کد خبر: ۷۴۵۴۶۵۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
کد خبر : ۷۴۵۴۶۵۴

۲۱۳ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های مازندران بستری شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،۲۱۳ بیمار جدید کرونایی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های مازندران پذیرش و ۲۹۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده نیز از بیمارستان‌ها مرخص شدند.

شناسایی ۱۷۵ بیمار کرونایی جدید

دکتر موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۱۷۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری و ۲۳۷ نفر نیز ترخیص شدند.

بیشتر بخوانید:

او با بیان اینکه اکنون یکهزار و ۱۹۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری اند افزود: ۲۲۴ بیمار نیز با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه مسافرت، برگزاری مراسم عروسی، ختم و اجتماعات بهترین مکان‌ها برای انتقال این ویروس کشنده است، گفت: راه انتقال این ویروس، از شخص به شخص است و به دلیل پوشش‌دار بودن کرونا، افراد آلوده کانون انتقال این بیماری هستند، بنابراین مردم ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک، دست و صورت خود را با آب و صابون بشویند.

بستری ۳۸ بیمار جدید کرونایی در بابل

دکتر فرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۳۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه و ترخیص ۵۶ نفر با بهبودی نسبی، تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۲۸۰ نفر اعلام کرد.

او افزود: ۵۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ