کد خبر: ۷۴۵۳۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
کد خبر : ۷۴۵۳۵۴۷
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء:

محمد گفت: هیچ بن‌بستی در کشور ما وجود ندارد؛ اما باید از ظرفیت‌های سرشار کشور به‌جا و به‌موقع استفاده کرد.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) پروژه‌های استراتژیک این قرارگاه را که بعضاً همانند پالایشگاه ستاره خلیج فارس موجب تحسین مقام معظم رهبری شد را نمادی از شکست تحریم‌های دشمن دانست.

وی در جشنواره رادیویی کار و تولید سخن می‌گفت با ترسیم دشواری‌های پیش روی اقتصاد کشور گفت: امروز بعضاً اعتقادی در کشور وجود دارد که کشور به بن‌بست رسیده است و با این مشکلات نمی‌شود کشور را اداره کرد، اما باید گفت که قرارگاه به عنوان یک نمونه عملی در حوزه کاری خود اثبات کرده است که با وجود همه فشار‌ها و تحریم‌ها می‌شود کشور را ساخت.

او افزود: قاطع عرض می‌کنم که در کشور هیچ بن‌بستی وجود ندارد؛ اما باید از ظرفیت‌های سرشار کشور به‌جا و به‌موقع استفاده کرد. شناسایی ظرفیت‌ها و استفاده از آن‌ها باعث می‌شود نه تنها در مقابل مشکلات زانو نزنیم بلکه مشکلات را به زانو در بیاوریم.

سعید محمد با اشاره به فشار تحریم‌های دشمن گفت: ما می‌دانیم مشکلات هست، سختی‌ها هست و بر آن‌ها مشکلاتی مثل کرونا اضافه شده، اما در کنار این‌ها می‌دانیم و این اعتقاد را داریم که عزم و اراده ایرانی خیلی بالاتر از این مشکلات است که برای کشور ما ایجاد شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اظهار کرد: می‌دانیم با یک انسجام ملی قطعاً از پس این مشکلات بر خواهیم آمد و إن‌شاءلله برای نسل‌های آینده یک خاطره خوب و یک روی سفید از همه رزمندگان این جنگ اقتصادی بر جای خواهیم گذاشت.

او در پایان با تقدیر از مسئولان رادیو اقتصاد برای برگزاری جشنواره کار و تولید، این اقدام را گامی بزرگ برای ایجاد انگیزه در میان فعالان اقتصادی بخش تولید نامید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ