایمان بسوزه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بله درست فرمودند عالیجناب سالاری هیچ الزامی نداریم که حقوق رابه ۲۸۰۰۰۰۰۰تومان برسانیم بلکه بامنت روی مستمریبگیران این کار رامیکنیم اما الزام داریم حقوق نجومی هئیت امنا تامین اجتماعی وخصوصا رئیس رحمتکش سازمان راچند برابر کنیم علی برکت الله
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اگر مصوبات مجلس برای کشوریهاست چرا دولت بار مالی به سازمان تحمیل میکنه چرا مدیران سازمان باید دولتی باشه سهام شستارو میدادید به خود بازنشسته ها همسانسازیم نمیخواستیم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
سلام.قانون خاتون برعکسه. شمابایدحقوق کارگروزیادکنید نه اونایی که حقوق بالامیگیرن. جزارگان های دولتی هیچ شرکتی سنوات وحق بیمه رویدادن.مثل نفت وپتروشیمی وبقیه ارگانها کم حق کارگروبخورید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
در همه ی دنیا حقوق همه کارکنان و بازنشستگان دولت یکی ست فقط تو ایران با جدا سازی کشوری ولشگری و مستمری بگیر و....دسته بندی شده و هیچ حقی برای ملت قائل نیست ومؤظف نیست کاری بکنه و مشکلات رو حل کنه یا خدای نکرده یه مقدار تقلیل بده مشکلات رو وای بر ما مردم رها شده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خبری چرا نظرات پاک میکنی.....حالت خوب نیست ؟/مگه نمیدونی که مدیران و معاونان و روسا چطوری جق و حقوق ما بازنشستگان و مستمری بگیر ان بدبخت بیچاره ها تامین اجتماعی مثل اب خوردن نوش جان میکنند تورا به خدا چاپ بکن .....پاک نکن خدا راضی نمی‌شه. خودتان گناه کار نکنید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اقای سالاری چه با افتخار سخن می گفت / نمردیم معنای همسازی هم دیدیم / لعنت حق بر همه دست اندرکارانی که این کار با ما بازنشستگان و مستمری بگیر ان بدبخت بیچاره ها تامین اجتماعی کردی امیدوارم که خدا شماها اصلا نبخشد......
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر