کد خبر: ۷۴۴۷۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
کد خبر : ۷۴۴۷۵۶۲
معاون فنی باشگاه مس رفسنجان:

علیزاده گفت: ربیعی مربی با اخلاق و با معرفتی است که با منش پهلوانی خود فوتبال رفسنجان را حرفه ای‌تر کرد.

ربیعی با منش پهلوانی خود فوتبال رفسنجان را حرفه ای‌تر کردبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی علیزاده، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان درباره صعود تیمش به لیگ برتر فوتبال گفت: این فصل ۱۳ ماه طول کشید و روند فرسایشی داشت. پیش از شروع فصل با کریستیچوویچ قرارداد داشتیم، اما با او به توافق نرسیدیم و در فاصله ۱۲ روز تا شروع لیگ، با ربیعی قرارداد بستیم. تیمی که کریستیچوویچ بسته بود با تیم مدنظر ربیعی تفاوت داشت و ما جذب بازیکنان مدنظر ربیعی را در دستور کار قرار دادیم. برای صعود به لیگ برتر برنامه ۳ ساله داشتیم، اما خدا را شکر زودتر از موعد به هدفمان رسیدیم. در نیم فصل اول قهرمان شدیم و با حفظ روند خوب خود به لیگ برتر صعود کردیم.

علیزاده در ادامه گفت: تیمی که می‌خواهد به لیگ برتر صعود کند کار سختی دارد و تیمی که برنامه ماندن در لیگ برتر را دارد، کارش سخت‌تر است، بنابراین در لیگ بیستم کار سخت تری داریم. برنامه ۵ ساله ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است. باید از ربیعی تشکر کنم که جدا از بحث فنی، یک مربی بامعرفت و بااخلاق است. او با اخلاق و منش پهلوانی خود فوتبال رفسنجان را حرفه ای‌تر کرد. او اسفندماه قراردادش را با مس رفسنجان تمدید کرد و یک فصل دیگر در خدمتش هستیم.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان درباره برنامه‌های نقل و انتقالاتی این تیم گفت: میزان بودجه تیم ما در فصل نقل و انتقالات مشخص شده است. ربیعی این فصل خیلی سختی کشید و باید زودتر از این‌ها در لیگ برتر کار می‌کرد. به هر حال خوشحالیم که این اتفاق در مس رفسنجان برای او رخ داد. ربیعی باید برای ادامه همکاری تصمیم بگیرد، اما ما ۱۰۰ درصد او را می‌خواهیم و حمایتش می‌کنیم تا تیم در لیگ برتر حفظ شود، زیرا تیم‌هایی که صعود می‌کنند، در نخستین فصل حضورشان در لیگ برتر شرایط سختی را تجربه می‌کنند.


بیشتر بخوانید:


او در ادامه گفت: قانون به ما اجازه می‌دهد ۷ بازیکن لیگ برتری جذب کنیم، اما با در نظر گرفتن سهمیه زیر ۲۳ سال می‌توانیم ۱۰ بازیکن لیگ برتری بگیریم. یکی از مشکلاتی که داشتیم، این بود که مجبور بودیم بازیکنان زیر ۲۳ سال بومی جذب کنیم. به همین دلیل دست ربیعی بسته بود، اما برای فصل آینده در وهله اول اسکلت تیم را حفظ می‌کنیم و هر بازیکنی که لایق‌تر باشد، فارغ از شرایط سنی جذب خواهد شد. سعی می‌کنیم با بازیکنان جوان‌تر قرارداد ببندیم که برای سال‌های آینده مشکلی نداشته باشیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ