کد خبر: ۷۴۴۸۲۸۱
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
کد خبر : ۷۴۴۸۲۸۱
گروه : زنجان » زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس در تامین نظم و امنیت مراسمات عزاداری ماه محرم و برگزاری آن تابع تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا است.

 مراسمات عزاداری ماه محرمبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،سرهنگ ایرج خانی پور جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان در کمیسیون عملیات فرماندهی انتظامی استان زنجان با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام هادی (ع) و مناسبت‌های پیش رو گفت: پیش بینی، پیشگیری و مقابله سه اصل مهم در انجام ماموریت‌های پلیسی است.

او با اشاره به ضرورت شناسایی آسیب‌ها و تهدیدات ماموریتی و برنامه ریزی برای برخورد حرفه‌ای کارکنان در مواجهه با آن یادآور شد: نظارت، کنترل و افزایش مهارت و نیز توجه به تخصص و دانش افزایی آنان از موضوعاتی است که در حوزه صیانت کارکنان و اصلاح امور باید بدان پرداخت.

این مقام انتظامی استان با تاکید بر افزایش توان عملیاتی پلیس در مقابله با جرایم، خاطر نشان کرد: عملکرد مطلوب نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌های محوله ناشی از غیرت، مردانگی و پای کار بودن کارکنان است.

سرهنگ خانی پور با تأکید بر لزوم ترویج هر چه بیشتر ارزش‌های انقلابی، اسلامی و دینی در بین کارکنان خاطر نشان کرد: با گسترش فضای انقلابی و دینی و صیانت از ارزش‌های اسلامی، نیروی انتظامی توانسته است در سایه بصیرت کارکنان به بهترین شکل در پیشبرد اهداف سازمانی موفق باشد.

او با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا در خصوص عزاداری‌های ماه محرم، گفت: پلیس در تامین نظم و امنیت مراسمات عزاداری‌ ماه محرم و برگزاری آن تابع تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به بازتاب اثربخش آموزش در انجام کیفی ماموریت‌های ناجا بیان داشت: آموزش بایستی با هدف افزایش آگاهی، سازمان یافته و هدفمند و پاسخی به نیاز کارکنان در حوزه‌های ماموریتی و در نهایت بستری در راستای ارتقا‌ء انگیزه در انجام مطلوب مسئولیت‌ها و خدمت رسانی به مردم باشد.
 
انتهای پیام/ن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ