کد خبر: ۷۴۴۸۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
کد خبر : ۷۴۴۸۶۲۷
سرهنگ حسنوند خبر داد؛

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی تاکنون بیش از ۵۰ توزیع کننده اصلی موادمخدر دستگیر شده‌اند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ عبدااوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه راهبرد امسال پلیس مبارزه با موادمخدر در کلانشهر تهران مبارزه با سر شبکه‌های توزیع است، اظهار کرد: طرح ریزی عملیات مشترک از مرز تا تهران برای دستگیری سوداگران مرگ و حاملان مواد مخدر یکی از اقداماتی است که در چند ماه اخیر با شدت بیشتری دنبال می‌شود.

وی افزود: در سطح تهران، عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر در سه سطح تقسیم بندی شده است. در سطح یک، رصد پاتوق‌های اصلی مواد مخدر در مناطق جاجرود، شوش، هرندی و دره فرحزاد که در سطح یک از لحاظ آلودگی هستند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: ماموران در این مرحله توزیع کنندگان اصلی را ردیابی می‌کنند، به طوری که با اشراف اطلاعاتی تاکنون بیش از ۵۰ توزیع کننده اصلی در این محل‌ها دستگیر شده اند و بیش از صد‌ها کیلوگرم مواد مخدر از آنان کشف شده است.

حسنوند در ادامه اضافه کرد: در سطح دوم عملیات، خانه‌هایی که به محلی برای توزیع تبدیل شده اند، شناسایی می‌شوند. تا کنون بیش از ۲۸۶ خانه در مناطق مختلف تهران شناسایی شده اند و از این تعداد ۱۰۵ خانه پلاک قرمز که شامل ۶۸۰ اتاق بودند با حکم قضایی از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب پلمب شده اند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در سطح سوم، تمامی فضا‌های سبز شهری، بوستان‌ها و حاشیه بزرگراه‌ها از جمله شهید همت، شهید حکیم و کردستان را به طور شبانه روزی تحت کنترل و رصد قرار می‌دهیم و با همکاری کلانتری‌ها اقدام به پاکسازی آن‌ها می‌کنیم که از ابتدای امسال تا کنون ۲۹ هزار نفر معتاد و خرده فروش در سطح شهر تهران جمع آوری و دستگیر شده اند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطرنشان کرد: عزم و اراده پلیس در برخورد با سوداگران مرگ بسیار جدی است و پلیس از هیچ اقدام و کوششی در این رابطه فروگذار نخواهد بود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ