کد خبر: ۷۴۵۰۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
کد خبر : ۷۴۵۰۰۶۵
سرهنگ نجفی خبر داد؛

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران از دستگیری یک موبایل قاپ در محدوده خیابان جامی با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

موبایل قاپ سابقه دار خیابان جامی دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران گفت: کارآگاهان اداره ۱۸ پلیس آگاهی در بررسی تعدادی از پرونده‌های قاپ زنی گوشی در محدوده کلانتری ۱۲۹ جامی به موارد مشابهی رسیدند که در آن‌ها یک نفر سارق با موتورسیکلت طرح هوندا غالبا در ساعت‌های ۲۳:۰۰ شب تا ۰۱:۰۰ بامداد از شهروندان موبایل قاپی می‌کند و در صورتی که مال باخته وی را تعقیب می‌کرد با تهدید سلاح سرد مانع از تعقیب شده و از محل می‌گریزد.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران افزود: با توجه به سرنخ‌های به دست آمده کارآگاهان در تحقیقات میدانی موفق شدند مشخصات ظاهری متهم را پالایش کنند و در نهایت تصویری از سارق را در اختیار ماموران کلانتری و سایر گشت‌های انتظامی قرار دهند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: گشت زنی‌های انتظامی ادامه داشت تا اینکه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد اول تیرماه ماموران کلانتری ۱۲۹ جامی حین گشت زنی‌های انتظامی سارق را حین سرقت مشاهده کردند و در عملیات تعقیب و گریز موفق به دستگیری وی و کشف ۴ دستگاه گوشی سرقتی از متهم شدند.

وی با اشاره به اینکه متهم با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۱۱ تهران تحویل اداره ۱۸ شد، ادامه داد: متهم در بازجویی‌های تخصصی به ۲۰ فقره سرقت گوشی همراه در خیابان‌های جمهوری، فردوسی، میدان حر، خیابان کارگر و چهارراه سپه اعتراف کرد.

این مقام انتظامی افزود: با شناسایی ۱۸ تن از مال باختگان سارق برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ