برخورد جدی دستگاه قضا با اخلال‌گران تولید در استان سمنان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان بر برخورد دستگاه قضا با اخلال‌گران تولید در استان تاکید کرد و گفت: رویکرد قوه قضائیه حمایت از تولید کنندگان در سال جهش تولید است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، محمد شریف ابراهیمی در بازدید از چند واحد تولیدی در شاهرود و در دیدار با مسئولان اقتصادی شهرستان با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جهش تولید، گفت: با توجه به رویکرد قوه قضائیه در راستای حمایت از تولید، هر مدیر و یا کارمندی در هر دستگاهی که جلوی پای تولید کننده مانع تراشی کنند یا با نگاه‌های سلیقه‌ای باعث کند شدن حرکت آن شوند قاطعانه برخورد می‌شود.

او افزود: گره زدن شرایط تولید به رفع تحریم‌های بین‌المللی مردود است لذا تا زمانی که انقلاب ما حرکت می‌کند، دشمنی دشمنان نیز ادامه خواهد داشت و تولیدکنندگان ما باید شرایط تحریمی را به عنوان عامل همیشگی در محاسبات خود داشته باشند و در کنار آن بافکر و دانش و روحیه جهادی سعی در مرتفع نمودن موانع داشته باشند و همه دستگاه‌ها نیز باید در این مسیر او را یاری دهند.

دادستان مرکز استان سمنان در ادامه با اشاره به ایجاد یک واحد تولیدی برای زندانیان شاهرود، تاکید داشت: این نوع طرح‌ها می‌تواند گره از معیشت زندانیان و خانواده‌های آنان را باز کند و زمینه اقتصاد مولد از درون زندان را موجب می‌شود.

پیش از این نیز چند واحد تولیدی و صنعتی توسط رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شاهرود مورد بازدید قرار گرفته بود همچنین قرار است دادستان مرکز استان امروز از فعالیت‌های معدنی در شاهوار که با اعتراض فعالان محیط زیست روبرو است بازدید کند.

انتهای پیام / م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر