کد خبر: ۷۴۵۸۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
کد خبر : ۷۴۵۸۸۷۱

استاندار آذربایجان شرقی بر جذب ۱۰۰ درصدی تسهیلات کرونا تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،محمدرضا پورمحمدی  استاندار آذربایجان شرقی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه مشکل عمده‌ای که از سوی تولیدکنندگان با بانک‌ها بیان می‌شود مشکل دریافت تسهیلات است گفت: دولت برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا تسهیلات ۱۲ درصدی در نظر گرفته است که باید تلاش کنیم تمام اعتبار تخصیص یافته به استان را جذب کنیم.

 او  تاکید کرد:باید تمام بانک‌ها و دستگاه‌های مسئول تلاش کنند تا واحد‌های تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات در سریعترین زمان مبلغ مورد درخواست خود را دریافت کنند.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اکنون در شرایط سخت جنگ اقتصادی قرار داریم  گفت: در جنگ اقتصادی واحد‌های تولیدی و واحد‌های اداری و مالی بیشتر تحت فشار قرار خواهند گرفت.

پورمحمدی افزود: اینکه امروز در جنگ اقتصادی با وجود تمام هجمه‌های دشمنان خم به ابرو نمی‌آوریم برای آنان باورنکردنی است.

او اظهار کرد: با وجود اینکه در اقتصاد تنگنا‌ها و مشکلاتی داریم، ولی با نایابی و کمیابی منابع مواجه نیستیم و باید از منابع موجود به خوبی بهره‌مند شویم.

او  ادامه داد: مجموعه دولت و حاکمیت به جد مسائل و مشکلات را پیگیر هستند گفت: دولت با ورود نقدینگی‌های کوچک به بازار بورس می‌خواهد مسائل را حل کند.

استاندارآذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: به گفته نخبگان و صاحبان فکر در شرایط نامتعارف و غیر عادی نباید با افکار متعارف و عادی جلو رفت در این صورت نمی‌توان موفق عمل کرد.

پورمحمدی گفت: برای توسعه نیازمند سرمایه‌های مادی، انسانی و اجتماعی هستیم که منشا سرمایه اجتماعی اعتماد است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ