کد خبر: ۷۴۵۷۱۹۱
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۷
کد خبر : ۷۴۵۷۱۹۱

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام سعی و تلاش خودمان را برای بهسازی فضای دانشگاه‌های منطقه انجام خواهیم داد.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی دیروز در نشست با روسای دانشگاه‌های آبادان و خرمشهر با تاکید بر مسئله کیفیت آموزش گفت: تمام سعی و تلاش خودمان را برای بهسازی فضای دانشگاه‌های منطقه انجام خواهیم داد.

سید محمدمولوی نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به جایگاه مهم آموزش در سطح کشور افزود: آموزش در استان خوزستان وضعیت مناسبی ندارد و باید بیشتر به آن توجه شود.

او افزود: هدف از برگزاری این گونه نشست، استفاده از نقطه نظرات همکاران فرهنگی در آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های منطقه است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تشکیل یک کارگروه آموزشی در سطح منطقه به بررسی مشکلات و ایده‌های روسای دانشگاه‌ها و دیگر همکاران در مسئله آموزش منطقه پرداخته شود.

و، اما برخی از خواسته‌های مطرح شده در این نشست عبارت است از:

۱- دانشگاه‌های واقع در منطقه آزاد با برنامه‌های خود منطقه آزاد اداره شوند

۲-طرح شدن مساله دانشگاه‌های درجه دو و سه کشور در کمیسیون آموزش برای برقراری توازن میان تمام دانشگاه‌های کشور و دانشگاه‌های برتر

۳- پیگیری موضوع امنیت ملی برای دریافت دانشجو‌های عراقی

۴-تشکیل یک دبیرخانه و یک کارگروه برای پیگیری این گونه جلسات و مشکلات دانشگاه‌های منطقه

این نشست با حضور نائب رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی که از نمایندگان مردم آبادان در مجلس است و روسای ۱۱ دانشگاه و دانشکده آبادان، خرمشهر و اروندکنار به همراه مدیران آموزش وپرورش این شهرستان‌ها برگزار شد.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ