کد خبر: ۷۴۵۲۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
کد خبر : ۷۴۵۲۹۴۷

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در حاشیه مراسم رونمایی از وب سایت جدید این فدراسیون توضیحاتی را مطرح کرد.

یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در گفت‌وگو با خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت این فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون ورزش‌های رزمی از دیرباز این آرزو را داشت که از تعداد ورزشکاران، مربیان و داوران تحت پوشش خود آمار دقیقی داشته باشد که با راه اندازی وب سایت جدید این کار اتفاق خواهد افتاد. ما در هر لحظه به صورت تفکیک شده تمام ورزشکاران را رصد خواهیم کرد.

او افزود: فدراسیون ورزش‌های رزمی دارای ۱۲۰ رشته رزمی است که هر کدام از آن‌ها در حد یک فدراسیون است. پانکریشن یکی از رشته‌های خوب ورزش‌های رزمی است و تصمیم گیری در مورد اصالت هر یک از ورزش‌ها به فدراسیون ما مربوط نیست. در این موارد مجوز از سوی وزارت ورزش صادر می‌شود. برای اینکه مدال‌های داده شده ارزش گذاری شود، سایت جدید گره گشا خواهد بود.

بهتری در خصوص اینکه آیا فدراسیون راهکاری برای حفظ آمادگی ورزشکاران در شرایط کرونایی اندیشیده است یا خیر، بیان کرد: تا جایی که می‌توانستیم آموزش‌های خود را به سمت استفاده از فضای مجازی بردیم. قصد داریم کلاس‌های فشرده داوری و مربیگری را برگزار کنیم و در زمینه قهرمانان و تیم‌های ملی فراخوانی داده ایم. با قهرمانان سبک‌های مختلف در ارتباط هستیم و حتی برای نگه داری از قهرمانان در سطح آرمانی، سازمان تیم‌های ملی در تلاش است تا به این مهم دست پیدا کند.

او در مورد آخرین وضعیت خودروی سمند مسروقه و یک دستگاه موتور سیکلت فدراسیون اظهار کرد: در تهران هزاران ماشین و  موتورسیکلت دزدیده می‌شود و خودروی مسروقه فدراسیون ما هم از این قائده مستثنی نیستم. در حال پیگیری هستیم تا اموال مسروقه فدراسیون پیدا شود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ