کد خبر: ۷۴۴۵۳۱۳
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
کد خبر : ۷۴۴۵۳۱۳
گروه : سیاسی » مجلس
کریمی فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس بر ضرورت افزایش روند اعتماد عمومی به اندیشه‌های کارآمد انقلابی با تلاش روزافزون قوای سه گانه کشور تأکید کرد.

علی کریمی فیروزجایی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به نقش دولت در افزایش کارآمدی نظام اظهار کرد: در شرایط کنونی که التهابات غیر طبیعی اقتصادی عرصه‌های حکمرانی را تحت تأثیر قرار داده است، سازمان یافتگی تصمیمات در مسیر پیشرفت همه جانبه کشور ضرورت دارد.

وی نقش دولت را در افزایش کارآمدی انقلاب بیش از سایر قوای کشور دانست و افزود: دولت باید در یکسال باقی مانده عمر خدمتش ریل مسیر فعالیت خود را تغییر دهد.


بیشتر بخوانید


دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور هم‌راستایی دولت و مجلس را در تحقق اهداف محوری انقلاب مهم و اساسی دانست و گفت: دولت باید با هماهنگی مجلس یازدهم به بهبود اوضاع اقتصادی و معیشت مردم توجه کند، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر حل مشکلات بنیادی کشور از طریق تعامل با دولت تمرکز کرده‌اند.

کریمی فیروزجایی با اشاره به ترافیک کاری کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به اهمیت راهبردی تصمیمات این کمیسیون‌ها در حل چالش‌های پیش رو، پیگیری طرح‌های عملیاتی در این کمیسیون‌ها با دقت و وسواس کامل در حال انجام است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی رسانه‌ها و صاحبان تریبون که با بی حوصلگی نسبت به مجلس یازدهم اظهارنظر می‌کنند، افزود: مجلس یازدهم در چارچوب سیاست‌های کلی نظام به وظایف کلیدی خود می‌پردازد.

کریمی فیروزجایی با اشاره به اهمیت نقد مشفقانه و اظهارنظر کارشناسی درخصوص کارکرد مجلس گفت: نخبگان و فرهیختگان جامعه می‌توانند با ارائه نظرات مبتنی بر دیدگاه‌های کارشناسی و اصولی در فرآیند تصمیم سازی‌های راهبردی خانه ملت مشارکت کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ