عزاداران حسینی با شروع ایام محرم از خیمه گاه مجازی کتابخانه های عمومی آبادان استقبال خوبی کردند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،همزمان با شروع ایام محرم کاری متفاوت از اداره کتابخانه های عمومی آبادان جهت گرامیداشت این ایام  و ذکر معارف اهل بیت علیهم السلام از طریق فضای مجازی تدارک دیده شد که با بازخوردهای جالب اجتماعی مواجه شد.

در این گزارش پای صحبت های عزاداران ابا عبدالله الحسین( علیه السلام) عزاداران خیمه گاه مجازی کتابخانه های عمومی نشستیم.

مبارکی یکی از اعضای کتابخانه‌های عمومی آبادان است که هر شب راس ساعت ۲۲ از طریق فضای مجازی منتظر برگزاری مراسم خیمه گاه مجازی است وی در این باره می‌گوید: به خاطر شیوع کرونا تصمیم گرفتیم امسال شعار هر خانه یک حسینیه را در منزلمان اجرا کنیم که متوجه شدم صفحات مجازی کتابخانه‌های آبادان، خبر برگزاری این مراسم را در این بستر دارند، من و دخترم هر شب به صورت مجازی مهمان این خیمه گاه هستیم.

بهبهانی نژاد دیگر شهروند اهوازی در این رابطه گفت: من و فرزندانم به همراه فرزندان برادر و خواهرم هر شب این مراسم را به صورت زنده دنبال می‌کنیم، این برنامه با استقبال خوب فرزندانم مواجه شده است و دوست دارند که هر شب آن را دنبال کنند.

او افزود: برگزاری مجازی مراسمات فرصت خوبی است که با خانواده از طریق تلفن‌های همراه آن را دنبال کنیم.

امین قنواتی از شهروندان خرمشهری نیز در این باره گفت: ابتکار بسیار خوبی است و فرصت مناسبی در اختیار ما گذاشت تا در کنار خانواده با معارف نهضت حسینی بیشتر آشنا شویم.

انتهای پیام/ د

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.