کد خبر: ۷۴۴۸۳۷۶
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
کد خبر : ۷۴۴۸۳۷۶

با شناسایی ۲۵۶ بیمار کرونایی جدید،شمار بیماران بستری شده در بیمارستان‌های مازندران به یکهزار و ۷۶۲ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی شبانه روز گذشته با پذیرش ۲۵۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در مازندران، شمار بستری شده‌ها در بیمارستان‌های استان به یکهزار و ۷۶۲ نفر رسید؛ همچنین در این مدت ۳۱۴ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان و مداوا هستند.

شناسایی ۱۹۶ بیمار کرونایی جدید

دکتر موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: شبانه روز گذشته ۲۵۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری و ۲۶۶ نفر نیز ترخیص شدند.

او با بیان اینکه اکنون یکهزار و ۴۲۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری می‌باشند، گفت: ۲۶۳ بیمار نیز با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری هستند.

دکتر موسوی گفت: رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی همچنان یکی از ضرورت‌هایی است که باید به صورت جدی در شرایط کنونی به آن توجه کرد.

شناسایی ۶۰ بیمار جدید کرونایی در بابل

دکتر جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۶۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در شبانه روز گذشته در ۴بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه و ترخیص ۶۴ نفر با بهبودی نسبی، تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۳۳۹ نفر اعلام کرد.

او افزود: ۵۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ