خبر ضرب و شتم یک شهروند توسط پلیس ایرانشهر تکذیب شد

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر منتشر شده درفضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم شهروند ایرانشهری توسط پلیس را تکذیب کرد.

سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، گفت: در پی انتشار خبری در شبکه‌های اجتماعی منتصب به افراد معاند مبنی بر ضرب و شتم یک شهروند توسط مأموران یگان امداد شهرستان بررسی صحت و سقم این خبر در دستور کار بازرسی این فرماندهی قرار گرفت.

او  افزود: در این خصوص به تیم بازرسی شهرستان ماموریت داده شده تا به طور دقیق ابعاد موضوع را بررسی تا در صورت محرز شدن صحت و سقم این خبر به صورت قانونی با افراد خاطی برخورد شود.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: برخلاف ادعای این کانال خبری معاند، مبنی بر عدم توجه مراجع نظارتی این فرماندهی به شکایت شاکی در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد هیچگونه مراجعتی از سوی هیچ یک از شهروندان به نهاد‌های نظارتی شهرستان برای طرح شکایت در خصوص موضوع فوق صورت نگرفته است.

سرهنگ سعادتی با اشاره به اینکه هدف شبکه‌های اجتماعی معاند در فضای مجازی در انتشار این خبر تخریب چهره پلیس بوده است خاطر نشان کرد: پلیس در راستای ارتقاء حقوق شهروندی و تسریع در پیگیری و رسیدگی به مطالبات مردمی، با بهره‌گیری از سامانه ۱۹۷ امکان طرح شکایات، انتقادات یا پیشنهادات خود را نسبت به عملکرد مامورین نیروی انتظامی فراهم نموده است.

انتهای پیام/ع

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار