کد خبر: ۷۴۴۹۹۴۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
کد خبر : ۷۴۴۹۹۴۸

مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: فولاد اکسین یک صنعت تبدیلی است و باید مواد اولیه مورد نیاز خود را از تولیدکنندگان اسلب دریافت نماید.

رضوان زنگنه مدیر فروش و بازاریابی فولاد اکسین خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: فولاد اکسین یک صنعت تبدیلی است و باید مواد اولیه مورد نیاز خود را از تولیدکنندگان اسلب دریافت نماید و این موضوع، محدودیت‌هایی را در قیمت گذاری، تولید، حداقل سفارش ایجاد می‌کند و فولاد اکسین ناچار به اعمال این فاکتور‌ها در فرایند فروش خود است.

او بیان داشت: در بسیاری از مواقع بدلیل عرضه نشدن اسلب در بورس کالا از سوی فولاد سازان و یا مشخص نشدن قیمت امکان قیمت گذاری و تهیه اسلب وجود ندارد و فولاد اکسین در حال حاضر با دستور دولت و رئیس جمهور موظف به تولید ورق‌های پروژ‌های حساس نفت و گاز و صنایع خاص کشور از چمله پروژه امنیتی و ملی گوره به جاسک است.

زنگنه افزود: تحت نظر مقامات عالی نظام پیشرفت این پروژه رصد می‌شود؛ و ورق‌های مورد نیاز این پروژه‌ها از سوی سایر نورد کاران کشور قابل تولید نیست. لیکن طی سنوات گذشته و حال حاضر همواره در حد مقدورات و امکانات خود در مباحث تولید، اخذ سفارش، قیمت گذاری و سایر موارد، مصرف کنندگان استان را در اولویت قرارداده است.

مدیر فروش شرکت فولاد اکسین تصریح کرد: با توجه به اینکه امکان سفارش گذاری مقادیر کم اسلب (زیر ۵۰۰ تن) در شرکت‌های فولادی ممکن نیست صنایع استان می‌توانند با تجمیع درخواست‌ها از سوی متولی واحد، نیاز ورق خود را به کارخانه ارسال نمایند که باعث می‌شود مواد اولیه مورد نیاز را از فولاد ساز‌های کشور تامین کرد و در اکسین آن‌ها را به ورق تبدیل نمود.

این مقام مسئول ادامه داد: تا کنون هیچ گونه درخواست ارسالی از سوی صنایع استان که قابلیت انجام از سوی کارخانه را داشته باشد از سوی فولاد اکسین رد نشده است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ