کد خبر: ۷۴۵۶۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
کد خبر : ۷۴۵۶۸۸۳
شریعتمداری مطرح کرد؛

وزیر کار گفت: مشارکت جوانان در عرصه سیاست گذاری و مدیریت باعث افزایش کارآمدی و مصون سازی ساختار اجرایی وزارت کار از هر گونه مفسده است.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز جهانی جوان، مشارکت جوانان در عرصه سیاست گذاری و مدیریت را باعث افزایش کارآمدی، شفافیت و مصون سازی ساختار اجرایی این وزارتخانه از هر گونه مفسده دانست.

متن کامل پیام محمد شریعتمداری به شرح زیر است:

امسال روز جهانی جوان (IYD) بر موضوع مشارکت جوانان برای اقدام جهانی، ملی و منطقه‌ای متمرکز است. به عنوان وزیری که بهره مندی از ظرفیت جوانان نخبه و متعهد را نه در حد شعار، کلام و غوغا که در عمل با انتصاب جوان‌ترین مدیران در عالی‌ترین مناصب مدیریتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، تجربه کرده ام و سن مدیریت را در این اجتماعی‌ترین وزارتخانه بیش از ۱۰ سال کاهش داده ام، شهادت می‌دهم که مشارکت جوانان در عرصه سیاست گذاری، مدیریت و ورود خلاقیت، نوآوری، نشاط، جسارت، انگیزه، تعهد، اراده و روحیه مردمداری باعث افزایش کارآمدی، شفافیت و تا حد قابل ملاحظه‌ای مصون سازی ساختار اجرایی این وزارتخانه از هر گونه مفسده شده است، نتیجه اعمال این سیاست ارائه خدمات بهتر، با کیفیت‌تر و موثرتر به مردم عزیزمان است.

باور دارم در یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین مقاطع تاریخی ایران زمین، در زمانی که ویروس منحوس کرونا و تحریم‌های ظالمانه بدخواهان، سلامت، کسب و کار، امید و نشاط، اعتماد و استقامت روانی مردم را هدف قرار داده است، راهی نداریم، جز اینکه، فراتر از رویه‌های معمول با روحیه و رویکردی انقلابی، جهادی، آرمانگرا، ایران دوست، نوعدوست و مملو از ایمان و تعهد به سمت حل چالش‌ها و مسائلی که ایرانیان به ویژه فقرا و اقشار ضعیف با آن روبرو هستند گام برداریم و این مهم جز با نقش افرینی جوانان در همه عرصه‌های مدنی و مدیریتی میسر نمی‌شود.

وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی همراه با مدیران جوان، خانه همه جوانان نیک اندیش و نخبه‌ای است که می‌خواهند و می‌توانند برای اقدام در سطح جهانی ملی و منطقه‌ای، مشارکت داشته باشند.

هر که خواهد گو بیا و هر چه خواهد گو بگو

کبر و ناز و حاجب و دربان بدین درگاه نیست


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ