کد خبر: ۷۴۵۳۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
کد خبر : ۷۴۵۳۹۳۱

بسیاری از مردم نسبت به اقدام ضدحقوق بشری در سوء استفاده صهیونیست‌ها از زنان آسیایی انتقاد کرده‌اند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  تنها در مرکز درمان باروری «او.آر. ام» در پورتلند واقع در ایالت اورگان آمریکا، که بزرگترین مرکز درمان اختلالات باروری در ایالات متحده است، ۳۰ درصد عمل‌های مربوط به رحم اجاره‌ای که این کلینیک به مشتریان خارجی ارائه می‌دهد متعلق به زوج‌های همجنسگرای اسرائیلی است.

همجنسگرایان اسرائیلی برای یک فرآیند باروری از طریق رحم اجاره‌ای باید مبلغی بیش از ۱۰۰ هزار دلار در مراکز درمان آمریکایی هزینه کنند.


بیشتربخوانید


حال اینکه زنان آسیایی می‌توانند گزینه‌های ارزانتری برای کلینیک‌های مستقر در سرزمین‌های اشغالی باشند.

دو ماه پیش، صدای آمریکا در گزارشی اعلام کرد که ۶ عضو جدید پارلمان رژیم صهیونیستی علناً همجنسگرا هستند و این رکورد تازه‌ای برای یک کشور جعلی بحران زده است.

اما این درد دیگریست برای صهیونیست‌ها وقتی بدانید که رشد جمعیت آن‌ها فقط حدود ۱.۸ درصد است.

رژیم صهیونیستی در اواخر دهه ۸۰ میلادی ممنوعیت همجنسگرایی را لغو کرد. تبعیض بر مبنای گرایش‌های همجنس نیز چند سال بعد ممنوع شد. ۱۰ سال پس از لغو ممنوعیت همجنس‌گرایی، راهپیمایی‌های سالانه در حمایت از حقوق این افراد در بیت المقدس و تل‌آویو آغاز شدند.

این راهپیمایی‌ها حالا تبدیل به یک رویداد بین المللی شده اند و در کنار سواحل اختصاص یافته به همجنسگرایان تبدیل به یکی از جذابیت‌های توریستی مناطق اشغالی شده اند. رویدادی که سود سرشاری را نصیب صهیونست‌ها می‌کند و این رژیم بسیار کوشیده تا خود را به شکل یک سرزمین موعود برای این افراد جلوه دهد.

ماه گذشته پارلمان رژیم صهیونیستی قانونی را تصویب کرد که تغییر جنسیت برای درمان مشکلات روحی را بلامانع قلمداد می‌کند.

حالا این رژیم جعلی می‌خواهد هم خود را به مانند بهشتی برای همجنسگرایی جلوه دهد تا سود سرشاری از جهانگردی و صنایع وابسته به آن به دست آورد و هم جمعیت رو به زوال خود را افزایش دهد.

اما رحم اجاره‌ای برای مردان همجنسگرا بسیار پرهزینه است. در آمریکا باید حداقل ۱۰۰ هزاردلار هزینه کنند. برای حل این مشکل صهیونیست‌ها ابتدا به سراغ کانادایی‌ها رفتند. در کانادا اجاره دادن رحم برای کسب درآمد ممنوع است. پس اسرائیلی‌ها با مبالغ هنگفتی زنان کانادایی را فریب می‌دهند تا اجاره رحم خود را در قالب فعالیت‌های بشردوستانه جلوه دهند. یعنی اظهار می‌کنند که صرفاً به جهت اشاعه فرهنگ فرزند آوری و کمک به زوج‌های بی فرزند است که جنین‌های آزمایشگاهی را به سرانجام می‌رسانند. یعنی صهیونیست‌ها از زنان کانادایی می‌خواهند تا مبالغ دریافتی را از چشم دولت کانادا و سایر نهادهای نظارتی این کشور پنهان کنند.

همجنسگرایان

آمریکایی‌ها نیز از این شرایط سوءاستفاده می‌کنند. اگر یک زوج مردانه برای صاحب فرزند شدن خواهان استفاده از یک تخمک اهدایی از سوی یک یهودی باشند باید ۲۰۰۰۰ دلار اضافه بدهند و چیزی حدود ۳۵۰۰۰ دلار فقط صرف خرید تخمک می‌شود.

صهیونیست‌ها در مراحل بعدی به سراغ هندی‌ها، نپالی‌ها و تایلندی‌ها هم رفتند. اما حدوداً در سال ۲۰۱۴، هند اجاره دادن رحم به مردان همجنسگرا را ممنوع کرد.

به همین منوال، سایر کشورها در را به روی اسرائیلی‌ها بستند. در حالیکه تنها با پرداخت ۵۸۰۰۰ دلار در هند می‌توانستند به فرزند دست یابند.

برای حل این معضل، حالا صهیونیست‌ها مراکز درمان باروری را در داخل سرزمین‌های اشغالی تأسیس کرده‌اند. اما برای جبران ریسک‌ها و هزینه‌ها، این زنان باید در هر نوبت حداقل میزبان دو جنین آزمایشگاهی باشند.

حالا این موضوع دوباره مورد توجه کاربران اینترنتی ایرانی قرارگرفته و یک مجموعه از مطالب منتشر شده در شبکه‌های توئیتر و اینستاگرام به ابعاد غیر انسانی این موضوع پرداخته اند.

از جمله مسائلی که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرارگرفته خودخواهی همجنسگرایان صهیونیستی و در سطحی کلانتر سیاست گذاران صهیونیستی است که موجب می‌شود کودکانی متولد شوند که هیچگاه معنی واقعی پدر و مادر را نمی‌فهمند.

این کودکان بر خلاف قانون طبیعت حق داشتن پدر و مادر را ندارند. یعنی یک نسل از کودکانی که با اختلال جدی در پذیرش مفهوم خانواده پا به عرصه وجود می‌گذارند. به عنوان مثال، دختری را در نظر بگیرید که در یک شبه خانواده جعلی متشکل از دو مرد بزرگ می‌شود. این دو مرد چگونه می‌توانند وجود و علت وجودی جنس مونث را برای فرزندشان توضیح دهند و توجیه کنند؟ این یعنی تنزل جنس زن به یک ماشین حمل تخمک و جنین. این یعنی هیچ نیازی به حضور یک مادر برای تربیت فرزند نیست.

نکته تأسف آور دیگری که مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرارگرفته این است که رژیم صهیونیستی یهودیان اتیوپیایی را به سرزمین‌های اشغالی وارد می‌کند اما برای حفظ نژاد یهود از سیاهی پوست، این مهاجران جدید را با استفاده از تزریق طولانی مدت آمپول دی ام پی عقیم می‌کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ