کد خبر: ۷۴۴۹۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
کد خبر : ۷۴۴۹۱۷۹

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: پیشرفت و آبادانی در تمام عرصه‌های اجتمایی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی عمرانی با حضور و مشارکت ایثارگرانه خبرنگار فعلیت و عینیت می‌یابد.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ محبت جمالی نیا فرماندار سرپل‌ذهاب روز پنجشنبه گفت:پرسشگری، تیزبینی، خلاقیت و تعامل بی همتا، گوشه‌ای از توانایی و مهارت‌های خبرنگارانی است که در جریان بخش عظیمی از آسیب‌های زلزله و سیل و آتش سوزی و بحران‌های محیطی دیگر نقش بسزایی در عبور از آسیب‌ها و بحران‌ها و بخصوص تسریع در روند بازسازی بیش از ۳۶هزار واحد آسیب دیده و زیر ساخت‌ها از زلزله ۲۱ آبان ۹۶ از خود ایفا کردند.

او اظهار داشت: به پاس تلاش مضاعف در انعکاس رخدادها، نارسایی‌ها و کمبود ها، محرومیت‌ها و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های لایه ها‌ی جامعه و توجه به توسعه، پیشرفت و آبادانی در تمام عرصه‌های اجتمایی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی عمرانی، این فرخنده روز را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم، قشر فریخته، خبرنگاران استان کرمانشاه و شهرستان سرپل ذهاب صمیمانه تبریک می‌گویم.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: ۱۷ مرداد ماه یادآور خبرنگاران شهیدی است که قلم را سلاح خویش و رسانه را جایگاه مقابله با زرمندان و زورمندان می‌دانسته و می‌دانند.

او ادامه داد: شهید راه قلم، محمود صارمی در تثبیت رسالت خبر با عزت و سربلندی به درجه رفیع شهادت نایل آمدکه سالروز عروج عاشقانه این شهید به لقاء الله که به نام روز خبرنگار رقم خورده است فرصت مناسبی است که با زبان قاصرمان از تلاش مضاعف خبرنگاران در امر خبررسانی تقدیر و تشکر نماییم.

جمالی نیا در ادامه این پیام گفت: اصحاب رسانه خبرنگارانی مسئولیت پذیر، حق گو و مطالبه گر در تحقق حقوق مردم و پرچم داران آزادی و آگاهی و امید در جامعه هستند.

او افزود:کار و شغل خبرنگار، پراسترس و پرخطرتر از سایر مشاغل در جامعه و حرفه‌ای با ارزش است که کهنگی و روزمرگی در شغل خبرنگاری بی معنا است.

او ادامه داد: صحت و دقت در درج خبر و اخبار، توسط خبرنگاران با توانایی علم و دانش باسخت کوشی، تحمل و تعامل و کار مضاعف و خلاقیت همراه با تجربه و جسارت جایگاه خبرنگار را برای اصحاب رسانه به ارمغان آورده است.
انتهای پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ