کد خبر: ۷۴۴۶۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
کد خبر : ۷۴۴۶۶۵۱

 مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: وجود مشاغل کاذب یا مزاحم در حاشیه اتوبان پاسداران این کلانشهر علت اصلی حوادث و تصادفات در این مسیر است.

مشاغل مزاحم در حاشیه اتوبان پاسداران تبریز علت اصلی تصادفات است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،آدی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: تمامی نهاد‌های مرتبط با ایمنی شهروندان باید برای برخورد با تخلفات و افرادی که موجب یا علل بروز حادثه برای شهروندان هستند، تلاش مجدانه‌ای انجام دهند.

او گفت: برخورد با مشاغل کاذب، جمع آوری دستفروشان و دیگر عواملی که سبب کاهش سرعت، جلب توجه و توقف رانندگان در حاشیه اتوبان و ایجاد گره‌های ترافیکی می‌شوند باید در دستور کار سازمان ها، مناطق و نهاد‌های مرتبط باشد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با بیان اینکه اتوبان‌ها به منزله شریان‌های تنفسی در کلانشهر‌ها هستند، گفت: ایمن سازی و ساماندهی اتوبان‌ها با تعامل تمامی نهاد‌های مرتبط امکان پذیر است.

آدی بیگ با اشاره به اینکه این سازمان برای ساماندهی این مسیر‌ها اقداماتی انجام داده است، افزود: ورودی و خروجی اتوبان ها، تجهیزات ترافیکی اتوبان‌ها و نظارت و مدیریت همه جانبه بر حاشیه و مشاغل و اصناف مشغول در حاشیه اتوبان‌ها تاثیر بسزایی در کاهش آمار حوادث و سهولت جابجایی و دسترسی شهروندان به نقاط مختلف شهر ایفا می‌کند.

او گفت: کارشناسان معاونت اجرایی، دفتر فنی و کارگاه سازمان ترافیک به طور مستمر از تجهیزات ترافیکی و تابلو‌های راهنمایی در ورودی‌ها و خروجی‌های اتوبان شهید کسایی و پاسداران بازدید کرده و با موارد تخلف برخورد می‌کنند.

 اتوبان پاسداران تبریز در شمال این شهر واقع شده و به رغم گذشته چندین سال از افتتاح آن، بسیاری از ورودی‌ها و خروجی‌های آن غیر استاندارد بوده و آسفالت نامناسب در بسیاری از قسمت‌های آن، مزید بر علت شده و مشکلاتی را برای رانندگان به وجود آورده است.

منبع ایرنا

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ