کد خبر: ۷۴۲۴۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
کد خبر : ۷۴۲۴۷۸۱

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در رابطه با مسائل مختلف توضیحاتی داد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی خواجه‌ وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در درباره پایان مهلت سرخپوشان برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: درباره این خبر بزرگنمایی شده است. پیرو دعوای مطرح شده بین باشگاه و برانکو به این دعوا پاسخ داده و به دادگاه CAS اعتراض کردیم. این دادگاه روند شکلی هم دارد و وقتی اعتراضی را مطرح می‌کنید، باید ضمائم خود را هم ارسال کنید.

او افزود: فیفا از ما درباره ارسال ضمائم سوال پرسید و امروز پاسخ فیفا را دادیم. با این وضعیت باشگاه با خطری مواجه نیست.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: مدیریت باشگاه دنبال مذاکره و مصالحه با برانکو است و صرف نظر از نتیجه دعوی، پیگیر حل موضوع از طریق مذاکره هستیم. همزمان پرونده مطرح شده در CAS هم مدیریت می‌شود و این موضوع هم با کمترین هزینه و بهترین شکل انجام می‌شود.


بیشتر بخوانید


خواجه وند گفت: گزارش‌های نیمه موثق من و باشگاه را تحت فشار قرار می‌دهد، خود پرونده تحت فشارم نمی‌گذارد. باور کنید اینگونه اخبار شرایط را برای ما سخت و تصمیم گیری را مشکل می‌کند. برخی‌ها هم می‌گفتند چرا از این پرونده دفاع کردید.

وی افزود: بار‌ها گفته ام باشگاه پرسپولیس ۶ ماه قبل حتی امکان پرداخت حداقلی را هم نداشت، اما اکنون امکان مذاکره و پرداخت وجوه را به بهترین شکل دارد. این پرونده تاکنون مدیریت شده است. نتیجه دعوا و اینکه رای علیه ما صادر شود بحث دیگری است. من شرایط مدیریت باشگاه را هم در نظر می‌گیرم، اما اگر کار به اینجا نمی‌رسید، ۶ ماه قبل پرسپولیس با محرومیت مواجه می‌شد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: موضوع مورد مطالبه برانکو در ابتدا یک میلیون و ۷۵۰ هزار یورو بود، اما اکنون با دفاعیات صورت گرفته یک میلیون و ۵۰ هزار یورو است.

وی ادامه داد: این نگاه به دعوا‌های مطروحه علیه تیم‌های ایرانی، ملی و حرفه‌ای نیست. همین خبری که امروز پخش شد برای ما و هواداران ایجاد نگرانی و استرس می‌کند. اعتراض حق پرسپولیس است و فیفا هم پس از طرح اعتراض می‌گوید کپی مدرک را هم بفرست.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ