کد خبر: ۷۴۴۵۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
کد خبر : ۷۴۴۵۰۴۳
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

سربازان گمنام امام زمان (عج) شنبه این هفته، شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر را دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شنبه یازدهم مرداد خبری در رسانه‌ها منتشر شد که حاکی از دستگیری جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعات بود. در پرونده این گروه جنایت‌های بسیاری مانند بمب گذاری در حسینیه سیدالشهدای شیراز و قصد انفجار سد سیوند شیراز مشاهده می‌شود که در این میان بمب گذاری در حسینیه سیدالشهدای شیراز حادثه‌ای خون بار است که افراد بی گناه بسیاری در آن به شهادت رسیدند.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

جمشید شارمهد

اما آنچه در این میان اهمیت دارد و لازم است تا از آن ها مطلع شویم، جنایات و اعضای گروه تروریستی تُندر هستند.

گروه تروریستی تندر چگونه تشکیل شد؟

این گروه یکی از گروه‌های تروریستی و ضد انقلاب است که در جریان گروه‌های معاند و طرفداران رژیم پهلوی فعالیت می‌کند. برخی کارشناسان سابقه تاسیس این گروه را در سال‌های نخست دهه ۸۰ و یا به طور دقیق‌تر سال ۱۳۸۳ می‌دانند. 

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

فرود فولادوند

نام دقیق‌تر این گروه انجمن پادشاهی ایران (تندر) است که طبق اطلاعات در دسترس فتح الله منوچهری با نام مستعار فرود فولادوند در سال‌های نخست تاسیس این گروه و تا سال ۱۳۸۵ رهبری آن را برعهده داشت پس از بود که جمشید شارمهد در همان سال رهبری آن را برعهده گرفت. البته فتح الله منوچهری در سابقه خود ارتکاب به جرم‌هایی مانند فحشا و اغفال دختران را نیز در کارنامه دارد که در یک مورد آن توسط واحد ضد ترور پلیس اسکاتلندیارد دستگیر و پس از ۴۸ ساعت با پا درمیانی مسئولان سازمان اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) از زندان خارج می‌شود.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

این گروه ارتباط خود را با یکی از اعضایش پس از دستگیری کتمان کرده که پس از حضور محمدرضا علی زمانی معروف به بردیا در دادگاه انقلاب، ارتباط وی با گروه انجمن پادشاهی ایران نیز اثبات و اعلام می شود. اما اندکی پس از اعدام این فرد در سال ۸۸ وبگاه این گروه تروریستی بلافاصله در یادبود او یک پوستر منتشر می‌کند.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

محمدرضا علی زمانی؛ تروریستی که دستگیر و اعدام شد

یک عضو دیگر این گروه به نام محمدرضا علی زمانی نیز در سال ۸۸ به جرم تلاش برای بمب گذاری و انجام عملیات تروریستی در حادثه حسینیه دستگیر و سپس با احراز جرمش به دار مجازات آویخته می‌شود. محمد جواد لاریجانی دبیر سابق ستاد حقوق بشر قوه قضائیه اتهام او را مرتبط به حادثه بمب گذاری یک سال قبل در سال ۸۷ در حسینیه سیدالشهدای شیراز اعلام کرد.

طبق اعلام برخی از منابع، علی زمانی فعالیت‌های خود در این گروه تروریستی را از سال ۸۶ و در شبکه رادیویی منتصب به این گروه به نام رادیو تندر آغاز کرده بود. خبرگزاری ایسنا روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه سال ۸۸ در خبری اعلام کرد دادگاه انقلاب درباره دو تن از متهمان به محاربه علیه نظام اسلامی به نام‌های آرش رحمانی‌پور و محمدرضا علی زمانی، اطلاعیه‌ای منتشر کرد. که متن اطلاعیه مربوط به محمدرضا علی زمانی در ادامه آمده است.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

محمدرضا علی زمانی سمت راست، آرش رحمانی پور سمت چپ

در این اطلاعیه آمده است؛ «محمدرضا علی زمانی»، فرزند اسماعیل، با نام مستعار بردیا، در سال‌جاری (سال ۸۸) به اتهام عضویت در گروهک ضد انقلابی انجمن پادشاهی دستگیر شده بود. حسب اظهارات اولیه وی قبلاً از طریق غیرقانونی از مرز ایران خارج شده و به کردستان عراق رفته و درخواست پناهندگی سیاسی کرده بود. وی در مدت اقامت در عراق با فرود فولادوند ارتباط برقرار و با رابط ضد انقلاب خود به نام جمشید نیز آشنا می‌شود.

نامبرده با ادعای این که گروهکی ضدانقلابی به نام سیمرغ آریایی در ایران تشکیل داده، به جمشید پیشنهاد بهره‌گیری از گروهک مذکور در راستای مقابله با نظام را ارائه می‌دهد. وی همچنین در مدت اقامت در عراق، با نیرو‌های آمریکایی مستقر در سلیمانیه نیز مرتبط شده و به اشغالگران آمریکایی پیشنهاد تشکیل یک شبکه ماهواره‌ای برای تبلیغ علیه جمهوری اسلامی ایران را در صورت تأمین مالی از ناحیه آنان ارایه می‌کند و نهایتاً نیز در مصاحبه با شبکه‌های ماهواره‌ای ضدانقلاب به ترویج تفکرات ضددینی و انحرافی خود پرداخته و آن‌ها را نیز در یک لوح فشرده جمع‌آوری و تکثیر کرده بود.

 زمانی همچنین در مصاحبه با شبکه‌های تلویزیونی بیگانه از جمله یور. تی. وی مطالبی در رابطه با قتل‌های زنجیره‌ای، تحریف آیات قرآن، تهدید افراد فعال اسلامی و امثال آن را به انجام رسانده و افرادی را جهت انجام عملیات تروریستی به رابط ض انقلاب خود معرفی می‌کند.

علی زمانی همچنین با عوامل فعال در گروهک ضدانقلابی انجمن پادشاهی در زمینه تامین منابع مالی و نیز کسب آموزش شیوه راه اندازی هسته‌های تروریستی، ساخت بمب‌های دستی و انفجاری مرتبط می‌شود. نامبرده همچنین طریقه ساخت بطری‌های انفجاری را از طریق پست الکترونیک به مرتبطین خود در ایران آموزش داده بود تا در زمان اعلام از سوی گروهک انجمن پادشاهی، برای انفجار در مراکز دولتی از آن استفاده شود.

وی همچنین اسامی و محل سکونت تعدادی از نیرو‌های بسیجی ساکن اسلامشهر را هم از طریق رابطین خود در ایران، به انجمن پادشاهی و رابط ضد انقلاب خود ارائه کرده بود.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

زمانی پس از بازگشت به ایران با فردی با نام مستعار سام آشنا شده و در خصوص انجام عملیات تروریستی در نماز عیدفطر مصلای تهران نیز گفت‌وگو می‌کند و تا زمان دستگیری نیز، ارتباط‌های خود با گروهک انجمن پادشاهی ایران و رابط ضد انقلابی خود از طریق ایمیل و تلفن را هم حفظ کرده بود.

متهم به تمامی موارد فوق اقرار کرده و براین اساس کیفرخواستی به اتهامات محاربه، توهین به مقدسات، فعالیت تبلیغی علیه نظام، تبانی و اجتماع با هدف اقدام علیه امنیت و خروج غیرقانونی از کشور علیه نامبرده صادر و پرونده جهت رسیدگی به یکی از شعب دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال می‌شود.

متعاقباً در پی رسیدگی به اتهامات نامبرده، دادگاه انقلاب اسلامی نیز وی را به اتهام محاربه به اعدام و از باب توهین به مقدسات به پنج سال حبس محکوم کرد که حکم یاد شده پس از اعتراض محکوم، در یکی از شعب دادگاه تجدید نظر استان تهران رسیدگی و عینا تایید می‌شود.

اهداف گروه تروریستی تندر چیست؟

گرایش های فکری این گروه ضد دین و شاه پرستانه و در خط معاندت با نظام جمهوری اسلامی است. در واقع هدف تاسیس این گروه براندازی نظام جمهوری اسلامی از طریق اقدامات تروریستی است.

روش‌های فعالیت گروه تروریستی تندر

این گروه که همانند سایر گروهک‌های ضد انقلاب از سوی معاندین نظام اسلامی و کشور‌هایی همچون آمریکا و رژیم جعلی صهیونیسیتی تغذیه مالی می‌شود، از طریق رادیو و تلویزیون و همچنین فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام اهداف خود را دنبال می‌کند. این گروه تروریستی در وهله نخست سعی دارد تا از همین طریق شروع به دین زدایی از افکار و اندیشه بینندگان را انجام دهد.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

یکی دیگر از اقدامات این گروه تروریستی طراحی و اجرای انفجارهای گسترده در نقاط مهم کشور بود که قرار بود تا این هدف از طریق جذب افراد در داخل کشور انجام شود. در کنار پیشبرد این هدف، ارائه آموزش های نظامی و اطلاعاتی به افراد جذب شده در داخل کشور دیگر هدف این گروه بود. 

انجام اقداماتی همچون گسترش شبکه رسانه ای با استفاده از فضای ماهواره و اینترنت، استفاده از عناصر جذب شده جهت انجام اقدامات اطلاعاتی و جاسوسی، شناسایی و انجام اقدامات اطلاعاتی علیه عناصر و نیروهای طرفدار جهت ترور، ایجاد رعب و وحشت در کشور با انجام عملیات های تروریستی و به شهادت رساندن شخصیت های سیاسی و صاحبان اندیشه در جامعه از مهم ترین اهداف این گروه تروریستی است.

اقدامات شاخص تروریستی گروه تندر 

این گروه تروریستی تاکنون اقدامات بسیاری را علیه کشورمان انجام داده است. اعضای این گروه تروریستی در یک مورد از اقدامات تروریستی ناموفق خود در ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۸۷ در حالیکه مشغول ساخت بمب در هتل جهان تهران بودند، شناسایی و دستگیر شدند. البته این گروه تروریستی نخستین اقدام موفق خود را با بمب گذاری در حسینیه سیدالشهدای شیراز در ۲۴ فروردین انجام داد که در این حادثه متاسفانه ۱۴ نفر شهید و ۲۰۰ نفر نیز مجروح شدند.

این گروه بیکار ننشست و ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ با هدف اقدام تخریبی در حرم امام خمینی (ره) در هنگام برگزاری مراسم عمومی دست به اقدام تروریستی زد که ناکام ماند. البته اقداماتی همچون عملیات تروریستی در مقابل کنسولگری روسیه در رشت، تلاش جهت انفجار مخازن و خطوط انتقال نفت در بندر گناوه، انفجار در مقابل منزل امام جمعه نهاوند، تلاش ناکام برای منفجر کردن سد سیوند شیراز و همچنین تلاش ناکام برای انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران از جمله عملیات‌های این گروه بودند.

گروه تروریستی تندر از تاسیس تاکنون

تروریست‌های اجاره‌ای در چنگال اطلاعاتی ایران

همانطور که در ابتدای این گزارش نیز اشاره شد، گروه‌های تروریست و معاند انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مشغول به توطئه علیه انقلاب و کشورمان هستند و این هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) است که همواره باعث ناکامی این تروریست‌های اجاره‌ای در ارتکاب جرم‌های گوناگون  ضد ملت ایران هستند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۸۱
در انتظار بررسی: ۰
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
با نام ویادخدا.هرکسی به وطنش خیانت کند باید به شدیدترین مجازات محکوم شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خدانهگدارسبازان گمنام حضرت ولیعصر(عج)که اینچنین برای نظام جمهوری اسلام افتخار آمیز افتخار می آفرینند مرحبا خدانگدارتان باشد هرچه بگیم کم گفته ایم
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
من دست سربازان عزیز گمنام امام زمان را میبوسم و یه خواهش دارم از این عزیزان .شما عزیزان که این قدر با تدبیر و پیشرفته هستید که در کشور دیگری رد یک جانی را میگیرید
مسلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
سلام و خسته نباشید..بهشت گوارای وجود تمامی سربازان مخلصه واقعی وطن عزیزمون ایران.خدا قوت ای بزرگمردان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
دزدهای داخلی بیت المال هم باید اعدام شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
ان شالله به زودی درشیراز روبه روی حسینیه سید الشهدابه دست بچه های حسینیه اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
درود بر وزارات اطلاعات ،مرگ بر آمریکا و اسرائیل و ال سعود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
درود بر سپاه پاسداران که واقعا پاسدار انسانیت هستن .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
با عرض سلام و احترام خسته نباشید
ای کاش منم با سربازان گمنام امام زمان (عج) بودم آه آه آه جانم فدای ایران خون ما از سربازی امام زمان رنگین تر نیست
اون گروهک تروریست رو باید اونقدر شکنجه بدید تا بگه یک سال پیش فلان روز با کی بوده و چی خورده اول اعتراف سنگينی بگیرید ازش بعد بدید به دست اون خانواده های شیرازی که شهید شدن ای کاش منهم یک سرباز وطن بودم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خدا پشت و پناه همگی تون سربازان امام زمان عج
روح سردار ناظر خدمت های خالصانه شماست اجرکم عند الله
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
چه ازادی و حقوق بشری خواهد بود
چه حکومتی جانانه ای خواهد بود
که با خرابکاری در سد و بمگذاری در مناطق مختلف بوجود بیاد
چی میشه
برمیگردم به زمان هیتلر
وای به ان روز
خوبه همه این داعشی های تروریست عجوزه و
دم موت هستند
و شاید کرونا به حساب همشون برسه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
با سلام امشب13/5/99از اخبار کانال شش برنامه شادمهر یه نمایش گذاشته شد .میخواستم به برادرانم خسته نباشید بگوئیم البته فردا صبح نیز دورکعت نماز برای موفقیت سربازان گمنام می خوانم ..تشکر .تشکر
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
با خراب کردن سد و گذاشتن بم
در مساجد .حسینه ها ووووو
میخواستند ازادی و حقوق بشر بیاورند
دولتی که اینجوری تشکلیل بشه
چی میشه
با کودتا فرقی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
جالبه سلطنت طلبها ادعای آریایی بودنشون گوش فلک رو کر کرده ولی معلوم نیست چرا از یهودیها دستور میگیرند در صورتیکه یهودیت دقیقا جریان مخالف آریایی (نجابت) بوده و هست. اون شاه بی لیاقتشون هم همینطور بود جرات نداشت کشورو از وجود جواسیس اسراییل پاک کنه که هیچ تازه به سازشون میرقصید.
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خدا را شکر که سرباز ان هوشیاری داریم که راحت شب میخواهیم چون آنها بی منت بیدارن خدارهبر عزیز را تاابدبرای این ملت نگه داره خداقوت برادران گمنام
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
زنده باشید بچه های عزیز ایران. دست مریزاد سربازان گمنام امام زمان.خدا یار و یاورتان باشد سربازان وطن
پژمان
|
France
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
سلام لطفا یک فکری هم به داد این گرونی این مملکت برسید این امواج نمیتونه مردم روگرونی وتورم هزار درصدی فراموش کنه مردم نان ندارن بخورن اجاره خونه ها رونگاه کنید قیمت لوازم رونگاه کنید ول کنید این حرفها رو
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اعدام برا اینا کمه
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
در کدام کشور مخالفین بمگذاری در سد میکنند
که باعث کشتن و نابود شدن شهرها میشود
به اسم ازادی و حقوق بشر دورعین
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
پول مفت میگرفتند و جیره خوار و مزدوری بیش نیستند
که نه اخلاق دارند و نه دین
فقط بفکر خودشون هستند که از ملت مایه بگذارند
و به اسم ملت به نون و ابی برسند و اگر
موفق به سرنگونی نظام شدند .
به پست و مقامی برسند
لاشخورهای پست فطرت ایند
که برای رسیدن به پست و مقام
همه نوع جنایتی میکنند .فرصت طلب ترین
مصمم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اینها نشان می دهد که این سرسپردگان به استکبار و صهیونیسم جهانی که امروز تحت عناوین مختلف سلطنت طلب و منافق و وهابی و وووو برای برگرداندن سلطۀ چپاولگرانۀ آمریکا و صهیونیسم متحد شده اند و جنگ احزاب دیگری علیه اسلام و مسلمانان به راه انداخته اند اما باید بدانند که امروز هم فرزند آن شیر بیشۀ اسلام ، امیرالمؤمنین علی علیه السلام ( آقا بقیه الله الاعظم روحی فدا ) پرچم لشگر اسلام را در دست دارد و از پشت پرده لشگر اسلام هدایت می کند و با قدرت علوی خود مرحب ها و عمربن عبدودهای آنها را به خاک مذلت می نشاند .
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
ان شا الله گزینه بعدی مسیح علینژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دمتون داغ. ناز شست دارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خدا پدر و مادر سربازان گمنام رو بیامرزه و بهشون قوت مضاعف بده .
دمشون گرم
بالاترازفرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
آگاه باشید که خداوند منتقم در کمین ستمکاران عالم هست
فدایی امام خامنه ای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود خداوند بر سربازان گمنام امام زمان. مدافعان ایران و اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود بر سربازان گمنام ..خواهشا اگه ممکنه اختلاسگران را هم برگردونید خوشحال مون کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود بر سربازان گمنام امام زمان(عج)،درود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
زجر کشش کنید
آرمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
طرف انقدر پیر و فرتوت هست که اگه نمیگرفتین هم به مرگ طبعی میمرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اطلاعاتی که دارد مهم است.
محمدآبادان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود بر رهبر فرزانه وشجاع انقلاب درود بر فرزندان انقلاب و درود بر پاسداران سپاه که امنیت را برای ملت به ارمغان آورده اند .
محمدآبادان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود بر رهبر فرزانه وشجاع انقلاب درود بر فرزندان انقلاب و درود بر پاسداران سپاه که امنیت را برای ملت به ارمغان آورده اند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
کنکور را به تعویق بیاندازید
14 استان در وضعیت قرمز
در مناطق گرم نمی توان 4 ساعت ماسک زد
کولر هم نمی توان روشن کردن
در ورزشگاه به جز مشکلات دیگر زیر افتاب نیز هستیم همچنین وزش باد و گرد و خاک می تواند مشکل ساز شود
#تعویق_کنکور
#لغو_کنکور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
به نام خدا انشالله همانطور که دل مردم را شاد می کنید خداوند دل شما را شاد و سختی ها را بر شما آسان کند به امید به درک واصل شدن یا دستگیری و محاکمه تمام دشمنان این ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
وطن فروش وطن فروش اعدا م بایدگردد
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خداوند دشمنان مارا احمق افرید که فکر میکنند بااین کشتنها ترورها میتوانند کشور مارا به زانو دراورند امازهی خیال باطل. درود بر سربازان گمنام امامزمان ارزوی پیروزی اسلام ومسلمین وکشور ما وطول عمر مقام ممظم رهبری باهوش وکیز ما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خداکنه همه ی مفاسددرهرجرمی به سزای اعمالشان برسندومجازات سخت بشن سربازان گمنام زمان بهشت برین لیاقت شماست
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
انشاالله خبر خوشحال کننده بعدی دستگیری مسیح علینژاد ملعون.
میمون زشت
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
میمون ک زشت نی مرتضی
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
پرچم بچه های انقلابی بالاست
و مسئولانمان هم همچنان در کشو قوس برجام و فرجام و پسا فرجام
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
سید محمداگر واحدپول سکه (طلاونقره) بصورت اسکناس بشه احتکار و اختلاس تمام میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خسته نباشید به سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) . لطفاً هرچه سریع تر این عفریته , یعنی مصی پولینژاد رو هم بگیرید بیارید . بدید رضوانی باهاش مصاحبه کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود به شرف سربازان گمنام امام زمان
خسته نباشي دلاور
خدا قوت پهلوان
زنده باد ايران عزيز
همایون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
سلام خسته نباشید به سربازان گمنام که حافظ امنیت ایران عزیز هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اینم از گروه تشه برق که شکر خدا نابود شد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
سلام و درود بر سربازان گمنام امام زمان(عج)
يوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دلم خنک شد دست راستش رو سر ربع پهلوی این یارو که طبقه ششم کاخ سفید بود چطور دستگیر شد
داودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
با عرض سلام و خسته نباشیدانشاالله امام زمان همیشه پشتوپناهتات ای کاش میشد اینگونه افراد جلو چشم تمام ملت ایران نه بلکه تمام دنیامجازات میشد درس عبرتی برای همه کج خرج فکراباشه
ابراهیم نبی ئی نوکر حاج قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
جانم فدای سربازان امام زمان عج تعالی باد زنده باد سپاه زنده باد سربازان امام زمان عج تعالی واقعا از دستگیری این کثافت خیلی خوشحال شدیم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
انشاالله
یافا
|
United Kingdom
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اگر سه به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهيم...مرگ بر منافق,مرگ بر خائنین به وطن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
آقا تو رو خدا اینجور آدما رو باید اول تکه تکه کرد بعد جرمشان را گفت درود بر سربازان امام زمان عج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
واسه اینا اعدام هم کمه باید زنده زنده آتیششون بزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود به شما سربازان گمنام امام زمان (عج) خداوند تبارک وتعالی پشت و پناه تان باشد انشاالله
سیدوحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
با افتخار ایرانی ام با افتخار چشم دشمنا در بیاد. تو این مملکت اگه بی کاری و گرونی نبود بهترین زندگی رو مردمش داشتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
باسلام:بنظرم اگرسریع وقاطع بدون محاکمه اعدام میشدنندتاحالااین همه ریشه نداده بودنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
بدون محاکمه که نمیشه باید اطلاعاتی که دارن رو بدن بعدش برن اون دنیا
ناشناس
| United States |
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
بنظرت نباید کشش بدنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
باسلام:بنظرم اگرسریع وقاطع بدون محاکمه اعدام میشدنندتاحالااین همه ریشه نداده بودنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خدا قوت عزیزان سلحشور سربازان گمنام امام زمان اجرتان با همان سیدالشهداء که شهدای شیراز مهمانش بودند لعنت ابدی بر دشمنان ایران اسلامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
مسئولان فاسد و اختلاسگر را نیز دستگیر کنید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اگر واحدپول سکه (طلاونقره) بصورت اسکناس بشه احتکار و اختلاس تمام میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دستمریزاد به سازمان اطلاعات و نیروهای مسلح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
ممنون بابت دستگیری کسانی که افراد بی گناه رو میکشتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
این گروه های تروریستی که بی هویت تر از خودشان پیدا نمی شود، کور خواندند، انقلاب اسلامی زنده و توفنده پیش می رود. پدر این گروه ها آمریکای تروریستی است که نفس های آخرش را می کشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دیر یا زود دستان مقتدر سربازان گمنام امام زمان عج گلوی تمام معاندین و تروریست های ضد انقلاب را خواهد فشرد.
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
علی لعنت ال...قوم الظالمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
وطن فروشند تا وطن پرست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
مرحبا،ولی خدا وکیلی شما که رئیس این گروه رو و عبدالمالک ریگی رو دستگیری کردین چطور نتونستین (خاوری) رو بگیرید
نمی دونم نمی تونین یا نمی خواست که دست گیرش کنید
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
فقط و فقط اعدام اونایی که میگن اعدام نه خائن هستند
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
با سلام و درود به قهرمانان گمنام امام زمان عج
دعای خیر مردم ایران و همه آزادگان جهان بدرقه راهتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
هر اقدام تروریستی علیه مردم از هر جریانی محکوم و عاملان آن باید پیگرد قضایی و قانونی شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
هر اقدام تروریستی علیه مردم از هر جریانی محکوم و عاملان آن باید پیگرد قضایی و قانونی شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
واقعا دمتون گرم فقط ایکاش میشد چند تا از این مجری های من وتو و
بی بی سی فارسی رو هم میشد گرفت چه حالی میداد البته دور از انتظار هم نیست
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
تمام این جنایت ها زیر سر رژیم نجس و شیطانی صهیونیست است باید به یک طریقی سر این رژیم شیطانی و حیوانی له شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
سلام و درود و خسته نباشی خدمت سربازان گمنام آقا امام زمان عج دسته یاری و مدد آقا امام زمان عج همواره یارتان باد
ف.ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
درود برشرف سربازان گمنام امام زمان(عج)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
خدا لعنتشون کنه...اعدام قط
ناهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
به امید دستگیری معصومه علی نژاد
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ