کد خبر: ۷۴۲۳۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
کد خبر : ۷۴۲۳۱۶۰

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: انتظار داشتیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی مدارک باشگاه پارس جنوبی رای بازی با استقلال را صادر کند.

/رضاییان: کمیته انضباطی مدارک پارس‌جنوبی را هم لحاظ کند/ امیدوارم افاضلی امروز به تمرین بیایدبهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم در گفت‌وگو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی مبنی بر تکرار دیدار این تیم مقابل استقلال در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: قرار بود دیدار مقابل استقلال روز پانزدهم تیرماه برگزار شود. یک روز قبل از بازی خبر آمد که این تیم ۴ یا ۵ بازیکن کرونایی دارد. از طریق فرودگاه عسلویه پیگیر و متوجه شدیم که قرار است آن‌ها ساعت ۴ یا ۵ بعد از ظهر راهی استان بوشهر شوند. سپس قرار شد ساعت ۶ بیایند و بعد از آن، سایت‌های خبری اعلام کردند که ۳ بازیکن کرونایی دیگر به این تیم اضافه شده است.

قرار بود که بازی با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار شود

رضاییان ادامه داد: این موضوع ادامه‌دار شد و بازی مقابل استقلال برگزار نشد. حتی قرار شد که بازی با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار شود اما در نهایت بازی به حالت به حالت تعلیق  در آمد و مکاتباتی را با فدراسیون فوتبال انجام دادیم. دیروز کمیته انضباطی رای خود را صادر کرده است که البته ما به این رای اعتراض داریم.

قانون را نمی‌شود با نظر شخصی تفسیر کنیم

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در خصوص رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی ادامه داد: قانون را نمی‌شود با نظر شخصی تفسیر کنیم. شاید استقلالی‌ها مستندات دیگری به کمیته انضباطی داده‌اند اما پس از بررسی لیست استقلال در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، ۴۳ نفر را در لیست آبی‌پوشان می‌بینید. هیچ یک از آن‌ها نیز از لیست خارج نشده اند. مکاتباتی صورت گرفته و همین مکاتبات هم جای بحث دارد. خارج شدن یک بازیکن از لیست منوط به توافق آن بازیکن با باشگاه است. دستیار مجیدی که دیگر در این تیم حضور ندارد، همچنان کارت او ابطال نشده است. با هر منطقی که بررسی می‌کنیم کرونایی‌های استقلال ۲۵ درصد نمی‌شود.

کمیته انضباطی مدارک ما را هم لحاظ کند

او افزود: حالا هم می‌خواهیم که با عدالت رای صادر شود. دوباره مدارکی را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهیم کرد. سپس از آن‌ها می‌خواهیم که مدارک ما را هم لحاظ کنند و مطمئن باشید ما هم از قانون تبعیت می‌کنیم.

/رضاییان: کمیته انضباطی مدارک پارس‌جنوبی را هم لحاظ کند/ امیدوارم افاضلی امروز به تمرین بیاید


بیشتر بخوانید


کرونایی‌های استقلال مقابل تراکتور خیلی خوب بازی کردند 

رضاییان درباره اعتراض باشگاه پارس جنوبی به رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی گفت: دیروز با بهاروند مکاتبه کردیم و نامه‌ای که بهاروند به استقلالی‌ها داده و از آن‌ها خواسته که برای بازی با ما راهی جم شوند، موجود است. در تست‌های راستی‌ آزمایی هم بازیکنان استقلال به ۹ نفر نرسیدند. اصلا تصور می‌کنیم که استقلال چند بازیکن کرونایی دارد و برای آن‌ها آرزوی سلامتی می‌کنیم و طبق شیوه نامه‌های بهداشتی بازیکن کرونایی باید ۱۴ روز به قرنطینه برود اما برخی از این افراد خداراشکر روز بازی با تراکتور وارد زمین شدند و اتفاقا خیلی هم خوب بازی کردند. این موارد با یکدیگر همخوانی ندارند.

رای کمیته انضباطی بدون بررسی با ما صادر شده است

او درباره ارجاع اعتراض باشگاه پارس جنوبی به کمیته استیناف گفت: قطعا این کار را می‌کنیم اما موضوع اصلی این است که رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی بدون بررسی با ما اعلام شده است. حداقل می‌شد کمیته انضباطی از ما مستنداتی بخواهد. در این روز‌ها منتظر بودیم که کمیته انضباطی دلایل و مستندات ما را بخواهد یا حداقل از سازمان لیگ استعلام بگیرد و همه می‌دانند که نامه بهاروند موجود است. لیست بازیکنان استقلال هم در کمیته نقل و انتقالات مشخص است. با همین اسناد بررسی کنند که آیا کرونایی‌های استقلال به ۲۵ درصد می‌رسند یا خیر. اگر چنین بود، ما قبول می‌کنیم اما اگر با علم ریاضی محاسبه کنیم ۹ نفر از ۴۳ نفر، ۲۵ درصد نمی‌شود.

/رضاییان: کمیته انضباطی مدارک پارس‌جنوبی را هم لحاظ کند/ امیدوارم افاضلی امروز به تمرین بیاید

امیدوارم افاضلی در تمرینات تیم شرکت کند

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در خصوص استعفای هومن افاضلی از هدایت این تیم تصریح کرد: استعفای افاضلی را در رسانه‌ها و فضای مجازی متوجه شدیم. با او تماس گرفتم اما تلفن او در دسترس نیست. البته با استعفای افاضلی مخالف هستیم و انتظار داریم که در ادامه تمرینات تیم حضور داشته باشد و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام /

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر